Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

tak trzymaj je i pilnuj jak oka w głowie:)

a jeden najlepiej skseruj w kolorze i daj wykonawcy.

Jak dasz mu oryginał to może się letko.....zniszczyć

A co to - wersji budowlanej nie można lekko podniszczyć? Robią za to kuku? Przecież chyba po to jest budowlana, aby się zniszczyła.

 

ale w razie czego oba egzemplarze sa spokojnie schowane w domku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Evora dzieki. Też jestem tego zdania co ma mi tam śmierdzieć. Mój mąż ostatnio próbuje odwięść mnie od instalacji odkurzacza w ramach cięcia kosztów i wynajduje takie strajne przykłady na nie. Chociaż kiedyś słyszam jak pewien pan odradzał swojej żonie instalacje odkurzacza bo w rurach często znajdują schronienie myszy, szczury i inne żyjątka. Argument zadziałał, odkurzacza nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evora dzieki. Też jestem tego zdania co ma mi tam śmierdzieć. Mój mąż ostatnio próbuje odwięść mnie od instalacji odkurzacza w ramach cięcia kosztów i wynajduje takie strajne przykłady na nie. Chociaż kiedyś słyszam jak pewien pan odradzał swojej żonie instalacje odkurzacza bo w rurach często znajdują schronienie myszy, szczury i inne żyjątka. Argument zadziałał, odkurzacza nie będzie.

 

Brrr, ale mnie nastraszyłaś tymi szczurami, myszami ... zadzwoniłam do firmy dopytać jak to jest w rzeczywistości ... i facet powiedział, że im się coś takiego nie zdarzyło a robią instalacje od 2001r. Może tam wejść coś na etapie budowy, jak nie zostaną zaślepione wejścia ale oni zaślepiają punkty płytką montażową z zaślepką a szufelkę korkiem. W każdym razie całkowicie mnie uspokoił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam ziemi po przystępnej cenie na moją działkę, która jest strasznie nierówna i trzeba sporo jej nawieźć żeby działeczkę w miarę wyrównać. Najbardziej interesują mnie okolice Chrząstawy, Nadolic, Dobrzykowic, Kamieńca ...

Ktoś może coś polecić? Jakiś kontakt, namiar? Będę wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze teraz troche o naszej budowie

domek budujemy w Sobotce

jestesmy na etapie zalatwiania papierkow

wszytko na to wskazuje ze na wiosne ruszamy!!!!!!!

 

Witam gdzie w Sobótce się budujesz? Ja też w Sobótce tylko że domek już stoi i czekam teraz na okna. Może jesteśmy sąsiadami??

 

Czy ktoś jeszcze buduje się w Sobótce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem ile teraz kosztują, jak ja kupowałem to ze wszystkimi mediami płaciłem 50zł/m kw ale potem skoczyła cena kilkukrotnie.

teraz ceny spadły bo powstało dużo działek, na moim osiedlu jest do sprzedania chyba z 3 działki w pięknej okolicy.

Powstało nowe osiedle gdzie jest 250 działek i kilka miejszych osiedli więc jest w czym wybierać i ceny spadły ale niewiem ile dokładnie kosztują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :) Chcemy jak się zrobi cieplej dalej kontynuować budowę domu ( z pewnych przyczyn szukamy praktycznie od nowa, KB, ekipy budowlanej ) Proszę także jeżeli posiadacie namiary na tani piasek na podsypkę (potrzeba jakieś 200T) i na koparkę która to wsypie do fundamentów z okolic Siechnic. Czekamy na podpowiedzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE.

Jak się liczy ilość wykonanej podbitki dachowej (chodzi mi o robociznę).

mam ustalonę 50zł za mb.

U mnie na skosie oprucz spodniej podbitki będzie obudowana pionowo krokwia (16cm)

Czy jeśli płacę za mb to liczy się łącznie część pozioma i pionowa czy oddzielnie płacę za obydwie strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...