Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

Margaret, dziękuję za odpowiedź.

Klememi, czyli w lipcu planujecie przeprowadzkę? Czy tylko imprezę :lol: 8) U nas pierwsza impreza już była - zrobiłam w maju urodzinowe ognisko połączone z sauną i nocowaniem w domku przed kominkiem. Było super :lol: :lol: :lol: Oczywiście pomijam jakieś tam wielkie ognisko jakie zrobiliśmy w marcu sprzątając działkę, a które to ognisko przeciągnęło się do 2 w nocy :o :lol: :roll: Teraz w czerwcu planowałam urodziny córy, ale chyba moje podwórko jest jeszcze niezbyt przystosowane na najazd maluchów... Czyli wychodzi na to, że najbliższa impreza będzie na naszą rocznicę ślubu w lipcu. Wprawdzie nie będziemy chyba wtedy jeszcze do końca przeprowadzeni, ale impreza będzie na pewno!!! :D A przygód z wanną współczuję... Ja już 3 tygodnie czekam na zrobienie kominka... Blokuje mi to sprzątanie parteru i gruntowanie :evil:

Fa, potwierdzam, ściąganie humusu najpierw; a hydraulik jest bardzo sensowny :lol: Z oknami i rekuperacją niestety nie pomogę, bo pierwsze mam drewniane, a drugiego nie mam...

 

My generalnie jesteśmy ostatnio podłamani tą wykończeniówką. Niby koniec już widać, ale strasznie się to ślimaczy :cry: I bałagan mnie wkurza :evil: Montaż kuchni przełożyłam... A miało być jutro... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich z okolic lasek izabelina i babic :)

 

ja jestem z klaudyna

 

mam pytanko może jest ktoś z was w stanie podać mi kontakt do jakiejś dobrej i nie drogiej firmy obcieplającej domy? mam na mysli siding styropian i te sprawy

 

z góry dziękuję

 

fajne takie forum gdzie mozna pogadać z ludzmi ze swojego otoczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klememi, no to trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla nas motywatorem jest rocznica ślubu :lol: :lol: :lol: Niestety wykończeniówka jest dla mnie mocno "wykańczająca" :evil: Niby zakończenie budowy już na wyciągnięcie ręki, a tu zawsze coś. Na kominek czekam już chyba 3 tygodnie, schody miały być najpóźniej na początku przyszłego tygodnia a będą może za tydzień... Ech...

Agatja, dzięki. My też musimy sprzątnąć. Parter. Salon woła o pomstę do nieba, a kuchnia już czeka na montaż!

MANIELMONI, witaj. Z firmą to nie bardzo pomogę, mi styropian kładą ludzie, którzy stawiali mi więźbę :o :roll: Hmmm... Firmą nie są... Terminy teraz to chyba mają na jesień. Nie wiem, czy Cię to zainteresuje? Zapytaj jeszcze na Grupie Babickiej (Grupa Stare Babice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

 

Ok dzięki to pocieszające, wobec tego muszę się tam wybrać i pogadać bo na razie powiedziały mi ze za miesiąc to dopiero do tego zajrzą i nie wcześniej bo jest dużo pracy :(

 

Nam tez tak powiedzialy, ale zajrzaly wczesniej i potem to juz rzeczywiscie blyskawiczenie szlo. Trzymam kciuki!

 

Huraa mam prawomocne pozwolenie na budowę, w poniedziałek koparka ściąganie humusu potem geodeci.

 

Szukam dobrego źródła szamba szczelnego i kręgów w okolicy Izabelina najlepiej z usługą wkopania, ktoś ma jakiś namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukam dobrego źródła szamba szczelnego i kręgów w okolicy Izabelina najlepiej z usługą wkopania, ktoś ma jakiś namiar?

 

Nam robil polecany czesto na forum p. Kucharski z Moscisk tel.602 325 904. Kilka godzin i po sprawie, koszt szamba 10m3 z wkopaniem i calym ekwipunkiem 6tys.

 

Dzięki, pogadam z nim, szukam chyba jakiejś opcji tymczasowej po podobno jesienią lub na wiosnę ma już być w ulicy kanalizacja ale ww pewnie wie jak robi szamba w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do gminy do dzialu inwestycji, tam powiedza Ci prawde jak jest z kanalizacja. Mowia o roznych terminach ale na pismie nic nie chca dac. U nas szambo mialo byc juz kilka mcy temu wg pierwszej wersji, teraz maja zaczynac budowe jesienia.

 

Roznica w cenie szamba 7 czy 10m3 jest znikowa, glowny koszt to robocizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muci,

 

budynek jeszcze nie odebrany, bo czekamy na schody wew. Na razie poruszamy sie po drabinie :D Terminami sie nie interesowalam, wiec nie pomoge.

 

Mala prosba do forumowiczow -Pani ktora miala nam sprzatac zostala deportowana i jest klopot. Moze macie kogos sprawdzonego, przede wszystkim dokladnego do posprzatania domu po budowie, na moje oko na 4-5 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu nadmiarowe materiały "łazienkowe". Oddam po bardzo preferencyjnych cenach:

 

Fuga biała (nr 100) Unicolor Mapei, 5 kg;

 

Fuga pomarańczowa (nr 008) Atlas Artis 3 x 2kg;

 

Płytki gresowe podłogowe Tubądzin - P-Majolika 12 (pomarańczowe, 33x33cm) - 2 opakowania x 1,33m2;

 

Płytki ścienne Tubądzin - S-Sirocco 1 (brąz 25x36 cm), 1 op 1,35 m2.

 

Chętnych proszę o kontakt na priv.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po pomoc do tych, którzy już dobrnęli do ogrodu...

czy zaopatrywał się ktoś z Was ostatnio w ziemę żyzną? ale taką dobrą, nie moge nigdzie namierzyc:-( a raczej nie moge namierzyc w cenie sporo niższej niż 700 za kamaza;-((

bardzo poproszę o kontakty (w Babicach obok oczyszczalni i w Laskach juz bylam..), za które z gory wielkie dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...