Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bloczki betonowe 509-02-99-18 - pod tym numerem macie producenta bloczków z Góry, większą ilość przywiozą gratis, natomiast produkuje chyba tylko 12...cena 2.50 brutto
Niestety mi doliczają dowóz i robi się 3,30. Ale to i tak taniej aniżeli w okolicy. Ich wymiary to 12x24x38 i czeka się około 1 tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

prosze o namiary na osobę zajmującą się wykończeniem wnętrz - konkretnie chodzi o dokończenie łazienki: podwieszenie sufitu, zbudowanie 1 ścianki z pustaków szklanych i biały montaż. (całość raczej nie przekroczy 3-4 dni)

Niestety mój wykonawca (mimo że bardzo dobry) nie odzywa się od 2 tygodni i zostałem na lodzie.

 

z góry dziękuję i pozdrawiam,

Geretz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie mam zagwozdkę z ekipą. Drugi tydzień pojawili się w poniedziałek i wtorek na 5-6godzin i znikają. Najpierw nie odbierają telefonów w środę, w czwartek po południu sms albo tel. że będą w poniedziałek :evil: Ciągle są czymś zestresowani, albo że trzeba kopać ławy, albo hds nie wstawił palety pod mordkę i trzeba byłoby nosić pustaki 3 metry, albo dostawa przyjechała o 9:30 a nie o 8:00 i "już nie ma sensu dziś robić" itd. Projekt mam prosty do granic możliwości, zaczęli teoretycznie pracę 30maja i do dziś zrobione jest zero i ciut murowania (fotki w dzienniku). Na 99% zaraz będzie stres przy wylewaniu wieńca, słupach itd.- stres czyli znikamy na 2 tygodnie... :evil:

Męczyć się z nimi, czy pogonić? Teraz będzie duży problem ze znalezieniem innej ekipy i w sumie nie wiadomo czy nie będzie z deszczu pod rynnę... Chyba że u Was ktoś solidny kończy i może wziąć nową pracę za umiarkowane pieniądze ;) Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiecie (poprzednie posty) ponwnie szukam ekipy murarzy (i w tym miejscu dziękuję wszyskim z forum za pomoc) w tym tyg. otrzymam 6 wycen i dal zaintereswoanych wklepię je na forum, oczywiście będzie kilka kwiatków (np. Pan Szymański z "listy misiów" , któy misiem polecanym nie powinien być zdecydowanie)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...