Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drutex też był naszym faworytem, ale w dwóch miejscach nie mogłam się doprosić wyceny, więc zrezygnowaliśmy definitywnie. Jeśli na wstępnym etapie tak postępują z klientami to wolę nie myśleć, co by było z ewentualnymi reklamacjami

 

 

 

mi ofertę zrobili szybko i sprawnie, cenowo mam kilka ofert zbliżonych, odrzuciłem najdroższe i najtańsze (jezierski i polokno), zastanawiam się właśnie na drutexem i siuba

 

 

Posiadam kilka innych wycen okien i w naszym przypadku oferty (Norta, Empol, Polokno, Przybyłkiewicz) są zbliżone, troszkę drożej wychodzi Oknoplast a Jezierski najdroższy (niestety )

 

 

A, czy ktoś Was uświadomił, że w "Jezierskim" w standardzie jest:

1. wypełnienie wrębu okuciowego - "złota linia". U innych dopłata

2. klamki Hoppe Secustik, które przy oknach w okleinie występują w kilku kolorach, to samo z osłonkami na zawiasy. U innych producentów za taką klamkę i osłonki na zawiasy w kolorze klamki trzeba słono dopłacić.

3. listwa podparapetowa w standardzie, u innych często za dopłatą.

4. bogaty park maszynowy (sami gną łuki, dlatego wychodzi taniej niż u konkurencji), długoletnie doświadczenie (nie sprzedadzą Wam czegoś, co nie sprawdzi się w praktyce)

5. sprawny serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A, czy ktoś Was uświadomił, że w "Jezierskim" w standardzie jest:

1. wypełnienie wrębu okuciowego - "złota linia". U innych dopłata

2. klamki Hoppe Secustik, które przy oknach w okleinie występują w kilku kolorach, to samo z osłonkami na zawiasy. U innych producentów za taką klamkę i osłonki na zawiasy w kolorze klamki trzeba słono dopłacić.

3. listwa podparapetowa w standardzie, u innych często za dopłatą.

4. bogaty park maszynowy (sami gną łuki, dlatego wychodzi taniej niż u konkurencji), długoletnie doświadczenie (nie sprzedadzą Wam czegoś, co nie sprawdzi się w praktyce)

5. sprawny serwis

 

Uświadomił, uświadomił. Nie ulega wątpliwości, że Jezierski to najwyższa półka. Jednak nie każdy inwestor jest w stanie dołożyć ponad 10 tyś do okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezierski to rzeczywiście najwyższa półka ale z moich informacji wynika że Drutex to półka najniższa. Jeszcze pare lat temu robili na niezłych profilach, potem poszli w taniochę.Moi rodzice założyli parę lat temu drutex i były naprawdę solidne, ostatnio zakładali drutex na ostatnie okno i jakościowo to było kiepskie, a cena porównywalna z oknami np. na profilach Schucco. Oczywiście i te najsłabsze okna "dadzą rade" pod warunkiem solidnego montażu.

Warto też wiedziec że obecnie jest zastój na rynku i wynegocjowac można naprawdę duże rabaty. Ponadto polecam wątek o oknach na forum muratora - tam jest paru fachowców którzy naprawde potrafia pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie możecie zapodać ceny za R w jakich ekipa stawia szalunek do wieńca za mb ? Mi ostatnio liczyli 50zł nie wiem czy to przyzwoita cena ale szalunki chłopaki zrobili wzorowo ... pół wioski przychodziło je oglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro rano jadę "robić" wodę :)

 

Zastanawiam się tylko, czy nie będzie problemem to, że nia mamy zdjętego humusu a najprawdopodobniej na trasie "wodociągu" rosną sobie jabłonka i agreścik :).

 

anetka idziecie jak burza z przyłączeniami

 

echh..... z tymi drzewkami same problemy , mamy kilka jabłoni i sliw na dojeździe do domu i póki co trasa do garażu wygląda jak trasa slalonu giganta w dolomitach, szkoda ich trochę mają po kilka lat i w tamtym roku pół rodziny miało owoce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku sprawdzałem ceny okien i różnice nie były, aż tak duże :o .

Jezierski i Oknoplast Kraków idą łeb w łeb. Zwracajcie uwagę też na rolety. Polecam Anwis, a na pewno nie firmę na "P" z Kalisza.

