Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

No i stało się.. Moja ekipa murarzy się wycofała :evil: Muszę szukać nowej. Jakby ktoś mógł polecić jakąś to proszę o namiary na priv.

Pozdrawiam

Jarek

Witaj!

Miałam Ci wysłać namiary na ekipe, ale AnetkaS mnie uprzedziła :D Mam nadzieje, że uda wam sie szybko kogoś znaleźć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zapomniałam sie przywitać, a tyle nowych osób :oops:

Nie miałam czasu pisać, co nie znaczy że tu nie zagladałam :wink:

Gratuluje wszystkim postępu prac, tym którzy walczą jeszcze z papierologia, architektami i np. z prądem życze cierpliwości i miłych urzedników szybko załatwiajacych wszelkie sprawy :D .

U nas kończą już więźbę i zaraz zaczna kłaść dachówkę (dla ciekawych -Roben miedziana falista średzka plus). Okna kupione, też czekają w kolejce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Byłem dzisiaj u nich na budowie w Szymanowie, to u Ciebie budują? Nie przyglądałem się domowi z wewnątrz, ale z zewnątrz naprawdę równiutko wymurowany, aż miło popatrzeć.

Pozdrawiam

Jarek

 

Witaj!

Miałam Ci wysłać namiary na ekipe, ale AnetkaS mnie uprzedziła :D Mam nadzieje, że uda wam sie szybko kogoś znaleźć

Pozdrawiam :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam wczoraj KB pochwalił ekipę, że tak równiutko wymurowane ściany fundamentowe, równa grubość spoiny itp. Oby tak dalej :D

 

Byłem dzisiaj u Twojej ekipy na budowie w Szymanowie - rzeczywiście murują bardzo równo, byłem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, pomyłka :)

to nie moja budowa jest w Szymanowie, ja mam wymurowane ściany fundmantowe w Bogdaszowicach.

 

W Szymanowie jest budowa ika_71, od której mam tych wykonawców.

 

Tak wiem :lol: Chodziło mi nie o to, że widziałem Twoją budowę, ale inną budowę Twojej ekipy (w Szymanowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE kofani...dawno nie zaglądałam ..bo trwało płytkowanie dołu...mały hol wypłytkowany lazienka kotlownia juz dawno skonczone drzwi wewnetrzne zamontowane duzy hol kuchnia wyplytkowane ...teraz koncowka w salonie..meble do kuchni zamowione i bagatela 10000 poszło na kilka szafeczek ...sprzet juz czeka w kartonach ....i czekam ehhh az 7 tygodni...teraz mezus montuje lampy w holu jednym i drugim ..iiii umiera moja Magnolia :( jakas zaraz ja zjada..posypalam srodkami ale czy to cos da...plakac mi sie chce...trawka pieknie wzeszła...posadziłam bukszpanki..zrobie kilka fotek i pokaze wam jak cudnie rosna ...nie pokaze magnpoli :(..pada...jak nie uratuje jej to posadze choinke ...cóż nadal mieszkamy w pracowni:)...jak bedzie gotowy salon przenosimy sie ale w pracowni pozostanie sypialnia :)...i robimy podbitke ...postanowilismy z mezem zrobic ja sami we wrzesniu w czasie urlopu ..miala byc madera bedzie przybijanie ..ale kolezanka mowi ze moge sobie na zakonczenie prac zafundowac skrzynke wina madera i bedzie prawie to samo hahahhaha..pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

gratuluje ech pozazdroscic mozna :D trawka hmmm wspaniale

u nas powoli sie budowa posunie i my kiedys napiszemy ze maja sie nasze sprawy ku koncowi

a teraz jeszcze raz gratuluje

i jak bedziesz miala czas pochawl sie troszeczke zdjeciami

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okien w okolicach Wrocławia - przejrzyjcie sobie ten wątek i grupę wrocławską. Kilka razy już była mowa o oknach. Może pomocne będzie hasło Empol - ja mam od nich i jakieś swoje opinie już chyba pisałem w temacie.

Trociu jak zawsze się z Tobą zgadzam :D Sama też zamówiłam w Empolu Schuco Cava - mój ulubiony profil. U Jezierskiego był dlugi okres oczekiwania na realizacje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...