Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !

Budujemy domek Słoneczko z pracowni Horyzont w miejscowości Bogusławice koło Oleśnicy. Właśnie ruszyliśmy zapraszam do czytania dzienników :).

A gdzie można najtaniej kupić bloczki fundamentowe ?

Pozdrawiam Krzyś i Aga.

witam

ladny domek

ja rowniez buduje dom z horyzontu ale mile

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Budujemy domek Słoneczko z pracowni Horyzont w miejscowości Bogusławice koło Oleśnicy. Właśnie ruszyliśmy zapraszam do czytania dzienników :).

A gdzie można najtaniej kupić bloczki fundamentowe ?

Pozdrawiam Krzyś i Aga.

bloczki np. tu: http://www.allegro.pl/item397252955_bloczki_betonowe_14_bloczek_trans_hds_wroclaw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy artykuł, szczególnie dla nas budujących tu i teraz

 

http://biznes.interia.pl/news/dobry-moment-na-budowe,1143755

 

Jestem po polecanej lekturze...Bez wątpienia polepszyła się sytuacja z dostępnoscią materiałów, z drugiej zaś strony wg mojego doświadczenia z cenami bywa różnie a na pewno kontrowersyjny jest fragment dotyczący ekip budowlanych:

 

Tańsza ekipa budowlana

W dużych miastach mamy więc do czynienia ze zjawiskiem dawno niewidzianym: można wybierać ekipę budowlaną. Ta sytuacja nie dotyczy całego kraju i wszystkich miejscowości, ale zjawisko jest widoczne. Jego skutkiem jest też spadek cen usług budowlanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy artykuł, szczególnie dla nas budujących tu i teraz

 

http://biznes.interia.pl/news/dobry-moment-na-budowe,1143755

 

Jestem po polecanej lekturze...Bez wątpienia polepszyła się sytuacja z dostępnoscią materiałów, z drugiej zaś strony wg mojego doświadczenia z cenami bywa różnie a na pewno kontrowersyjny jest fragment dotyczący ekip budowlanych:

 

Tańsza ekipa budowlana

W dużych miastach mamy więc do czynienia ze zjawiskiem dawno niewidzianym: można wybierać ekipę budowlaną. Ta sytuacja nie dotyczy całego kraju i wszystkich miejscowości, ale zjawisko jest widoczne. Jego skutkiem jest też spadek cen usług budowlanych

 

Z jednym się zgodzę. Właśnie szukam ekipy bo mi moja zrezygnowała i generalnie nie ma problemu - terminy: koniec sierpnia, wrzesień mogą startować. Teraz czekam na wyceny, wtedy będę coś mógł powiedzieć o cenach.

Pozdr

Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Budujemy domek Słoneczko z pracowni Horyzont w miejscowości Bogusławice koło Oleśnicy. Właśnie ruszyliśmy zapraszam do czytania dzienników .

A gdzie można najtaniej kupić bloczki fundamentowe ?

Pozdrawiam Krzyś i Aga.

Witaj, my też budujemy słoneczko, w Kamieńcu Wrocławskim. Jesteśmy na etapie zalanego stropu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów, my budujemy librę II z pracowni dobre domy w jordanowie śląskim. w tej chwili elektryk w środku robi swoje i po nim wejdzie hydraulik. ekipa od murów i dachu mogę chyba polecać, jeśli ktoś będzie zainteresowany to prześlę na priva namiary. okna mamy plastiki z drutexu, dachowe roto, bramę garażową normstahl, okna brama i rolety zewnętrzne w kolorze mahoń skoro było tyle zapytań o okna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że mają dwie aukcje z bloczkami. Na jednej mają po 3,65 na innej po 3,75.

 

Inna ciekawostka - na części aukcji są bloczki 14 a na drugiej części 12.

 

I w niektórych częściach Polski są już po 2,50 od sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy artykuł, szczególnie dla nas budujących tu i teraz

 

http://biznes.interia.pl/news/dobry-moment-na-budowe,1143755

 

Jestem po polecanej lekturze...Bez wątpienia polepszyła się sytuacja z dostępnoscią materiałów, z drugiej zaś strony wg mojego doświadczenia z cenami bywa różnie a na pewno kontrowersyjny jest fragment dotyczący ekip budowlanych:

 

Tańsza ekipa budowlana

W dużych miastach mamy więc do czynienia ze zjawiskiem dawno niewidzianym: można wybierać ekipę budowlaną. Ta sytuacja nie dotyczy całego kraju i wszystkich miejscowości, ale zjawisko jest widoczne. Jego skutkiem jest też spadek cen usług budowlanych

 

Z jednym się zgodzę. Właśnie szukam ekipy bo mi moja zrezygnowała i generalnie nie ma problemu - terminy: koniec sierpnia, wrzesień mogą startować. Teraz czekam na wyceny, wtedy będę coś mógł powiedzieć o cenach.

Pozdr

Jarek.

 

według M.Mobiusa z Tempeltona - kiszka na rynkach wschodzących (taki jak nasz) trwa zwykle 15-20 mieś. takze zostało nam jeszcze około 4-8 mieś. (+ 6 mieś.) spokoju dopóki koniunktura nie zacznie się rozkręcać ponownie. to nawet szło by w parze z rozzruchem się na dobre z robotami na E2012

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że mają dwie aukcje z bloczkami. Na jednej mają po 3,65 na innej po 3,75.

 

Inna ciekawostka - na części aukcji są bloczki 14 a na drugiej części 12.

 

I w niektórych częściach Polski są już po 2,50 od sztuki

 

z tymi cenami, czasami jest tak jak z wycieczkami, na pierwszy rzut oka super, a późnie opłata za transport, załadunek/rozładunek, zamówienie całego tir-a i wychodzi,że warto jechać do pobliskiej hurtowni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...