Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam co do sieci wodociągowej to wszystko zależy od gminy,my u siebie niestety musieliśmy na własny koszt(i to nie mały) pociągnąć 120 metrów wodociągu i musimy to oddać na rzecz gminy która zwróci nam koszty to znaczy odda nam tylko 1 złoty za metr :evil: :lol: ale inaczej się nie dało bo ponoć takie przepisy

 

Łooo matko i córko jedyna :o

U nas gmina zwraca 55 % poniesionych kosztów, przy czym dostaje u nas po gratisie projekt sieci wraz z prawomocnym pozwoleniem na jej budowę.

Ale żeby 1 zł!!! To normalne @@$$%^&*^%$... Sami sobie prawodawcami i wykonawcami..

 

ano nasza biebna gmina i ni ema za co zrobić więc tak postępuje a na dodatek jak przekażemy już gminie to zarabia na nas bo każdy kto bedzie chciał się później wpiąć w to co wybudowaliśmy to płaci gminie a nam już nic się nie nalezy,nie mamy prawa partycypować później w kosztach a przekazać musimy niestety i to koniecznie

Właśnie już odebraliśmy wszystkie papiery i od wykonawcy sieci i wybuliliśmy gruuubą kase :evil: :evil: :evil: aż serce krwawiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano nasza biebna gmina i ni ema za co zrobić więc tak postępuje a na dodatek jak przekażemy już gminie to zarabia na nas bo każdy kto bedzie chciał się później wpiąć w to co wybudowaliśmy to płaci gminie a nam już nic się nie nalezy,nie mamy prawa partycypować później w kosztach a przekazać musimy niestety i to koniecznie

 

To i tak lepiej ze względu na możliwe awarie, konserwację i inne niespodzianki, bo wtedy gmina się martwi o wodociąg. Co ja gadam - Wy się martwicie i ścigacie gminę, żeby naprawiła :lol:

 

 

Właśnie już odebraliśmy wszystkie papiery i od wykonawcy sieci i wybuliliśmy gruuubą kase :evil: :evil: :evil: aż serce krwawiło

 

Domyślam się, ale jak puścisz pierwszy raz wodę z kranu w swoim domku, z pewnością Twoje serce już się uspokoi :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano serduszko zabiło mocniej że wkońcu mam wode po 6 miesiącach walki ale już jest i dzięki niej mam już tynki a dzis ekipa od posadzek poprawiła mi chudziaka którego spierniczyła mi moje ekipa budowlańców,teraz troszke przeschnie,po niedzieli wchodzi hydraulik no i po nim wkońcu wylewki

wkońcu zacznie byc super a do tego po niedzieli wejdzie ekipa od ocieplenia i podbitki i domek zacznie wkońcu wygladac jak domek :p a nie jak ruina hihihi

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bede zamawial szambo spod Radomia.. jest duzo tansze niz w probudzie.

prosze o kontakt jezeli jest ktos zainteresowany/.

razem taniej - transport sie rozklada

 

pozdrawiam

jacek

 

Kiedy dokładnie będziesz zamawiał to szambo? Już teraz na dniach, czy za jakiś czas?

 

 

witam,

 

przesylam namiary na wybrane przeze mnie firmy.

ludzie polecali szczegolnie firme pana Porzyczke.. ale nie znam cen.

 

http://www.konradobet.pl/

 

http://www.allegro.pli/tem448637759_szambo_szamba_betonowe_szczelne_atest_pzh_tanio.html

 

szamba.info.pl

 

 

http://www.allegro.pl/item447886430_szambo_szamba_betonowe_szczelne_z_atestem.html

 

 

Porzyczka Piotr 602-758-460

 

 

mysle ze dla tych firm z radomia nie jest mocno istotne czy to jest polnoc czy poludnie wroclawia .. oni i tak przez pol polski tu jada.

 

ja chce zamowic szambo jak najszybciej.

 

w kupie sila!

 

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzwoniliśmy do:

http://www.konradobet.pl/

cena za 8m szesciennych 1700 zł + transport 2,5 zł za km przy dwóch szambach, a 3,2 zł przy trzech za km ilość kilometrów od nich w okolice Wrocławia 700 (oczywiście w dwie strony)

 

Pan Porzyczka cena 8 m szesc 2600 netto

transport zgodnie z kilometrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzwoniliśmy do:

http://www.konradobet.pl/

cena za 8m szesciennych 1700 zł + transport 2,5 zł za km przy dwóch szambach, a 3,2 zł przy trzech za km ilość kilometrów od nich w okolice Wrocławia 700 (oczywiście w dwie strony)

 

Pan Porzyczka cena 8 m szesc 2600 netto

transport zgodnie z kilometrówka

 

policzyłam, porównałam cenę z p. Porzyczka - przy trzech osobach jestesmy do przodu jakieś 150 zł, przy dwóch osobach tylko 35zł :(

Czyli najlepiej montować grupy 3 osobowe :D

 

Ja potrzebuję 10m3, czy wiecie jakie są ceny wiekszych szamb?

goskai pytaj sąsiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostki z rynku:

- BUDINPOL ma promocję na cegłę 150 - 1,11 brutto,

- cement najtaniej wyszedł mi w Mrówce w Jelczu - 10,30 ,

- a od 7 października termat znowu (za betardem) obniżył ceny (biedaczki ;P) u nas pierwszy strop bedzie w tym tyg. i mam wieką obawę co do harmonogramu prac (ciężko będzie z dachem przed zimą)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnetkaS a rozmawialas z elektrykiem Kocotem?

Ile masz punktow?

 

Z Kocotem rozmawiałam w maju - wtedy chciał 30 zł za punkt (ten, który mi teraz wyceniał instalacje, policzył sobie 45 zł). Za założenie rozdzielni chciał 1500. Znalazałm kogoś tańszego na tą rozdzielnię (za 800 zł) i więcej z Kocotem się nie kontaktowałam. Ale może powinnam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...