Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pamietam, ze kiedys na forum polecaliscie jakiegos dobrego fachowca od kominkow, ale nie potrafie znalezc tych postow - moglibyscie przypomniec mi namiary na tego czlowieka? Podobno sam zaklada wklady, muruje itd.

 

I jak w koncu rozwiazaliscie problem z szambem? Macie juz kanalizacje? Jesli nie, to kto Wam robil szmbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze kiedys na forum polecaliscie jakiegos dobrego fachowca od kominkow, ale nie potrafie znalezc tych postow - moglibyscie przypomniec mi namiary na tego czlowieka? Podobno sam zaklada wklady, muruje itd.

 

I jak w koncu rozwiazaliscie problem z szambem? Macie juz kanalizacje? Jesli nie, to kto Wam robil szmbo?

 

Ja polecałem kominkarza Pana Krzysztofa Kołakowskiego 0602310580, stacjonarny Tel.: 022 6228936

 

U mnie gmina zrobiła kanalizacje, w ostatniej chwili jak miałem zamawiać szambo i wykonanie. Ale zadzwoń możne do człowieka 0604-106896, robił znajomym w Łomiankach i byli zadowoleni stad mam namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa, nam szambo też robił Kucharski. Facet jest bez zarzutu - szybko, sprawnie, żadnych problemów. Kompetencja w każdym calu. A jaki ma dźwig! :o :o :o Jeśli chodzi o dzieci w sklepie to powodzenia - Ty masz jeszcze maleństwo. Dziecko 3tyg. czy 3mies. to w razie czego przystawiasz do cyca i łazisz po sklepie. Gorzej z roczniakiem skombinowanym z 3 latką... Najpierw świetna zabawa w bieganie między półkami a potem marudzenie :evil: :roll: Ta chce spać, ta jeść, tej się nudzi, "Mamo, ona mnie bije!", etc... Nie wyobrażam sobie 3 godzin w studiu kuchennym z nimi... Tak czy siak powodzenia! Acha. Płaszcza wodnego w kominku nie mam. Rozprowadzenie jest grawitacyjne. Zrobiło się ostatnio troszkę chłodniej - tzn. na dole ok., ale góra bardziej się wychłodziła - chyba przy wiatrach. W pokojach blisko komina jest ok, gorzej dalej... Zastanawiam się, czy nie mam przy jednym z okien połaciowych nieszczelności - to by tłumaczyło, że w tym pokoju jest wyraźnie zimniej. No nic, najwyżej ze 2 grzejniki kupimy...

Kominek nam robili (a raczej dokańczali i poprawiali, jeśli pamiętasz moje przejścia) spece z Sochaczewa. Cena i fachowość naprawdę w porządku. Jeśli chcesz, poszukam namiarów.

Klememi, trzymam kciuki za wannę!!! I ja też myślałam, że ta Twoja biała kanapa jest do białego salonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klememi wyglada na to, ze wszyscy (ni etylko ja!) zagladamy w Twoje okna :wink:

Troche mnie to przeraza "takie zycie na widoku", bo u nas tez okna na cale sciany. Pocieszam sie faktem, ze Ty wzbudzasz wiecej zainteresowania bo jestescie pierwsi na Szkolnej, a poza tym to u Was jest asfalt - u nas piach wiec nie bedzie sie chcialo nikomu tam przejezdzac zeby popatrzec na kanape :D

 

Aniu - zamias kupowac dodatkowe grzejniki lepiej sprawdzcie dokladnie szczelnosc - szkoda pieniedzy na ogrzewanie, jesli ma uciekac cieple powietrze dachem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubie nasze wielkie okno - mamy mnostwo swiatla w salonie! W ogole nam nie przeszkadza ze ktos moze przez nie zagladac. W poprzednim mieszkaniu mielismy tez okno na cala sciane i zadnych zaslon. A na przeciwko blok.

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Jest inna, waznejsza sprawa - w Izabelinie moga powstac bloki (choc pewnie beda sie nazywac "apartamentowce") - w miejscu obecnego parkingu przy Urzedzie Gminy i Rehabilitacji Izabelin. Do 9 grudnia mozna skladac w gminie wnioski przeciw. Jesli ktos jest zainteresowany, prosze o maila na priva, podesle odpowiednie materialy i gotowy wniosek do podpisu.

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis dramat z ta uchwala! A ja myslalam, ze przeprowadzimy sie do normalnej gminy...

 

Dziewczyny (i Panowie) koniecznie trzeba zlozyc te wnioski w Gminie, mam nadzieje, ze popra nas tez sasiedzi z okolic. Ostatecznie oni takze beda stac w korkach, jesli w Izabelinie pojawia sie "apartamentowce"

 

Pozdrowienia,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis dramat z ta uchwala! A ja myslalam, ze przeprowadzimy sie do normalnej gminy...

