Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

jj, Rosomaki, Fa, et.al.- ewentualnie zainteresowani

 

 

Wysłałem namiary wszystkim którzy prosili na priva ale podaje tutaj bo może ktoś jeszcze skorzysta

Mam dwa namiary,

student z Lasek, niejaki Lukasz tel 0510-791836 jak nie odbiera trzeba mu wyslac Smsa to sie odezwie,

a drugi to Arek on pielęgnuje ogrody, drzewa tez alpinistycznie etc,

tel 0515-915518 .

możecie powoływać się na Darka z Izabelina Siemiradzkiego, ten od karp :)

 

Ja też jeśli sprawa nie jest bardzo pilna mogę w miarę wolnego czasu komuś wyciąć jakieś drzewa, (takie hobby :)) jak są trudniejsze sprawy alpinistyczne wtedy wchodzi do akcji Arek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Klememi, Tobie też!!! U nas też partyzantka, ale co tam... A macie już pomalowane? Bo my nie bardzo :roll: :lol: 8) Miałam Ci jeszcze kiedyś napisać, że to drewno dodało dużego uroku Waszej elewacji.. I zazdroszczę podjazdu...

 

Mamy pomalowana calosc z wyjatkiem gabinetu, spizarni i garazu. Na razie trzymamy tam kartony ktorych jeszcze nie rozpakowalismy, resztki farb, plytki itp. Trzeba powoli porzadkowac i mysle ze za 2 tyg bedzie wszedzie czysto. Mimo naszego wielkiego zapalu, wlasnorecznie pomalowalismy tylko pietro, reszte zrobila ekipa.

A podjazd dobra sprawa, wreszcie moge chodzic na obcasach a nie tylko w trampkach do kostki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo budowlane pytanie:

 

Czy ktos wie gdzie w okolicy jest bezdotykowa myjnia samochodowa?

 

pytanie rzeczywiscie bardzo budowlane :-) - jak juz zidentyfikujesz miejsce to podziel sie koniecznie z nami

 

Juz wiem (dzieki forum Stare Babice):

 

myjnia jest na stacji Lotos ul. Estrady róg Ekologicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Margaret, właśnie się zastanawiałam, czy to to :lol: Fajny pomysło. Zgadzam się z Tobą, że płytek klinkierowych mało. My ten tynk mozaikowy daliśmy jako opaskę domu. Jak mąż wróci z morza to zrobię kilka zdjęć naszej elewacji i wstawię.

Klememi, no to jak, już się wyszykowaliście? Mieszkacie? Ja po urlopie zastałam dom w stanie takiego brudu, że się załamać można... Głównie chodzi o parter, ale nareszcie skończyli kominek!!! "Pozbyłam się" dzieci na kilka dni i będę sprzątała wieczorami.

Rena, współczuję problemów z ogrodzeniem... My na wylanie fundamentu pod ogrodzenie namówiliśmy murarzy co nam robili stan surowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wichura rzeczywiscie byla calkiem, calkiem - stracilismy kilka drzew, na szczescie minely fundamenty - sasiedzi mieli znacznie gorzej: jeden z nich stracil kawalek plotu, a drugi kawalek dachu.

 

Zaczynam dostrzegac niebezpieczenstwa zwiazane z mieszkaniem na dzialce lesnej. Mam tylko nadzieje, ze do czasu naszej przeprowadzki wszystkie "slabe" drzewa juz padna...

 

A skoro juz pisze to chcialam sie pochwalic: skonczylismy juz fundamenty, jutro zaczynaja murowac sciany!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciany to najprzyjemniejszy etap budowy. Z dnia na dzien przybywa domu, az milo popatrzec. Bede musiala zrobic sobie wycieczke rowerowa do Ciebie zeby popodziwiac. Ostatnio widzialam ławy.

 

Moj kolega we wczorajszej wichurze tez stracil kilka dachowek (Łomianki). Pocieszajace jest ze w Wawie tez nie bylo pradu w kilku dzielnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś podzieli się ze mną namiarami na sprawdzonego glauzrnika i kogoś do zamontowania płyt G-K.

 

Ps Ola

 

Wczoraj widziałam, jak Twoje drzewko bodajże brzózka zablokowała nam dojazd do działki.U nas naszczęście nastąpił tylko mały przechył chudej sosenki.

Dobrze ze koza była zamknięta, bo mogłaby stracić życie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie powalone drzewa juz uprzatniete - najbardziej szkoda mi wlasnie tej brzozki - robilismy projekt zagospodarowania dzialki w taki sposob by nie trzeba jej bylo wycinac :(

 

Koza ma sie dobrze - objada nam deby i zlosci sie na ogrodzenie. Panowie z ekipy postanowili ja doic zeby miec swieze mleko do kawy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałam przywitać całą Grupę i się przyłączyć. Planujemy zacząć budowę w przyszłym roku w Hornówku. Na razie walczymy z projektem. I właśnie architekt powiedział, że musimy zrobić badanie gruntu, żeby się nam dom nie zapdł czy złamał. Czy ktoś z Was ma może namiary na badacza gruntu, albo problemy z gruntem?

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...