Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanko, czy ktoś z Was stawiał końcówkę dachu z klinkierówki czarnej. chodzi mi intensywność kolorów. Przejrzałem strony producentów, ale z kolorami różnie bywa i może ktoś miał do czynienia z intensywnie czarnym.

Pozdrawiam

PS

Oczywiście za namiary na hurtownię będę niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś z Was stawiał końcówkę dachu z klinkierówki czarnej. chodzi mi intensywność kolorów. Przejrzałem strony producentów, ale z kolorami różnie bywa i może ktoś miał do czynienia z intensywnie czarnym.

 

ja mam kominy z klinkieru czarnego - kolor MATRIX Wienerbrgera, kolor ciemny, ale nie powiedziałabym, że jest mega intensywny, część na zamówienie kupowałam w hurtowni Ryczkowski w Kamieńcu Wrocławskim, a część od ręki dostałam w Builderze na Ziębickiej we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko kochani :wink:

 

Czy cena 40 zł za mkw za położenie dachówki ceramicznej i montaż 8 okien dachowych na prościutkim kopertowym dachu jest ok Waszym zdaniem??

 

Nie znam cen, ale dekarz polecany...

 

Jeśli dekarz sprawdzony to decyduj się póki jest jeszcze w tak dobrej cenie :)

 

OK. Skoro tak, to biorę i więcej nie szukam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Zaglądam tu na forum od 2 lat ale za bardzo się nie udzielam bo wszystko u nas było jeszcze w proszku. A jak zaczęliśmy to teraz ledwo nadążam. Budujemy na południe od Wrocławia. Niestety z zagranicy. Tzn. my - inwestorzy zagranicą a biedni rodzice w Polsce. Biedni bo wszystko załatwiają. Ja ile mogę to sprawdzam przez internet. Głównie korzystając z wielu rad na tym forum. No i mam kłopot. Do tej pory nie miałam wielkich problemów z wycenami przez internet, ale przy dachówce okazało się, że większość hurtowni wymaga obecności na miejscu. Nie mam serca ganiać rodziców po całym Wrocławiu i okolicach, stąd pytanie. Gdzie najtaniej znaleźć dachówkę Brassa? Mam jedną wycenę z Drewnopolu - 2,09zł netto za dachówkę podstawową. Czy to dobra cena, czy szukać dalej? Do tej pory materiały wybieraliśmy z co najmniej 3 wycen. Przepraszam za przydługi post. I z góry dziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałam brassa celtycką w Gayi na Opolskiej-2,29 zł brutto, w Builderze na Ziębickiej można też wynegocjować dobrą cenę. Cena wyjściowa wyższa, ale zawsze można ich pomęczyć, mówiąc że inna hurtownia dała lepszą... pewnie gdybym ich bardziej przycisnęła byłaby jeszcze niższa. powodzenia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko kochani :wink:

 

Czy cena 40 zł za mkw za położenie dachówki ceramicznej i montaż 8 okien dachowych na prościutkim kopertowym dachu jest ok Waszym zdaniem??

 

Nie znam cen, ale dekarz polecany...

 

Jeśli dekarz sprawdzony to decyduj się póki jest jeszcze w tak dobrej cenie :)

 

OK. Skoro tak, to biorę i więcej nie szukam :lol:

 

za polecaną ekipę (kilka osób n forum) - całosć dachu, bez podbitki 70/m2 - też koperta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś z Was może się ostatnio orientował w cenach okien dachowych??, chodzi mi o fakro lub veluxy, ja na razie o wycenę pytałam polecanego na forum p.Artura i faktycznie cena niezła, ktoś wie może o innych dobrych "źródełkach"?

Sprawdź jeszcze http://www.oknadachowe.net lub w ZG przy Krakowskiej (jadąc z miasta tuż przed wiaduktem po prawiej stronie) chociaż ja osobiście (kilka miesięcy temu) najlepszą ofertę otrzymałam w Millenium Project:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś z Was może się ostatnio orientował w cenach okien dachowych??, chodzi mi o fakro lub veluxy, ja na razie o wycenę pytałam polecanego na forum p.Artura i faktycznie cena niezła, ktoś wie może o innych dobrych "źródełkach"?

