Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

Podoba mi się orzech :) i ceglasta dachówka :)

Złoty dąb mi się nie bardzo podoba :wink:

Mądrzy ludzie już dawno powiedzieli, że o gustach się nie dyskutuje.

 

Mój złoty dąb podoba mi się i pasuje do dachówki ceglastej. Tak mi się podoba, że mam okna, rolety, bramę garażową i drzwi wejściowe (będą mam nadzieję wkrótce) w złotym dębie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trociu,

jasne, że o gustach się nie dysktuje :)

I na pewno złoty dąb pasuje do ceglastej dachówki :)

 

Ale ja mam takie dziwne upodobania jak ceglasta dachówka i orzechowe okna.

I obawiam sie, że jak to zestawię, to wyjdzie jakiś koszmarek :)

 

Tylko, że już za późno - okna i dachówka zamówione i zapłacone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamrw

 

mogę polecić moją ekipę, robią solidnie, szybko, są słowni i bardzo pomocni, ale jest jeden minus - drodzy. Za nasz domek 140 m/2 za stan surowy otwarty (wraz z pokryciem dachu) skasowali 64 tyś zł.

 

nie taka strasznie droga - po ostatnich poszukiwaniach najtańszą ekipę na zrobienie 2 stropów (210 m2), piętra, kolankowej, schodów, działówek i dachu - koperta (240 m2), udało mi się znaleźć za 52 tyś. , jako ciekawostkę podam,że najdroższe chciały za to samo - 96 tyś. , a druga za samą murarkę 74 tyś. także Twoją ekipę określiłbym jako umiarkowanie drogą ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamrw

 

mogę polecić moją ekipę, robią solidnie, szybko, są słowni i bardzo pomocni, ale jest jeden minus - drodzy. Za nasz domek 140 m/2 za stan surowy otwarty (wraz z pokryciem dachu) skasowali 64 tyś zł.

 

nie taka strasznie droga - po ostatnich poszukiwaniach najtańszą ekipę na zrobienie 2 stropów (210 m2), piętra, kolankowej, schodów, działówek i dachu - koperta (240 m2), udało mi się znaleźć za 52 tyś. , jako ciekawostkę podam,że najdroższe chciały za to samo - 96 tyś. , a druga za samą murarkę 74 tyś. także Twoją ekipę określiłbym jako umiarkowanie drogą ;)))

 

A my nie mamy chętnych na wykonanie naszego domku :cry: Trzech juz nam odmówiło, bo nie podejmują się takiej roboty.

 

Czy fundamenty schodkowe to taki problem ??

Dzisiaj "połówek" był na kolejnej rozmowie i czekamy do piątku na cenę :roll: no i czy oferent "da radę" ;)

Mam nadzieje ze do wiosny znajdziemy.

Namiary na dobre ekipy mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Sporo nowych osób dolączyło do grupy i dobrze, bo starzy -patrz ja- nie zawsze mają czas zaglądać :oops:

Wszystkim gratuluję postępu prac (poczytałam troche wcześniejszych postów).

My mamy już praktycznie skończone ocieplenie domu i tynki. W przyszłym tygodniu hydraulik wchodzi z podłogówką.

Potrzebuje kogoś, kto mi zrobi wylewki

Czy grupa szambiarzy już się zawiązała/rozwiązała? chciałabym ewentualnie sie dolączyć lub prosić o namiary na szambo betonowe

Anetko jutro mam nadzieję spotkać sie z hydraulikiem, podpytam jak u niego z terminami i ewentualnie przyśle namiary. U mnie za całość wyliczył 5700 (promocja :wink: ) z rurkami pod odkurzacz centralny. Nie liczył punktów tylko całościowo- obejrzał dom, popytał gdzie co chcemy mieć (siła, alarm, telewizory itp) umówiliśmy sie na cenę, a ja potem mogłam sobie mówić ile tych punktów i gdzie potrzebuję. Jak jego zdaniem powinnam miec jeszcze w jakimś miejscu a nie zaznaczyłam to sam dawał, twierdząc, że moge sobie na razie zatynkować, a potem jak znalazł :D Cena nie ulegała zmianie!

