Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktos mógłby mi polecić sklep, gdzie kupię elementy metalowe do więźby - gwoździki, śruby, łączniki i inne.

Hej,

ja potrzebowałem długie śruby, na dodatek M12 i nie na sześciokąt tylko z zamkiem i nie mogłem ich nigdzie znaleźć, aż w końcu znalazłem sklep ;-)

Nazywa się "Śruby 1" i są na Jedności Narodowej (namiary masz tutaj - http://www.sruby.com.pl/sklepy.html)

Resztę rzeczy kupowaliśmy na bieżąco w lokalnej hurtowni (chyba tylko gwoździe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Jeśli chodzi o śruby M to ja potrzebuję M16 20 centymetrowe. W Castoramie czy Liroy nie ma takich - są tylko nakrętki i podkladki hi hi.

 

a skąd masz takich leniuchów? :) W casto są fi16 w odcinkach po 1m i takie się kupuje, na mniejsze odcinki niech sobie potną kątówką.

 

Jedne z tańszych gwoździ także znajdziesz w casto - mają w paczkach po 5,10kg w b.dobrych cenach (na brzegu regału, na samym dole - przynajmniej na Bielanach). Na wagę już gorzej :)

 

Szukam namiaru na szybkiego tynkarza do zrobienia kotłowni i garażu - przed zamontowanie bramy garażowej muszę mieć min sufit i czoło wjazdowe równo otynkowane - czyli robota na 1 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Jeśli chodzi o śruby M to ja potrzebuję M16 20 centymetrowe. W Castoramie czy Liroy nie ma takich - są tylko nakrętki i podkladki hi hi.

 

a skąd masz takich leniuchów? :) W casto są fi16 w odcinkach po 1m i takie się kupuje, na mniejsze odcinki niech sobie potną kątówką.

 

Może i sobie potnie, on powiedział co potrzebuje, a ja na razie robiłam rozeznanie w sklepie.

Tak, wiem gdzie one są - 1metrowe w Castoramie są za 7,68 w Liroy za 8,5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie - kończymy SSZ . Budżet niestety przekroczony.

Zaczyna się wykończeniówka Jakie macie parapety wewnętrzne ? Może wiecie

jakie najlepiej i w miarę tanio, gdzie ?

Z czystym sumieniem mogę polecić elektryka jakby ktoś był zainteresowany.

 

Po paroletnim użytkowaniu konglomeratu Botticcino, mogę polecić wewnętrzne z niego wykonane. Parę lat temu kupowałem w bielanach wrocławskich, na samym końcu przy wylocie w stronę Kłodzka. Podobno jeszcze tańsze są w Piławie, ale to potwierdzę po następnym weekendzie jeśli zdążę zamówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wracamy do ludzi. po perypetiach z ekipą i zielenią miejską, postanowiliśmy sie urlopować. po powrocie okazało sie,że ekipa nowa jest która pociagnie do końca ssz, a kochany urząd miasta, w końcu się od nas odpimkał ;)) nic tylko zakasać rękawy i zdążyc przed zimą zamknąć budynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończył u mnie prace najlepszy fachowiec jakiego miałem na budowie, a do tego baaardzo przystępny cenowo.

Do tego jest bardzo uczciwy, niepijacy, słowny itp. normalnie super, a to jak wykonuje tynki, kafelki, schody wylewane można zobaczyć u mnie :-D

 

Jeśli ktoś z Was szuka fachowca w okolicy Jelcza, który wykonuje wszelkie prace poza dachem i instalacjami to zdecydowanie go polecam i mogę podać namiar na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że telefony odbiera, dzwoni lub zjawia się, gdy obiecał.

 

Do czego to doszło... :roll: Zaletą jest odbieranie telefonów czy punktualność :) Na swojej budowie przekonałem się jednak, że jest to jedna z ważniejszych spraw przy wyborze ekipy/fachowca, brrrr... przypomniałem sobie moją pierwszą ekipę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończył u mnie prace najlepszy fachowiec jakiego miałem na budowie, a do tego baaardzo przystępny cenowo.

Do tego jest bardzo uczciwy, niepijacy, słowny itp. normalnie super, a to jak wykonuje tynki, kafelki, schody wylewane można zobaczyć u mnie :-D

 

Jeśli ktoś z Was szuka fachowca w okolicy Jelcza, który wykonuje wszelkie prace poza dachem i instalacjami to zdecydowanie go polecam i mogę podać namiar na priv.

 

To ja proszę o te namiary.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...