Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale plastik, metal, szkło nie widzę u nas kontenerów do segregacji.

kontenery na szkło są koło szkoły w Izabelinie, na forumizabelin temat był poruszany, podobno kiepsko wyszło referendum :(

pozdrawiam

Doczytałem forum :)

 

Znalazłem zakamuflowane kontenery na parkingu KPN, z tyłu od strony lasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam pytanie , czy ktos z Państwa korzystał z usług archeologa przy nadzorze prac ziemnych, przy budowie domu jednorodzinnego w Izabelinie, nadzór mamy przydzielony z racji posiadaniena działce strefy archeologicznej. Dostaliśmy telefony z środka konserwatora zabytków, ale może kogos polecacie, kto wykona to sprawnie i bezboleśnie :)))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam pytanie , czy ktos z Państwa korzystał z usług archeologa przy nadzorze prac ziemnych, przy budowie domu jednorodzinnego w Izabelinie, nadzór mamy przydzielony z racji posiadaniena działce strefy archeologicznej. Dostaliśmy telefony z środka konserwatora zabytków, ale może kogos polecacie, kto wykona to sprawnie i bezboleśnie :)))

 

pozdrawiam

 

sprawnie i bezproblemowo- archeolog Marek Czarnecki 502 091748

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam pytanie , czy ktos z Państwa korzystał z usług archeologa przy nadzorze prac ziemnych, przy budowie domu jednorodzinnego w Izabelinie, nadzór mamy przydzielony z racji posiadaniena działce strefy archeologicznej. Dostaliśmy telefony z środka konserwatora zabytków, ale może kogos polecacie, kto wykona to sprawnie i bezboleśnie :)))

 

pozdrawiam

 

A u nas była pani Dorota Sławińska - też jest w wykazie uprawnionych archeologów, i z tego co pamietam była ciut tańsza niz inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo prosze o info skąd macie szamba 10 lub 12m3, jaka cena ?

Poszukuje tez elektryka i hydraulika

 

Szambo zadzwoń do P. Sławka Kurka 0604106896,ja robiłem małe 5m tymczasowe był najtańszy, robił znajomym w Łomiankach i tez wtedy był najtańszy

 

Elektryk P. Andrzej Dmoch 0504089066, pracuje w pogotowiu energ. zna się na rzeczy oraz pomaga załatwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie podpowiedziec jak ksztaltuja sie ceny dzialek w tej okolicy?Bo co do wykonczeniowki to wiem :p ale co do stadium poczatkowego budowy jestem raczej zielony... :roll: Z gory dzieki. Pozdrawiam

 

Ceny transakcyjne w papierach ok 1000PLN/m2, bank u mnie w operacie przyjał 900PLN/m2 bo chciał koniecznie zaniżyć wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do sprzedania: elementy prowizorki elektrycznej (słup, skrzynka, warkocz) oraz po 2 wiaderka tynku silikonowego Webera TD341 w kolorach L013 (piaskowy) i 610E (popielaty). Ponadto 12 rolek wełny toprock gr. 20cm i 7 rolek wełny toprock o gr. 15cm.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na tel 0508 292 850

 

pozdrawiam

 

Unison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo prosze o info skąd macie szamba 10 lub 12m3, jaka cena ?

Poszukuje tez elektryka i hydraulika

 

Szambo zadzwoń do P. Sławka Kurka 0604106896,ja robiłem małe 5m tymczasowe był najtańszy, robił znajomym w Łomiankach i tez wtedy był najtańszy

 

Elektryk P. Andrzej Dmoch 0504089066, pracuje w pogotowiu energ. zna się na rzeczy oraz pomaga załatwiać

 

Dzieki za info. Czytałem na forum, że dobre szamba ma Pan Kucharski z Moscisk ale cena dosc duza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktokolwiek budował, buduje lub będzie w najbliższym czasie budował z thermomuru lub może w podobnym systemie np izodom.

Szukam wszelkich danych na taki temat. Doświadczeń z budowy i z mieszkania. No i szukam kierownka budowy, który ma doświadczenie w domach w tym systemie

Info proszę bezpośrednio na maila [email protected]

pozdrawiam

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...