Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja po pomoc do tych, którzy już dobrnęli do ogrodu...

czy zaopatrywał się ktoś z Was ostatnio w ziemę żyzną? ale taką dobrą, nie moge nigdzie namierzyc:-( a raczej nie moge namierzyc w cenie sporo niższej niż 700 za kamaza;-((

bardzo poproszę o kontakty (w Babicach obok oczyszczalni i w Laskach juz bylam..), za które z gory wielkie dzięki...

 

Polecam bardzo miłego Pana Stanisława Tulika, 0608-393786,mieszka w w Parceli-Zielonce tez ma Kamaza ale nie wariuje z cenami raczej, możesz powołać się na mnie, będzie mnie kojarzył z Hasłem Izabelin Siemiradzkiego-karpy drzew. On wozi żwir piach ziemie, wywozi śmieci budowlane, karpy gałęzie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Czy ktoś interesował się tematem wywozu szamba i mógłby podać namiary na firmę, która się tym zajmuje?

jj

Tak, ja się interesowałem kosztami chcąc porównać koszty długoterminowe szamba ekologicznego z normalnym, Po Izabelinie jeździ Pan "Szambelan"który bierze 15PLN/m3 tel 0503815613.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD SOBOTY MIESZKAMY!!! :lol: :lol: :lol:

Trochę na wariata, bo połowa domu nie pomalowana i kominek właśnie rozbierają, ale przeprowadziliśmy się :lol: To było silniejsze od nas :roll:

W sobotę przewaliło się przez dom ponad 40 osób - parapetówa udała się wyśmienicie. Tylko my już w okolicach 2-3 nad ranem to zdychaliśmy niestety :D

Sorki że się tak chwalę, ale jesteśmy szczęśliwi. Netu, oczywiście nie mamy, więc tylko szybko piszę z pracy. W ogóle przez ostatnie tygodnie rzadko miałam czas zajrzeć... Ale się poprawię :lol: Jeszcze trochę rzeczy do wykończenia zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Dawno tu nie zagladalam bo w naszym zyciu wielkie - male zmiany. Dolaczyl do nas Igor i namieszal troche, ale chyba juz sie przyzwyczailismy i zycie wrocilo (prawie) do normy :-)

 

Klememi - dzisiaj wielki dzien? Trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo sprawnie!

Aniu - a Ty juz po przeprowadzce? No to mnie zaskoczylas!

 

W ogole za kilka tygodni wszyscy juz bedziecie mieszkac w nowych domach i forum straci ekipe specjalistow budowlanych, zal :-( I to akurat wtedy, gdy zaczelismy budowe...

Bo zaczelismy: mamy juz pidlaczone wszystkie media, sciagniety humus, w piatek przychodzi geodeta wytyczyc dom, a w poniedzialek wbijamy lopate!

 

Oczywiscie nie obylo sie bez opoznienia - nasi budowlancy spoznili sie o tydzien (mam nadzieje, ze 21 to ostateczny termin!).

 

I jeszcze news: namierzylam w koncu dewelopera, ktory buduje przy Fedorowicza (a wlasciwie to on mnie namierzyl bo bedzie bral od nas prad budowlany!). Dla zainteresowanych podaje link do strony z wizualizacja budowanego osiedla - fajnie to wyglada (najtanszy dom 3 mln PLN w stanie surowym!) http://www.abitania.pl

 

Pozdrowienia,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUSIEKDIT! bardzo dziękuję na namiar na pana od ziemi:-) brzmi nadzwyczaj normalnie, chce przywieźć worek ziemi na próbkę (!) dobrze Cię wspomina, bo na hasło Izabelin sam skojarzył że pewnie mam namiar "od tego Pana od karp" :)

szambo za 150 brzmi dobrze, my płacimy 180

 

To się ciesze że pomogłem, bo ten Pan jest normalny jak na branżę około budowlaną. Ja planuję ruszyć z budową 1 Sierpnia więc to wszystko przed mną Mam też sprytnego chłopaka od pielęgnacji drzew również metodą wspinaczkową, wycina drzewa i gałęzie nie demolując wszystkiego nadmiernie wokoło a robi inne prace ogrodowo-porządkowe jeśli chcesz podam namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret

 

Róbcie ile się da z biegu po potem się ślimaczy i ciągle są wymówki ze może potem może inna koncepcja itp itd. My w obecnym domu mieszkamy od 10 lat wprowadzaliśmy się na szybko aby tylko zamieszkać a np. dopiero w zeszłym roku zrobiliśmy druga łazienkę, nic szczególnie w środku nie odkładać na potem bo potem to jest masakra, roboty w czasie mieszkania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za niusa. Wizualizacja wyglada oryginalnie, choc trochę mnie smieszy miasto Izabelin :wink:

 

Gosiu jestes bardzo wyrozumiala, jesli MIASTO smieszy Cie tylko troszeczke... no i jaki to Izabelin? Przeciez adres bedzie w Hornowku... :wink:

 

A jeśli chodzi o "wielkie-małe" zmiany, to uwierz, zycie juz nigdy nie będzie wygladało tak, jak poprzednio 8)

 

Oj nie wyglada, nie wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tusiekdit - ja tego chłopaka też poprosze na priv; a tak w ogóle powodzenia w budowie, i gdybys potrzebował coś wiedzieć, to pytaj (=czasami zdarzyła mi sie równeiż jakaś godna polecenia ekipa..;-))

 

jj - jakby chłopak do rozplantowania nie wypalił, albo dla porównania ceny -mam teraz gości, ktorzy mi rozwożą ziemię taczkami między drzewami itp. przygotowania, ceny konkurencyjne do gości którzy określają siebie Ogrodnikami i robią to samo wynajmując takich własnie panów rozwożących taczkami.. (bynajmniej nie mam nic do prawdziwych ogrodników, po prostu pechowo trafilam na dwóch;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Czy ktoś interesował się tematem wywozu szamba i mógłby podać namiary na firmę, która się tym zajmuje?

jj

 

Toblysk bierze 14zl/m3 i to chyba w miare dobra cena (Sita 30zl/m3).

Wywoz smieci z Toblysku tez wychodzi korzystnie i my sie na nich decydujemy. tel. 22 722 78 35.

 

Namiary na inne firmy podaja w gminie telefonicznie, trzeba dzwonic do dzialu gospodarki komunalnej.

 

Fa,

 

gratulacje! Tak myslalam ze juz ktos nowy do Was dolaczysz bo dlugo sie nie odzywalas.

 

A my tez juz na stale w domku, na razie troche partyzantka bo nie ma mebli, ale lazienki sa, kuchnia jest, okna umyte to mozna mieszkac. Kotom sie najbardziej podoba garaz bo jest ciemno i brudno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa, gratuluję!!! No to mamy tu trochę młodych mam :D Trzebaby kiedyś zrobić zlot :lol: :lol: :lol: Acha - jak tam, dogadaliście się z moim kierownikiem budowy?

Klememi, Tobie też!!! U nas też partyzantka, ale co tam... A macie już pomalowane? Bo my nie bardzo :roll: :lol: 8) Miałam Ci jeszcze kiedyś napisać, że to drewno dodało dużego uroku Waszej elewacji.. I zazdroszczę podjazdu...

Margaret, co macie dookoła drzwi wejściowych?

 

Netu nie ma, w pracy poczta zablokowana a od jutra jestem na urlopie :lol: "Do zobaczenia" w sierpniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...