Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Witam,

 

mam do sprzedania BARDZO TANIO kostkę kamienną staro-użytkową w ilości około 50m2.

Doskonała do wyłożenia wokół domu, na podjazd do garażu lub chodnik.

 

Transport we własnym zakresie.

 

Możliwość obejrzenia kostki w Koczargach Starych.

 

Więcej informacji pod nr telefonu: 533 010 647.

Na SMSy nie odpowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam,

Widzę, że głównie na forum ogłoszenia, ale spróbuje się podpytać o sytuację wodną w Truskawiu.

Rozważam zakup dzialki w tym pięknym miejscu w pobliżu lasu, słyszałem o problemach z podtopieniami w gminie w 2010 roku i trochę się obawiam czy ta sytuacja się nie powtarza. Dlatego pytanie do mieszkańców/budujących się w Truskawiu, jak wygląda sytuacja.

Jak wysokie są wody gruntowe, czy inwestowanie w Truskawiu ma sens na dłuższą metę (czy przy każdych większych opadach woda stoi na powierzchni). Będę bardzo wdzięczny za informacje i komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...., słyszałem o problemach z podtopieniami w gminie w 2010 roku i trochę się obawiam czy ta sytuacja się nie powtarza. Dlatego pytanie do mieszkańców/budujących się w Truskawiu, jak wygląda sytuacja......

 

Jak słyszałeś to weryfikuj już konkretną działkę/dzielnice - 50-100m i może być wyżej niżej o 2m , pogadaj z tubylcami co jak woda podchodzi, pogadaj z leśnikami, oceń dobrze, bo sprzedający może wiedzieć, że ma trefny towar i będzie nęcić ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam,

 

mam do sprzedania bardzo tanio kostkę kamienną staro-użytkową w ilości około 50m2.

Doskonała do wyłożenia wokół domu, na podjazd do garażu lub chodnik.

 

Transport we własnym zakresie.

 

Możliwość obejrzenia kostki w koczargach starych.

 

Więcej informacji pod nr telefonu: 533 010 647.

Na smsy nie odpowiadam.

 

**** ogłoszenie nieaktualne ****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ostrzec przed geodetą z Zielonek.

 

Marchiliński Dominik. Usługi geodezyjne

 

Geodezja, Kartografia - Usługi

Kom.: 602 446 122

05-082 Zielonki-Wieś, Warszawska 375

woj. Mazowieckie, pow. Warszawski zachodni, gm. Stare Babice

 

http://www.pkt.pl/s/zielonki-wies/3378799/marchilinski_dominik_uslugi_geodezyjne.html

 

Dlaczego?

 

1. Potrzebowałem nanieść na mapę przebieg rury wodociągowej, aby zamknąć sprawę przyłącza. Przyjechał, powiedział kwotę i że w tydzień mapa będzie. Po dwóch tygodniach i kilku rozmowach przypadkiem znalazłem mapę sprzed kilku lat i okazało się, że już wtedy naniosłem przyłącze. Moje gapiostwo. Ale geodeta się nie zająknął, jakbym poczekał, pewnie zapłąciłbym po raz drugi.

 

2. Potrzebuję zrobić inwentaryzację powykonawczą budowy. Myślę, dam chłopu szansę, może to jakiś pracownik nie dopilnował.

Dzwonię, umawiam się na konkretny dzień, ale nie przyjeżdża. Dzwonię. Odpowiada, że nie wyrobili się, ale wpadną następnego dnia, jak będę w pracy, to nie problem, przejdą przez płot, często tak robią. Ok, akceptuję.

Po kilku dniach ciszy znów dzwonię. Tak, wszystko jest, on jeszcze tylko poprosi o skany dwóch dokumentów i podjedzie po mój podpis na wniosku do starostwa. Przyjeżdża w miarę w terminie (co tam godzina spóźnienia, przecież ma daleko, jakieś 5 km). Ustalamy, co jest do zrobienia, mówi, że za tydzień - dwa będzie mapa.

Mijają 2 tyg., dzwonię. Będą za tydzień, bo tego dnia odebrali dokumenty do zleceń złożonych tydzień przed moim.

Mija trzeci tydzień. Dzwonię. Nie odbiera dzień, dwa. W końcu piszę sms. Odpisuje, że dokumenty będą... za tydzień, a jakże.

Proszę o skan potwierdzenia, że w ogóle coś złożył w starostwie. Nie odpowiada na to. Co wiecej, obiecuje, że dokumenty będą we czwartek, 1 listopada. Kiedy zwracam uwagę, że to święto, to poprawia się na środę.

 

Dziś jest poniedziałek, 5 listopada, prawie 6 tygodni od pierwszego kontaktu ze wspaniałym geodetą. Mapy nadal nie mam, musze znaleźć kogoś bardziej wiarygodnego i mniej aroganckiego.

 

Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

Cześć

 

Sprzedam pozostałości budowlane Stare Babice tel. 695-025-257

Grzejnik Buderus VK-Profil 22/600/500 w folii raz założony (okazał się za gruby wymieniony na 21) - 100zł

do tego oddam peszel szary elektryczny z pilotem fi wewnętrzne 16mm około 15-20m.

 

Silikat elewacyjny łupany z Grupy Silikaty 250x95x65 50gr sztuka około 700szt.

do tego za darmo około 80szt. cegły klinkierowej kolor czerwony

+ 50 szt. cegły pełnej + pojedyncze bloczki z Silki.

 

Pozdrawiam

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Proszę o namiar na dobrego serwisanta Viessmana. Mam ciągnący się problem z kotłem, z którym mój serwisant sobie nie radzi.

Spytaj mojego serwisanta: Kudrzycki Marek tel. 509 240 176 , nie wiem czy robi Viessmana ,na pewno robi Dedietricha, ale u mnie serwisuje nietypową pompę ciepła i radzi sobie z zagadkami, on ci powie wprost że robi albo nie.

[h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dorzucam namiar na świetnego speca od całej hydrauliki i ogrzewania. Kompleksowo, z wyliczeniami, materiałem w dobrych cenach, gwarancjami itd. Raczej większe zlecenia, na cały dom itd. choć warto pytać.

-

hydraulika, techniki grzewcze (kotlownie, podlogowki) z wyliczeniami, wszystko oparte o wiedzę inżynierską a nie na oko, duża kultura pracy - wycinanie dziur specjalnymi wiertnicami nie młotem itd. Miło popatrzeć na robotę - Michał Jurczak z Jaktorowa, http://ma-box.pl

 

Pozdrawiam

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...