10 tyś. różnicy na oknach, hmmmm coś tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja biegne do was z nowa wiadomoscia

otoz skaladalam w tamtym roku wniosek o przylaczenie gazu

i odpowiedz nie...

i ze wzgledow ekonomicznych nie przewiduja podlaczenia

chyba ze inwestor zaplaci ponad 20.000 zl to sie zastanowia :cry: czy im sie oplaca

w zwiazku z tym ze uparta ze mnie bestia to ja za pare miesiecy do nich iuderzam i od nowa skaldam papierki i

coz ja dzisiaj widze w skrzynce :o

polecony :o

czytam a tam pisza

przesylamy waunki przylaxczenia do siecie

szacunkowy czas okolo 38 tygodni etc..

i co to ma znaczyc :D czyzbym miala szanse na gaz

nie wierze

:o

w poniedzialek jade do gazowni pchac do przodu

pozdrawiam wszytkich

dziekuje serdecznie za odpoweidzi odnosnie okien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wycena jest gotowa, ale spotykamy się dopiero w poniedzialek, bo jego teraz nie ma we Wrocławiu. Pan Murarz nie chciał podać ceny przez telefon... ciekawe czemu, bał się, że zemdleję? Już kilka wycen przeżyłam, najbardzej szokująca była ostania wycena dekarza. Nie wiem, czy może być cos jeszcze bardziej wstrząsającego :)

 

Trzymajcie kciuki :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja biegne do was z nowa wiadomoscia

otoz skaladalam w tamtym roku wniosek o przylaczenie gazu

i odpowiedz nie...

i ze wzgledow ekonomicznych nie przewiduja podlaczenia

chyba ze inwestor zaplaci ponad 20.000 zl to sie zastanowia :cry: czy im sie oplaca

w zwiazku z tym ze uparta ze mnie bestia to ja za pare miesiecy do nich iuderzam i od nowa skaldam papierki i

coz ja dzisiaj widze w skrzynce :o

polecony :o

czytam a tam pisza

przesylamy waunki przylaxczenia do siecie

szacunkowy czas okolo 38 tygodni etc..

i co to ma znaczyc :D czyzbym miala szanse na gaz

nie wierze

:o

w poniedzialek jade do gazowni pchac do przodu

pozdrawiam wszytkich

dziekuje serdecznie za odpoweidzi odnosnie okien

 

Bemark, super by było. Trzymam kciuki za Wasz gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku sprawdzałem ceny okien i różnice nie były, aż tak duże :o .

Jezierski i Oknoplast Kraków idą łeb w łeb. Zwracajcie uwagę też na rolety. Polecam Anwis, a na pewno nie firmę na "P" z Kalisza.

10 tyś. różnicy na oknach, hmmmm coś tu nie gra.

1.Wyceny mam dokładnie sprzed miesiaca. Nie wypowiadam się na temat roku ubiegłego, gdyż temat ten był mi jeszcze zbyt odległy.

2.Choć bardzo bym chciała inaczej to niestety Jezierski wciąż jest najdroższy.Poniżej porównanie Oknoplast i Jezierski (rożnica 5 800 PLN nawet już po dodaniu rolet).

Oknoplast- okna + montaż - 17 700 PLN

Oknoplast rolety Integro + silniki - 13 400 PLN

 

Jezierski - okna + montaż - 24 300 PLN

Jezierski - rolety Integro + silniki - 12 600 PLN (+ dopłata do koloru orzech?)

3.Kolejne zetawienie (okna + montaż) Jezierski i Empol (który do najtańszych nie należy). Tutaj jeszcze większa różnica prawie 9 000 PLN)

Jezierski- 24 300

Empol - 15 500

4. Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości to chętnie skonfrontuję moje wyceny. Mam słabość do okien Jezierskiego :wink:

5. Zaprezentwane wyceny nie zmieniają mojego poglądu na temat okien Jezierskiego i niezaprzeczalnie ponownie przyznam rację, że dzieło Jezierskiego prezentuje najwyższy poziom. :)

Niemniej jednak jak napisałam parę postów wcześniej nia każdy inwestor może pozwolić sobie na taki luksus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...