Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa izabelin


Kret001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Melduje, że udało mi się uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Co prawda muszę zapłacić 100 zł mandatu za nie zgłoszenie zmiany kierownika budowy (głowę dam sobie uciąć, że dzwoniłam i się pytałam czy mam zgłaszać), ale najważniejsze, że jest pozwolenie. Udało mi się nawet wymeldować ze starego adresu, ale nie udało mi się zameldować w Hornówku, bo jak się okazało nasz adres ma status "projektowany" a musi być ostateczny, ale w nadchodzącym tygodniu ma się to zmienić. Na razie jestem bezdomna :D. Jeszcze raz dziękuję za namiary na fachowców od "papierków".

Mogę polecić tez super dobrego i taniego pana od kostki - 509983270.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
mam pytanie:

 

na jakie parapety zewnetrzne sie zdecydowaliscie? gdzie kupowaliscie?

 

zastanawiam sie wlasnie nad aluminiowymi, ale mieszaja mi w glowie wersja zimnogieta i tloczona i zupelnie nie wiem na jakie sie zdecydowac i gdzie je kupic :-(

 

pozdrawiam,

ola

 

my mamy granitowe, kupowaliśmy w Ołtarzewie, aluminiowe wyeliminowaliśmy na poczatku ze względu na "głośność" podczas deszczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa,

 

my mamy stalowe malowane proszkowo pod kolor okien, deszczu nie slychac :D

 

Na pietrze mamy marmurowe - progi tarasowe, stalowe moglyby sie wyginac. Patrzac z perspektywy teraz wszedzie dalabym marmurowe/granitowe, takie jak wewnatrz domu, bardziej uporzadkowany widok :wink:

I na 100% nie rysuja sie kocimi pazurami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam,

 

Poszukuje namiarow na sprawdzonego slusarza. Nadszedl czas by zalozyc w domu "ostateczne" zamki i nie wiem, jak sie za to zabrac. Macie moze jakies rady: sami kupowaliscie zamki? zdaliscie sie na slusarza z ogloszenia?

 

Pozdrawiam,

Ola

 

P.S. A za miesiac przeprowadzka!

 

 

My sami wymienialiśmy wkładkę w zamku - nic trudnego. Kupić mozna np w sieci Cezar w galeriach handlowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam, szukam dobrej i sprawdzonej ekipy dekarskiej do pokrycia dachu. Sprawa jest dosyć pilna, chcielibyśmy pokryć dach jeszcze w tym roku. Może ktoś z forumowiczów ma jakiś ciekawy kontakt?

Pozdrawiam

 

Polecam firmę Extra Dachy z Koczarg Nowych. http://www.extradachy.pl, właściciel p. Krzysztof Sokołowski jest wybitnym znawcą Dekarstwa i ma pełen przegląd materiałów a do tego świetnie wyszkolone ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...