Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

Rozmawiałem dzisiaj w hurtowni i mają dostępny pełen asortyment. Na stronie producenta http://www.galeco.pl/ także brak takich informacji, tym bardziej dziwne z uwagi na to, że galeco produkuje tylko rynny. Spróbuje jutro zweryfikować powyższe.

 

a przy okazji, masz może fotkę samego Waszego dachu? Bardzo ładnie proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to ja jeszcze w sprawie rur na ogrodzenie. Znalazłem sobie Centrozłom... w sumie co to za szukanie:-) Ale do rzeczy. Mają rury (czarna stal) 7m; gr. 42,4; fi 2,9. Problem w tym, że ja raczej potrzebuję 2,5m. Bedę brał 24 sztuki i... zosnaną mi "końcówki"... dwumetrowe:-) Koszt 7m z pocięciem, to 104,50 zł czyli wychodzi za 1 m 14,93 zł (za 2 m 29,86 zł).

 

Ktoś może reflektuje? Jeśli osoba będzie z rejonu Czernicy, to podrzucę moim autkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia22 - dziękuje za zdjęcia :) Dach wygląda bardzo ładnie! Koniec końców także zamówiłem robena w kolorze kasztanowym. Za parę dni cieśle zaczynają pracę.

 

montom - ciężko będzie Ci sprzedać za tę cenę. W czwartek kupowałem słupki stalowe grubościenne 2,15-2,2m fi5cm za 20zł/szt.

 

AndreWroc - Gratuluje PnB :D Co do ekip, z mojej praktyki jedno wyklucza drugie ;) Mam nadzieję że znajdziesz złoty środek, czyli z dobrą wypadkową ceny/jakości. Mogę z czystym sumieniem polecić moją obecną ekipę, jednak nie robią dachów - Bogdan Zych 600-588-140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach odebrany komisyjnie, wszelkie protokoły podpisane przez nas,KB i wykonawce. Dzisiaj wykonawca ma zakończyć sprzątanie budowy. W ten sposób osiągneliśmy stan ,,0"( po 15 miesiącach budowy :evil: ).Tempo zawrotne,nikt mnie nie przebije! Chyba upije sie ze szczęścia!

 

TMK- dach wyszedł super. Mam koleżankę która na swoim domku ma robena kasztan. Wygląda świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60-70 za metr. Ktoś wczesniej napisał, że w Mega1000 biorą 50 za metr, ale na ich stronie jest 75 zł za metr.

 

Te ceny coraz bardziej zaczynają mnie przerażać... Za co oni tyle biorą? Za smarnięcie pacą zębatą z klejem? Sąsiad w zeszłym roku robił sam ocieplenie i w 2-3 tygodnie skończył. Idę z dobrym winem na szybkie szkolenie :D Na regipsach na mnie nie zarobią, na tym zanosi się że też nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...