Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trociu w sumie to początek grzania

w sobote rano został uruchomiony ale do poniedziałku do godziny 16 zjadł 42 m3 gazu :evil:

czy to normalne?co prawda dom duży ale ten gaz nas zabije chyba kosztowo

wiedzieliśmy że gaz nie jest tani ale nie wiedzieliśmy że to aż tak dużo ciągnie tego gazu

Pewnie mury jeszcze chłodne. Więc dlatego więcej ciągnie. Jeżeli do tego masz jeszcze jakieś otwory nie zamknięte lub nie ocieplone, to dodatkowo ciepełko ucieka.

 

Jak przejrzysz archiwum to pewnie są watki o zużyciu gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru,

Przyniesie Wam spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia,

Żyje własnym pięknem.

A Nowy Rok 2009 obdaruje Was,

Pomyślnością i szczęściem.

Życzę Wam Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją sią rany - życzymy zdrowia, życzymy miłości. Niech mały Jezus w sercu zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta. Kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.

 

http://images46.fotosik.pl/43/9d43a334e16ca7fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "podwrocławskich budowniczych" :D

Zmagamy sie z naszą budową od połowy czerwca w południowych okolicach W-wia.Mamy nadzieję,że po nowym roku uda nam się rozpocząć kładzenie dachówki.

Mam pytanie; jakie są ceny za 1m kw. za robociznę przy postawieniu ścianki działowej; planujemy silkę. Będę wdzięczna za info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich... mam problem następującej treści, udało mi się uzbierać fundusze na swoje cztery kąty i poszukuje działki z domem pod Wrocławiem. natrafiłem na ciekawie wyglądająca ofertę dewelopera w Smolcu na os.słonecznikowym ( http://www.sdom.pl/index.php?stan=cennik_smolec ). Co myślicie na ten temat... czekam na jakieś wasze rady bo to moja pierwsza tak poważna inwestycja:)

pozdrawiam:)

Hej

To szukasz działki czy domu? Doprecyzuj.

O Smolcu słyszałem, ze tam samoloty nisko latają ;)

Poszukaj w archiwum - pewnie było już o tym.

Dlaczego wybierasz ten rejon - masz jakieś szczególne powody - czy nie zależy Ci na konkretnej okolicy?

 

dzięki :) sorki za zamieszanie ogólnie rzecz ujmując to szukam domu, a dlaczego Smolec bo maja niskie oferty... a jak mówią każdy grosz sie liczy:) przy takiej inwestycji dosłownie każdy:) wiec chciałbym wiedzieć co wy o tym dokładnie sadzicie:) pozdrawiam

 

Proponuję budowę we własnym zakresie. Za te fundusze większa działka a i dom w stanie developerskim też znacznie mniej wyniesie. No i wiadomo co i jak zrobione.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam solidnego wykonawcy schodów drewnianych. Może kogoś możecie polecić :) Pozdrawiam.

 

Witam.

Polecam schody robione przez ekipę z Dobroszyc "Tartak Dobroszyce". http://www.schodydobroszyce.pl .U nas w domu użytkujemy ich schody od wiosny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam Miłosz&Malvi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...