Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

mam pytanko - gdzie we Wrocławiu lub okolicach można kupić i uszyć w miarę tanio, a dobrze firanki i zasłony??? Byłam dzisiaj w Domarze, ale tam wycenili mi firany i zasłony na moje 3 okna na poddaszu na 4800!!! (i wcale nie wybrałam najdroższych!)...a gdzie tu jeszcze firany na cały dół domu????

Będę wdzięczna za jakiś namiar;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na gwałt poszukuję ekipy do zakończenia elewacji. Mam zrobiony styropian i zatopioną siatkę, potrzebuję zrobić drugi raz klejem i tynk silikonowy. Około 350 m2.

 

Byłbym wdzięczny za namiary na sprawną ekipę, budowa we Wrocławiu.

 

Pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj grupo,

Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania/prośby bardziej doświadczonych forumowiczów:

 

 

 

  1. Gdzie kupić tani styropian pod wylewkę? (znalazłam najtańszą ofertę na allegro 140 zł/ m3 plus transport z Krakowa).
  2. Czy ktoś może podzielić się namiarami na piasek (do wylewek) w południowo zachodniej części Wrocławia?
  3. Gdzie najtaniej można dostać cement?
  4. Do osób, które finansowały przyłącze wodno - kanalizacyjne, czy cena 80 zł/ mb za sieć wodociągową to dużo czy mało?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

 

 

witajcie,

 

mam pytanie odnoście bram garażowych i drzwi (zewnętrzne główne i zewnętrzne do kotłowni). Jeśli chodzi o bramy, to wiem, że dobre oferty Hormann można dostać w Irdze. Czy polecicie jakąś firmę, jeśli chodzi o Normstahl? Czy kupowaliście bramę i drzwi w jednej firmie, bo wychodziło taniej niż zamawianie w różnych miejscach? Na ile wcześniej zamawialiście bramy i drzwi i czy zgrywaliście ich montaż z montażem okien?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

mam pytanie odnoście bram garażowych i drzwi (zewnętrzne główne i zewnętrzne do kotłowni). Jeśli chodzi o bramy, to wiem, że dobre oferty Hormann można dostać w Irdze. Czy polecicie jakąś firmę, jeśli chodzi o Normstahl? Czy kupowaliście bramę i drzwi w jednej firmie, bo wychodziło taniej niż zamawianie w różnych miejscach? Na ile wcześniej zamawialiście bramy i drzwi i czy zgrywaliście ich montaż z montażem okien?

ja sprawdzałem Normstahla w Bingo, ale był o 20% drożej jak Hormann,

zgrałem montaz bramy z montażem okien a zamawiałem 6 tygodni wczesniej - tyle wynosił mi. okres oczekiwania na brame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam wszystkich grupowiczów!

 

Mam taki dziwny problem związany z budową.... Otóź mam na domie gotowy dach, ale niestety nie mam obłożonych kominów. Jak dekarze byli na dachu, myślałem, że bez problemu da się to zrobić później. Teraz jeżdżę po okolicy (Jelcz-Laskowice, Oława, Oleśnica...), oglądam kominy i.... dziwię się że nie mogę znaleźć nikogo, kto by mi obłożył kominy kamieniem.

Czy na prawdę tak trudno znaleźć fachowaca od elewacji kamiennych???

 

W między czasie już sam zakupiłem kamień, rozwiązałem problem odpowiedniego kleju itp.... Nadal jednak nie mam nikogo, kto by mógł się tym zająć. Już sam bym to zrobił, ale nie mam piły do kamienia... no i nie znam się na tych sprawach aż tak dobrze.

A sprawa jest organizacyjnie trochę trudna, bo nie mogę wpóścić kamieniarza na dach, dopuki dekarz nie zabezpieczy dachówki i założy opierzenia.

 

Jeśli ktoś z grupowiczów mógł by mi podać namiary na osobę zajmującą się takimi sprawami, to bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Sprzedam:

* 10 paczek wełny Megarock Rockwoola o grubości 20 cm, łącznie 30 metrów kwadratowych - 400 zł łącznie (13,3 zł za metr kwadratowy), na Allegro po ponad 18 złotych

* 6 paczek wełny Rockmin Rockwoola o grubości 5 cm, łącznie 64,8 metra kwadratowego - 240 zł łącznie (3,7 zł za metr kwadratowy), na Allegro po ponad 5 zł

* prawie całą rolkę super membrany dachowej Tyvek Supro - to najlepsza folia Du Ponta i jedna z najlepszych na rynku, mocna, trudna do uszkodzenia, z bardzo dobrymi parametrami; zostało mi conajmniej 3/4 rolki czyli około 60 metrów kwadratowych; sprzedam za mniej niż połowę ceny cennikowej - 5 zł za metr, czyli razem 300 zł

Możliwy transport w okolice Wrocławia - dodatkowo 35 złotych lub odbiór osobisty w Św. Katarzynie

Kontakt: [email protected] lub 512-191-002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witam Wszystkich mozna powiedziec ponownie po dluzszym czasie nieobecnosci...

 

Wczesniej pod nickiem rosi, ale niestety z niewiadomych mi powodow mam problem z tym kontem.

Niestety od kilku tyg. nikt nie odpowiada na moje e-maile, dodzwonic sie tez jest klopot.... , wiec latwiej bylo zalozyc nowe ;)

 

Buduje w Szewcach (pow.trzebnicki), mam juz stan surowy zamkniety, ocieplone poddasze.... Czekam na lepsza pogode i ruszam dalej ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...