Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

Mam do oddania za symboliczna kwotę nową antenę TV-SAT 90cm z konwerterem

B.dobra antena w kolorze szarym kupiona w hurtowni Dipol.

 

http://images37.fotosik.pl/270/e06e160e7c15237e.jpg

 

Do odbioru w Izabelinie.

Zestaw kupiony nowy, u mnie w lesie nie ma sygnału, niestety.

 

w katalogu hurtowni wygląda tak,

http://www.dipol.com.pl/antena_satelitarna_stalowa_90_cm_offset_ocynkowana_malowana_a-e_A9605.htm

moja jest szara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

UWAGA!!!!

Dnia 17.04.2010 zaginął mi pies rasy POSOKOWIEC BAWARSKI. jT. szczupły, zgrabny, ciemnobrązowy pies z długim ogonem (jamnik na długich łapach). Ma na sobie 2 obroże w tym jedną przeciwpchelną. Charakterystyczne 3 blizny na lewym boku i uszczerbione prawo ucho. Pies jest łagodny dla ludzi lecz z innymi psami wchodzi w konflikt. KONTAKT: 0-604-065-135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi za złe, że powielam posty, ale mam nadzieję, że ktoś z Wam może będzie mógł pomóc.

 

Naszym znajomym w Izabelinie C zaginął w zeszłym tygodniu kocurek :( Oto ogłoszenie:

http://lh5.ggpht.com/_PaH04oENZ_Q/S9PrplCnjXI/AAAAAAAABVQ/9HT-c6GcIjs/s512/dominik.jpg

Właściciele będą wdzięczni za każdą informacje.

Kocurek podobny jest do kota bengalskiego marmurkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam,

Poszukuję glazurnika do drobnego wykończenia w Laskach. Może ktoś ma glazurnika, który pracuje w pobliżu i mógłby przyjść na jeden dzionek?

 

Ja mam:) Ale muszę się Go zapytać jutro... Albo zapraszam jutro do mnie do Lasek;) na pogadanie z Nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

Dnia 17.04.2010 zaginął mi pies rasy POSOKOWIEC BAWARSKI. jT. szczupły, zgrabny, ciemnobrązowy pies z długim ogonem (jamnik na długich łapach). Ma na sobie 2 obroże w tym jedną przeciwpchelną. Charakterystyczne 3 blizny na lewym boku i uszczerbione prawo ucho. Pies jest łagodny dla ludzi lecz z innymi psami wchodzi w konflikt. KONTAKT: 0-604-065-135

 

 

 

MIŁO MI WSZYSTKICH POINFORMOWAĆ, ŻE DZIĘKI UCZCIWYM LUDZIOM (KTÓRYCH NIE BRAKUJE) PIESEK SIĘ ODNALAZŁ - ZA CO DZIĘKUJĘ ZWŁASZCZA MOIM "SĄSIADOM". Musiałam go wprawdzie wykraść z "pewnego nieciekawego miejsca" ale jest i to na pewno mój!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aktualnie budujących w okolicach gminy Izabelin - skąd bierzecie materiały?

Padały w ciągu ostatniego pół roku informacje o Girls-Bud i Normie, ale może ktoś z Was kupuje gdzieś dalej (taniej?) i może polecić jakiś dobry skład budowlany?

Czy 'Skład' w Izabelinie ma naprawdę najwyższe ceny w rejonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Ja brałem wydruki z cenami z Allegro, szedłem i negocjowałem z Panami w Składzie na dole po schodkach, ale tylko rzeczy wykończeniowe. Większość rzeczy jednak kupiłem w internecie bo to samo a ceny dużo niższe. Np zaprawę do klejenia płytek po ogrzewanie podłogowe na cały dom, u mnie 80% terakota przywiozła mi firma z Allegro gdzieś z Zielonki czy Wołomina, z dowozem wyszło ok 20% taniej niż w składach okolicznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam sąsiadki i sąsiadów!

 

Właśnie za chwilę planuje zacząć budowę. Szukam kontaktu do dobrego i w rozsądnej cenie:

- kierownika budowy,

- kogoś kto mi zbuduje dom SSO,

- hydraulika.

- składu budowlanego z niezłymi cenami,

- kogoś od przyłącza gazowego.

 

Jesteś po pieszczotach z urzędnikami i właśnie zaczynam kolejny etap! Aż strach się bać!

 

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania używane rzeczy:

 

- licznik trójfazowy;

- kabel ziemny 15m z gniazdami (używany był do powyższego licznika).

Sprzedam po dobrej cenie.

 

Info na Allegro:

http://allegro.pl/item1189740353_licznik_pradu_trojfazowy_pafal.html

http://allegro.pl/item1189740396_kabel_przewod_ziemny_4x1_5mm_z_gniazdami.html

 

Odbiór: Hornówek lub Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Sprzedam stemple budowlane po jednej budowie.

ok. 280 sztuk - długość ok 2,95-3,0m, kupione jako 3-metrowe ale docinane na budowie, kilkadziesiąt krótszych.

Cena 3,5zł za sztukę.

Mogę pomóc w załadunku. Odbiór w Koczargach Starych.

tel. 603994498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...