Sprawdź jeszcze http://www.oknadachowe.net lub w ZG przy Krakowskiej (jadąc z miasta tuż przed wiaduktem po prawiej stronie) chociaż ja osobiście (kilka miesięcy temu) najlepszą ofertę otrzymałam w Millenium Project:)

 

W MSM na Tyskiej dostałam wycenę na Veluxy lepszą niż wszystkie inne.

Niewiele, ale zawsze taniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Wroclawiu duzy wybor wkladek do zamkow - potrzebuje kupic wkladke do drzwi wejsciowych. W castoramie nieznalazlem takiej jaka mi pasuje a powinna byc to:

wkladka podwojna tzn. dól na klucz z obu stron a gora na klucz z zewnatrz i galke z wewnatrz

- rozmiar 7(3/4)

- kolor: nikiel czesany

- ten sam klucz do obu wkladek

 

 

druga sprawa to moze ktos ma namiar na dobry i niedrogi ekogroszek najlepie workowany z transportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

moze nie często piszę :oops: , ale staram sie zagladac systematycznie na forum :lol: U mnie już są tynki, wylewki i ogrzewanie podłogowe. Teraz hydraulik robi instalacje pod pompe ciepła i kominek z płaszczem -jutro ma już uruchomić :lol: :lol: To z przyjemnych wiadomości. Nieprzyjemnie wspominam wylewki (robione przez inną ekipę niż reszta domu), bo najpierw wylali za mała warstwę na strychu, a potem tak intensywnie polewali strop że zalali ściany i rozdzielnie elektryczna. Musiał elektryk wszystko wymieniać :cry:

a jeszcze napatoczył sie facet z energetyki i wogóle wyłączył prąd na dzialce, bo w rozdzielni aż iskrzyło (po drugie opiórkał mnie bo panowie od wylewek watowali bezpieczniki, jak im wszystko wywaliło). Wypłata dla nich zostala pomniejszona o moje dodatkowe koszty (przyjazd elektryka, nowa rozdzielnia). Trochę nerwów mnie to kosztowało, bo szef firmy wylewkarskiej wraz z jego elektrykiem stwierdzili, że przecież mogę sobie te wszystkie zalane betobową mazią bezpieczniki itp. wysuszyć!

Druga sprawa to drzwi wejściowe. Za Trociem ostrzegam przed firmą drzwi.pl z Wrocławia (jak przeczytałam jego post, to już miałam zamówione). Po pierwsze drzwi miały być za ok. 3 tyg, musiałam czekać 6 tyg. :evil: + tylko kilka dni na montaż (po moich kłotniach). Pan sprawnie zamontował drzwi i okazało sie ze jest inna klamka i szyld zamka niż zamawiałam :evil: :evil: Pani z firmy beztrosko stwierdziła że producent wycofał te, która ja chcialam i ona zapomniała mnie poinformować :evil: , dała więc takie. A wogóle jak mi sie nie podoba to monter ją wymontuje i sobie sama kupie jaką chce. Na moje pyt. jak w takim razie będę zamykać drzwi dopóki nie znajdę tej właściwej i kto ma zapłacić za zamontowanie nowej, nie umiała odpowiedzieć :evil: Ledwie zakończyłam rozmowę na temat klamki, zauważylam, że mam zwykłe wkładki w zamkach :o a jedna miała być atestowana (zapisane w umowie)!! Pani znów beztrosko odparła, że akurat im sie skończyły więc dała mi zwykłą i za 2-3 dni ktoś przyjedzie wymienić. Totlana porażka :x zero organizacji :evil: , brak poszanowania klienta :evil:

Sorki, że tak sie rozpisałam :oops: ale mam nadzieję, że dzieki temu już nikt z forumowiczów nie będzie sie z nimi użerał

pozdrawiam jesiennie, ale cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ostrzezenie przed firma http://www.drzwi.pl z Wroclawia. Ten post wpisz

tez prosze na czarna liste.

Dla mnie informacja w sama pore, gdyz wkrotce musze podjac osteteczna decyzje w sprawie drzwi. Sprobuje w Impro dzieki negocjacjom Joli z Melisy :D

 

P.S. Cos mi sie polskie znaki zblokowaly i zamiast z mam y i odwrotnie calkiem jak na niemieckiej klawiaturze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...