Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA Wrocławska - działki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
byłem niedawno w chrząstawie i sie ciut zawiodłem, powstaje dużo syfiastych osiedli na kwadracie 500m^2, ogólnie wieś zadbana lasy ładne ceny około 180zł, i teraz pytanie ktoś polecał jakeś tereny koło jelacza moglibyście specyzować ?

Hmmm - mój prostokąt ma 1400m2. Pewnie po drugiej stronie ulicy takie małe działeczki wydzielono. Najlepsze jest i tak to osiedle Archicomu (czy jak się oni nazywają) w okolicach Nadolic - zestaw nastu takich samych domków

 

Dodam, że właśnie na końcu Chrząstawy Wielkiej właśnie pojawił się baner nowej agencji nieruchomości. Jak się dowiedziałem mają tam być działeczki 900-1000m2. Cena wyjściowa 230zł/m2 więc trochę więcej niż Twoje ceny.

 

Przed Jelczem (droga od Nadolic) są Miłoszyce - teren tuż przy samym lesie zapowiada się fajnie. Fajniej niż Chrząstawa, bo szybszy zjazd z drogi głównej i nie jedzie się tak jak w przypadku Chrząstawy kawał przez wioskę.

 

 

 

:o :o :o jak szukałam działki 2,5 roku temu to w Chrząstowie działki były po 15 w porywach do 30 zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania działki w Piotrkowiczkach, gm.Wisznia Mała o pow. 1000, 1200 (3 szt) i 1450 m2, z wydanymi warunkami zabudowy dla każdej. Trzy działki z wjazdem od północy. Media (woda, prąd) na sąsiedniej działce w odl. ok 30m. W wiosce sklepy spożywcze, plac zabaw dla dzieci, boisko, o kościele nie wspomnę :)

Okolica cicha, ale z duzym potencjałem rozwoju, z pieknym widokiem na Wrocław i Ślężę.

Cena 170 zł/m2 - do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Niestety złe wiadomości dla planujących zakup działek na wschodzie Wrocławia (mieszkających i budujących też).

 

Co prawda od początku szansa na szybkie wybudowanie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia była nikła, ale teraz oficjalnie wiadomo, że rząd się nie dołoży.

 

Aktualnie pozostają scenariusze:

1. Będą dalsze naciski na rząd, aby wciągnął inwestycję do swoich planów, ale to raczej wiąże się z kolejnym dużym upływem czasu, takie zabiegi trwają i raczej będą dotyczyć jakiś przyszłych budżetów i planów inwestycyjnych.

2. Województwo zrobi to własnymi siłami przy wsparciu Wrocławia i gmin ościennych, ale wtedy to będzie wersja "ekonomiczna" (jeden pas itp.), więc raczej za dużej poprawy się nie odczuje.

 

Po więcej szczegółów odsyłam do artykułu w GW http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5753552,Rzad_nie_da_pieniedzy_na_wschodnia_obwodnice.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
jeśli ktoś jest zainteresowany, są chyba jeszcze do sprzedania działki w Dąbrowie koło Oleśnicy. Ok. 1,5-2 km od ślimaka drogi ekspresowej S8 powstaje mini osiedle domkow jednorodzinnych. Właściciel mial parę hektarów i podzielił teren na działki budowlane. Do każdej działki doprowadzona jest woda i chyba też prąd. Niedaleko jest gaz. Do Centrum wychodzi jakieś 30 km. Bez korków dojedzie się w ok. 30-35 min. W lipcu zapłaciliśmy 85 zł za metr (wynegocjowane z 91 zł). Byla to już cena z VAT-em.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...

Witam,

 

Mam do sprzedania działkę budowlaną w Osolinie, 2000m2 - 125000zl. Jest miejscowy plan zagospodarowania, prąd, woda, telefon w drodze. Otoczenia domki jednorodzinne,działka prze granicy z lasem. Bardzo piękna okolica.

 

Kontakt:

tel. 605345898

email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ekspertów i starych wyjadaczy ;)

Teściowie mają 1,5 ha, z czego jakieś 1000m jest ogrodzone i stoi ich dom, reszta pole, ale działka funkcjonuje w papierach jako całość. I teraz ja bym chciała z tego 1000 m (dziady nie chcą dać :) ale może im złośliwość przejdzie). Jaka jest procedura, nie licząc szybkiego mordu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mam do sprzedania działki w Piotrkowiczkach przy ul.Akacjowej, gm.Wisznia Mała o pow. 1000, 1200 (3 szt) i 1450 m2, z wydanymi warunkami zabudowy dla każdej. Trzy działki z wjazdem od północy. Media (woda, prąd) na sąsiedniej działce w odl. ok 30m. W wiosce sklepy spożywcze, plac zabaw dla dzieci, boisko, o kościele nie wspomnę. 2km od drogi krajowej nr 5, 10 km od pn granic Wrocławia.

Okolica cicha, ale z dużym potencjałem rozwoju, z pięknym widokiem na Wrocław i Ślężę.

Cena 120 zł/m2 - do negocjacji.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam serdecznie :D

 

Może kogoś zainteresuje działka budowlana w Ligocie Małej na trasie Oleśnica-Jelcz Laskowice.

Działka troszkę ponad 1500m2 - wym. ok.42x36m posiada warunki zabudowy, prąd i woda na granicy działki , cicha okolica ok. 100m od lasu.

Więc informacji mogę przesłać na priva, pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu od stycznia taka cisza?:)

Nikt nic nie kupuje, nie poleca ?

Zajrzałem po miesiącach - a tu dalej 40 strona :). Widać ruchu nima

Ja narazie szukam caly czas dzialki w gminie Czernica, najchetniej Dobrzykowice, Nadolice...

Okolo 1000m2

Tego typu dzialeczki sa juz do znalezienia za nawet 100tys, ale jeszcze sie powstrzymuje :)

Ostatnio były jakieś przetargi w Dobrzykowicach, już trzecie - więc kupujących raczej brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...