Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Muci, mój entuzjazm niestety był złą wróżbą :( Glazurnicy wyjechali po dwóch dniach, na szczęście w poniedziałek wrócili i teraz pracują :) Za to znów nie przyjechała klepka :( Zła jestem jak nie wiem, bo zrobiłam badanie wilgotności posadzki i mam 1,6% (sic!) i spokojnie mogłabym już ją kłaść. Tymczasem nawet nie ma jej na budowie... A przecież przed kładzeniem musi trochę poleżeć... Nawet hydraulika dopadł "nasz pech", bo już chyba 2 tygodnie czeka na grzałkę dla nas...

Strasznie się ślimaczy ta wykończeniówka... Ale widziałam, że u Was ocieplenie idzie pełną parą :lol: I u Margaret tynki zewnętrzne!

Margaret, na jakie tynki się zdecydowaliście? Jak długo się to załatwia?

Klememi, a jak prace u Ciebie? Kiedy przepowadzka? Z tego co pamiętam, planowałaś przeprowadzkę jeszcze przed wakacjami?

Agatja, z oknami nie pomogę, bo mam drewniane. A z budową życzę powodzenia :lol: Życzę Ci, aby teraz już poszło szybciej 8)

Fa, gratuluję uzyskania pozwolenia na budowę!!!

Tusiekdit, z ZEWT nie jest łatwo, nam obiecali podłączenie w maju br a na dziś "ostrożne szacunki" mówią o październiku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA,

My jakiegoś ciśnienia z przeprowadzka nie mamy, więc przestałam sie stresować opóźnieniami glazurników, dostaw materiałów itp :wink:

 

Tynki - silikatowe KABE. Najwięcej problemów sprawia oczywiście wybór koloru :wink: . Potem realizacja zamówienia ok 2-3 dni. Wzieliśmy zestaw grunt+ tynk (grunt w tym samym kolorze) z Girlsbudu. Różnica cen z innych hurtowni nie była duża.

 

Poza tym zaczął działać juz glazurnik i choć z przerwami to robi sprawnie (na razie sa proste pomieszczenia). Glazurnika zamawialiśmy w styczniu - to polecany i sprawdzony fachowiec, więc zdecydowaliśmy się czekać.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA,

 

u nas prace ida do przodu, sa juz prawie skonczone łazienki i sauna, teraz panowie klada gres w salonie i kuchni. Na przyszly tydzien mam sprowadzac podlogi do sypialni. Potem gladz w salonie na kilku scianach bo nie sa idealne i malowanie, ktore zamierzamy robic sami. I tu mysle moze byc poslizg, bo troche tego malowania jest.

 

Mielismy maly problem z wanna - po 3 m-cach czekania przyszla uszkodzona. Na szczescie po obdzwonieniu prawie polowy sklepow w polsce znalazlam 1 sztuke w Rzeczowie i ma byc w poniedzialek. Ufff.

 

Z prac zewnetrznych - mamy skonczone tarasy, balustrady tez juz zalozone, trzeba tylko naciagnac mocniej linki. Boniowanie to żmudna robota, ale juz widac koniec.

 

Mam nadzieje ze w lipcu bedzie pierwsza impreza w nowym domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki thomasso :wink:

 

czy my przypadkiem nie jestesmy "sasiadami przez droge"? budeujesz przy federowicza?

 

na Szkolnej :D - juz u nas bylas :lol:

 

Teraz juz wiem - klememi mi powiedziala, nie wiedzialam tylko, ze kryjesz sie pod nickiem thomasso :wink:

 

Taka mala wpadka :oops:

 

Wczoraj byl u nas Wasz hydraulik - bardzo sensowny gosc. Zrobiliscie instalacje zgrzewana czy pierscieniowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa,

mamy instalacje zgrzewan(ma taka maszynka ktora rozgrzewa przewod a potem zaczyska), ale w kotlowni mamy czesc skrecana (przy piecu, i przy mieszacach ) nie da sie zrobyc inaczej. Hydraulik roby tak ze przewody do kaloryferow sa caly..nigdy ich nie laczy. Tak samo cala podlogowka. Tych ktorych wybralismy jest gwarancja na 10lat.. Laczyl przewody, jak robylismy lazieka, bo nie wiedzieleismy jakie baterie bedziemy mieli i gdzie dokladnie(pod przysnicem, bo mamy pod tynkowa) i byli przerobki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje namiarow na:

 

1) sprawdzonych fachowcow od rekuperacji Mam juz kontakt z firma z Rzeszowa, ale oni maja ostatnio duzo pracy i niechetnie podejmuja sie nowych zlecen :(

 

2) producenta dobrych okien PCV Mamy olbrzymie okna w salonie i potrzebujemy NAPRAWDE dobra ekipe, ktora podejmie sie zrobienia takiego produktu i da na niego gwarancje...

 

Dzieki i pozdrawiam,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...