Dziewczyny (i Panowie) koniecznie trzeba zlozyc te wnioski w Gminie, mam nadzieje, ze popra nas tez sasiedzi z okolic. Ostatecznie oni takze beda stac w korkach, jesli w Izabelinie pojawia sie "apartamentowce"

Pozdrowienia,

Ola

 

Ja werbuje sąsiadów na Siemiradzkiego i okolicy, mam tez wzory pism mogę udostępnić. Można też poprosić mailem Pana Ryszarda Kirejczyka pod adresem [email protected].

 

Ja swoje mam wydrukowane złoże z gminie w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania:

 

Warszawa Międzylesie przy Centrum Zdrowia Dziecka:

 

1) Barak mieszkalny (wolny od nowego roku 2009) 1700zł

http://www.empikfoto.pl/albumy24/115019/390816/previews/14553669_barak.jpg

2) Prowizorka budowlana 400zł

http://www.empikfoto.pl/albumy24/115019/390816/previews/10749708_1.jpg

3) Porotherm 25 PW -10 palet po 3zł/szt

4) Stemple sosnowe (używane 1 raz wyłącznie na naszej budowie) 250szt (dł.2,70-3,00m) po 3zł/szt.

5) Koza metalowa w stanie b. dobrym (z rurami gotowa do podłączenia) 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

No i tym razem trafiło na mnie - włamali się do blaszaka, potem do budynku w stanie surowym zamkniętym i dorwali sie do moich okien dachowych. :evil: :evil: :evil:

Zarabali 7 okien firmy ROTO - wyskoosiowe 74cm x 120cm , drewniane, kołnierze do tych okien piłe elektryczna wiertarke i pelno innych narzedzi.

Gnoje! A właśnie miałem zakłądac czujke.

 

Jak zobaczycie u sąsiada okna ROTO - nie zapakowane do konca - tylko kazdy okno w kartonie ma oderwaną czołową powierzchnie - dodatkowo maja niektóre napis flamastrem "NAWROCKI", to dajcie znac. Przyjde z Terminatorem, Rambo i Parszywą Dwunastką i nogi z dupy powyrywam gościom którzy weszli na mój teren.

 

Roto nie są popularne w Starych Babicach i okolicach. Piszcie na prv.

 

K3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowaliście parkiet?

pamiętam, że ktoś polecał sklep na Arkuszowej 177, tylko nie pamiętam czy na grupie babickiej, izabelińskiej czy kampinoskiej, proszę o ujawnienie się tej osoby ;)

Krzysztof III łap złodzieja i wyrywaj co trzeba

 

Jak kupowałem w VIP parkiet w Łomiankach, duży wybór jest duża zaletą ale jedyną kompetentną osobą jest p.Robert Kuchlewski który potrafi doradzić i magazynierzy, reszta obsługi mogłaby nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowaliście parkiet?

pamiętam, że ktoś polecał sklep na Arkuszowej 177, tylko nie pamiętam czy na grupie babickiej, izabelińskiej czy kampinoskiej, proszę o ujawnienie się tej osoby ;)

Krzysztof III łap złodzieja i wyrywaj co trzeba

 

Jak kupowałem w VIP parkiet w Łomiankach, duży wybór jest duża zaletą ale jedyną kompetentną osobą jest p.Robert Kuchlewski który potrafi doradzić i magazynierzy, reszta obsługi mogłaby nie istnieć.

 

byłam tam, ale ich ceny powaliły mnie na kolana 120zł+vat za m2 dębu w II gatunku :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tutaj:

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,68086,6050172,Spor_o_bloki_w_Izabelinie.html

 

Fa, dokupiłam 2 grzejniczki konwektorowe, wtedy, jak spadła temp, to pomogły. Teraz, chyba się nawet nie włączają... Zresztą jeden jest ustawiony na niższą temperaturę, bo stoi w mniej używanym pokoju. Temperatura mi się wyrównała - na górze mam 2 stopnie mniej niż na dole, i to jest OK. Zniknęła różnica między pokojami. Poczekam na następne silne wiatry i mróz i zobaczymy...

Klememi, ja jeszcze zasłonek ani firanek nie powiesiłam :lol: A do Was czasem zajrzę przejeżdżając, to taki nawyk z czasów budowy - patrzy się, co kto gdzie i jak ma zrobione... Widziałam nowy stół ostatnio. I czy Wy biegaliście ostatnio? Kiedyś przejeżdżałam, jak właśnie wróciłaś z pracy, ale strasznie się wtedy spieszyłam, więc nie stanęłam... Może kiedyś się uda spotkać przypadkiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...