Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rowniez polecam Empol, tylko ja kupowalam okna w Żrodłach wylot na Środe Śląską.

 

Brame garazowa kupowalam z montazem z innej firmy i chcialam wszystko zgrac na jeden dzien- nie bylo z tym problemu, dopasowali sie

 

Ekipa solidna, jak narazie jestem zadowolona

 

No i mysle, ze cena rowniez przyzwoita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ponieważ firma, która miała nam wstawić okna zrobiła nas w konia(firma Vetro-okna z Długołęki- nie oddali nam nawet zaliczki), mam prośbę do Was:

czy możecie polecić jakąś uczciwą firmę zajmującą się oknami.Okolice Psiego Pola.

Będziemy wdzięczni.

 

Przy okazji penetrowania wątku "opóżnienia w dostawie okien" przeczytałem o lakbudzie. Do niedawna sprzedawali Jezierskiego, ale słyszałem, że teraz biorą okna z Hekaplastu, też na Shuco. Zapytaj arrow00 w w/w wątku o lakbud. On ma świeżo zamontowane okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moi mili, chciałbym się pochwalić że udało mi się wywalczyć ciekawe rabaty w firmie SuperIdea. :yes:

 

Ogólnie zajmują się sprzedażą bardzo dobrej jakości armatury sanitarnej głównie do łazienek w rozsądnych cenach. Nie będę się rozpisywał tutaj co i jak. Jak ktoś chciałby obejrzeć te produkty to może zajrzeć do ich salonu we wrocku, natomiast jakby ktoś zdecydował się na coś to najlepiej klepnąć maila do ich przedstawiciela, to zaproponuje jakieś zniżki.

 

Podaję poniżej adres lokalu jak i kontakt:

SuperIdea

ul. Dubois 37/1A

Wrocław

 

www.superidea.info

 

kontakt - Bartek

kom. 604079300

e-malia. [email protected]

obowiązkowo hasło: FORUM MURATOR lub GRUPA WROCŁAWSKA

 

aha, zapomniałem dodać że strona internetowa w większości działa, ale jest jeszcze w budowie więc relax :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności, ponoć idzie wiosna i będzie lepiej, także trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty :) mam poważną prośbę do szanownych forumowiczów, potrzebuję dobrej, solidnej i najlepiej niedrogiej firmy do kostki brukowej. Z góry dziękuje za każdy namiar na ekipę i ewentualnie na materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć :)

wpadłam się przywitać i prosić o pomoc/namiar.

szukam stolarza, który za rozsądne pieniądzie wykona schody, drzwi i ew. łózko.

Okolice Kamienca Wrocławskiego (czyli Sępolno, Psoe pole, Jelcz Laskowice).

Macie może jakis namiar na kogoś sprawdzonego? KONIECZNIE dobrego fachowca. Marnych już mieliśmy i dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam,

 

poszukuję firmy lub osoby, która doradzi, zaprojektuje i wykona prace związane z posadowieniem i zabudowaniem kominka.

 

Ja mogę smiało polecić Pana Jacka Barnę. Moim rodzicom robił kominek, nam na razie rozprowadzenie ciepła, bo kominek robimy w lipcu. Ale rodzice już 2 lata użytkują i są mega zadowoleni. Fachowiec dokładny i solidny, choć wolny bo wszystko co do milimetra mierzy :)

tel. 600 314 350

 

A jednak do Pana Jacka nie mogliśmy się dodzwonić.. trochę nas zbywał. w koncu zleciliśmy firmie VENTO z Wrocławia i jesteśmy zadowoleni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 6 months później...
  • 1 year później...
  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...