Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja kupowałem większość w Składzie w Izabelinie http://www.sklad.waw.pl/ Można negocjować, Panowie Tomek i Krzysztof (na dole po schodkach) ściągają rożne rzeczy, dochodzili nawet do cen z Allegro i ściągali rzeczy z innych hurtowni po dobrych cenach. Dla poszczególnych fachowców zakładałem u nich konta imienne z określoną kwotą wydatków, bardzo wygodne jak Panowie fachowcy ciągle coś dokupują. Wszystkie materiały dowożą na budowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem większość w Składzie w Izabelinie http://www.sklad.waw.pl/ Można negocjować, Panowie Tomek i Krzysztof (na dole po schodkach) ściągają rożne rzeczy, dochodzili nawet do cen z Allegro i ściągali rzeczy z innych hurtowni po dobrych cenach. Dla poszczególnych fachowców zakładałem u nich konta imienne z określoną kwotą wydatków, bardzo wygodne jak Panowie fachowcy ciągle coś dokupują. Wszystkie materiały dowożą na budowę.

 

dzieki za namiar, w przyszlym tygodniu tam sie wybierzemy i sprawdzimy ceny.

 

:D

 

a czy ktos moze podac namiar na kierownika budowy?? Z moich dwoch kontaktow niestety prawdopodobnie nic nie wyjdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani na wiosnę w końcu ruszamy z budową :) miejsce Laski :)

Mam prośbę o namiary do sprawdzonych hurtowni materiałów budowlanych. Gdzie kupowaliście materiały budowlane, dachówke, drzewo na więźbę? Macie jakieś sprawdzone adresy?

 

 

Heja :lol: My objechaliśmy chyba wszystkie hurtownie budowlane w okolicy. Porównywaliśmy ceny itd. Najdroższy był ,,Skład,, w Hornówku a bardzo dobre ceny na materiały dostaliśmy w NORMA na Mościskach ul.Estrady 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani na wiosnę w końcu ruszamy z budową :) miejsce Laski :)

Mam prośbę o namiary do sprawdzonych hurtowni materiałów budowlanych. Gdzie kupowaliście materiały budowlane, dachówke, drzewo na więźbę? Macie jakieś sprawdzone adresy?

 

 

Heja :lol: My objechaliśmy chyba wszystkie hurtownie budowlane w okolicy. Porównywaliśmy ceny itd. Najdroższy był ,,Skład,, w Hornówku a bardzo dobre ceny na materiały dostaliśmy w NORMA na Mościskach ul.Estrady 8.

 

otwórzcie sobie rachunek w Normie :D

rozliczenia raz na tydzien/dwa - towar wydawany na WZ.

Pytajcie o Panią Wiolę- będziecie zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w naszej okolicy jest wypożyczalnia nart, chodzi o biegówki ?

 

Na Lisowskiej przy żeromskiego, oczywiście w w-wie.

Mój mąż kupił sobie ostatnio używany zestaw (nie tam) na początek i jest zadowolony:)

Dzieki przekazę znajomym którzy chca wpasć pojeżdzić a ja mam tylko 3 pary na stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w naszej okolicy jest wypożyczalnia nart, chodzi o biegówki ?

 

Na Lisowskiej przy żeromskiego, oczywiście w w-wie.

Mój mąż kupił sobie ostatnio używany zestaw (nie tam) na początek i jest zadowolony:)

Dzieki przekazę znajomym którzy chca wpasć pojeżdzić a ja mam tylko 3 pary na stanie :)

 

 

Które trasy polecasz? :lol:

I kiedy znów będzie taka zima?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w naszej okolicy jest wypożyczalnia nart, chodzi o biegówki ?

 

Na Lisowskiej przy żeromskiego, oczywiście w w-wie.

Mój mąż kupił sobie ostatnio używany zestaw (nie tam) na początek i jest zadowolony:)

Dzieki przekazę znajomym którzy chca wpasć pojeżdzić a ja mam tylko 3 pary na stanie :)

 

 

Które trasy polecasz? :lol:

I kiedy znów będzie taka zima?....

 

Ja śmigam z psem na spacer przed siebie aż się pies zmęczy, wszędzie fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witam

 

czy miał ktoś przyjemność (lub nieprzyjemność) budować ze SKŁADEM z Izabelina.

 

http://www.sklad.waw.pl/ pan Laskowski Zdzisław

 

Poza sprzedażą materiałów wiem, że zajmują się budową do SSO

 

jakieś miał ktoś doświadczenia.

 

będe wdzięczny za każdą prawdziwą i rzetelną informację.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy miał ktoś przyjemność (lub nieprzyjemność) budować ze SKŁADEM z Izabelina.

 

http://www.sklad.waw.pl/ pan Laskowski Zdzisław

 

Poza sprzedażą materiałów wiem, że zajmują się budową do SSO

 

jakieś miał ktoś doświadczenia.

 

będe wdzięczny za każdą prawdziwą i rzetelną informację.

 

pozdrawiam

 

Korzystam ze składu Laskowskich od czasu do czasu - drobne rzeczy do domu, srubki, taśmy, albo jak czegos zabraknie.

Dwa razy "wypożyczałam" spychacz do równiania terenu.

Natomiast jesli chodzi o ciągłe dostawy na budowę to nie polecam - drogo. Sporo drożej niż Norma i Girls Bud, http://www.girls-bud.pl. Najbardziej polecam GirlsBud z Macierzysza. Nawet do Izabelina nie kazali sobie płacić za transporty. Zamówienia przez telefon. Pierwsze faktury na przedplatę, a potem z terminem, tak więc dość wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...