Jeśli chodzi o ekipę, to moę podać namiary na priv. Robią tez u Anetki, ona prowadzi dziennik i można poogladać efekty :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamrw

 

 

A my nie mamy chętnych na wykonanie naszego domku :cry: Trzech juz nam odmówiło, bo nie podejmują się takiej roboty.

 

Czy fundamenty schodkowe to taki problem ??

Dzisiaj "połówek" był na kolejnej rozmowie i czekamy do piątku na cenę :roll: no i czy oferent "da radę" ;)

Mam nadzieje ze do wiosny znajdziemy.

Namiary na dobre ekipy mile widziane :D

 

Cześć!

Jak chcesz to mogę Ci podać namiary na gościa od fundamentów lanych polecanego przez Godin. Podobno jest dobry i nie wychodzi drożej od bloczków. Ja go nie sprawdzałem, bo polecił mi inną ekipę z moich okolić, ale oni raczej nie są godni polecania.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jakie sa obecnie ceny murowania scianek dzialowych z porothermu (chodzi mi o orientacyjna cene za metr kwadratowy).

 

Pozdrawiam

 

Ja za ściankę z silikatów 12cm płacę 45zł/m2 czy dużo więcej niż cena powyżej. Ale zależało mi, żeby ekipa weszła w tym tygodniu i zależalo mi, żeby weszła konkretnie ta ;).

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bede zamawial szambo spod Radomia.. jest duzo tansze niz w probudzie.

prosze o kontakt jezeli jest ktos zainteresowany/.

razem taniej - transport sie rozklada

 

pozdrawiam

jacek

 

Kiedy dokładnie będziesz zamawiał to szambo? Już teraz na dniach, czy za jakiś czas?

 

 

Ja za ściankę z silikatów 12cm

 

hej, kładziesz ściankę z Silki firmy Xella czy z czegoś innego?

 

Ścianka jest z Xelli, bo takie też mam ściany i nie będzie problemów z pasowaniem ;).

 

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też potrzebuje szamba, wiec mozemy się związać;) z tego co tu czytałam to chyba najtańsze są probudzie, czy może macie jeszcze firmy godne polecenia?

 

W czwartek montowałem radomskie szambo, firmę namierzyłem z allegro:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3589029

ceny z aukcji:

 

Posiadamy szamba o pojemności 4000 l. wymiary 2,30mx2,10mx1,40m cena 900 zł. 5000 l. wymiary 2,30mx2,10mx1,40m cena 1100zł. 6000 l. wymiary 2,40mx2,30mx1,50m cena 1300zł. 8000 l. wymiary 2,40mx3,00mx1,55m cena 1900zł. 10000 l. wymiary 2,40mx3,30mx1,60m cena 2400zł

 

Ustalone telefonicznie, płatne przy odbiorze, sprawny transport - polecam :)

http://img407.imageshack.us/img407/5564/m81pg6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamrw

 

 

A my nie mamy chętnych na wykonanie naszego domku :cry: Trzech juz nam odmówiło, bo nie podejmują się takiej roboty.

 

Czy fundamenty schodkowe to taki problem ??

Dzisiaj "połówek" był na kolejnej rozmowie i czekamy do piątku na cenę :roll: no i czy oferent "da radę" ;)

Mam nadzieje ze do wiosny znajdziemy.

Namiary na dobre ekipy mile widziane :D

 

Cześć!

Jak chcesz to mogę Ci podać namiary na gościa od fundamentów lanych polecanego przez Godin. Podobno jest dobry i nie wychodzi drożej od bloczków. Ja go nie sprawdzałem, bo polecił mi inną ekipę z moich okolić, ale oni raczej nie są godni polecania.

Pozdr.

Witam,

J miło, że jeszcze o mnie pamiętasz :) Jak Twoja budowa? My pomału walczymy z wykończeniówką :roll:

Mój fachowiec od fundamentów jest rzeczywiście bardzo solidny, ale działa tylko na zachodniej stronie W-wia :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...