Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Recommended Posts

Hejaaaa !!! wszystkiego najlepszego w Nowym Roczku, jak widać wszystkim się dobrze dzieje.

 

Aida zdrówka dla wszystkich kochanych dzieciaczków i dla Ciebie :D :D :D

 

A ja jako oszołomek przyszłam powiedzieć, że kredyt na działkę dostałam, akt notarialny za tydzień, potem pozwolenia i następny kredyt już z 2 połówką w marcu na dom, a w kwietniu mam umówionych wykonawców, ciekawe czy tempo utrzymam.

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wow no to widze że wszyscy szaleją:) Olasa gratulacje postępów, super :) Cyla..wkoncu przyjdzie jak nie pogonic go miotła ;) A pogoda faktycznie sprzyja jak na razie :)

 

 

Zraja, wow, to fajnei że nie jedyna zaciążona oszołomka ze mnie ;)

Oczywiście ogromne gratulacje:) A Zuzia ma ile w tej chwili?

A ja Niedość że ciagle msuze lezec..ale chyba ne pisałam że jest leiej, zagrozenei coraz mniejsze no ale na razie musze lezec. Z minusów przyplatala mi sie infekcja myslalam ze drobna od szpitala problowalam ja zwalczyć domowymi sposobami ale nie dalam rady. W sobote wezwalismy lekarza -oczywiscie kolejne koszty - samo zycie, no i..zapalenie tchawicy , antybiotyki (bezpieczne dla dzidzi dodadam, dlatego wzywalismy prywatnie, balam sie ze mnie beda chcieli jak to u nas w przychodni faszerowac ogólnodstepnymi lekami) .Z choroba chyba lepiej ale rganizm ogólnie wysiada moj .Kurcze blizniaki jednak obciazają mnie...klikakrotnie bardziej niz kiedys Karolinka. No ale kurcze wkoncu bedzie ok mam nadzieje.

 

Z pozytywow - mam juz plan naszego lokum w Bielsku na parterze domu u rodziców. Dostaniemy 60 m kwadratowych, hura :) W porownaniu z naszymi wynajmowanymi 29 roznica spora. Mysle ze nawet w piatke na tych 3 pokojach dotrwamy do tego domku...

 

Remont ruszyl znaczy przygotowania do czyli oproznianie pomieszczen ktore kiedys byly gospodarcze. Wymieniamy okna, mala rozbiorka jednj scianki w celu powiekszenia "saloniku" dobudowanie scianiki w garazu zeby zaadoptowac czesc na gabinet. Jak znajde chwile to prerzuce rzuty na kompa, na razie mnie gonia klienci z pracąAha i trzeba jeszcze kawalek dalej pociagnac ogrzewanie.

Zastanawiam się ile na to kasy potrzeba...

 

A potem wykonczenie tego, jakos tanio i szybko ;)

 

Zazrosnica wow tempo niezle:)

 

Jackam no to teraz juz z gorki, super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO widze że nic nowego:)

 

A u nas tak i owszem:)

 

Włąśnei zamówilismy 5 okien do naszego mieszkania tego co remontujemy na dole u rodziców, w fajnej cenie:)

 

 

Chcemy ten dól wykonczyc maym kostem i nabrac wprawy pzd naszym domem i wyonczeniowka ;)

 

Poiem Wam że wczoraj ogladając kabiny pryszncowe itd, zaczlam się zastanawiac nad wanna....Ze skoro 3 malych dzieci to moze lepsza? A takm i się podobają prrsznice no i a mała wsumie...No nic czy to czy tamto i tak wynioesiemy potem do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zraja, gardło, tchawica chyba dość blisko wszystko, też dużo zdrówka. Czyli 3,5 roku różnicy gdzieś, trochę wiecej? U mnie będize 2,5.

 

A tak wogóle to leze sobie - bo dalej nic innego nie moge..ale z notebokiem w poblizu, klawiaturka i myszka bezprzewodowa - prezent pod choinkie zeby maluchow nei promieniowac;) I sobie racuje. Pogoda fajna, chumor dopisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam było niecenzuralnie :oops: :oops: :oops:

Chodzi oczywiście o naszego dachowca . Był 2 dni ,dostał zaliczkę i dziś juz go nie było :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Aida cieszę się ,że u WAS lepiej ze zdrówkiem i w ogóle,że się układa z tym mieszkankiem u rodziców.

A nas dzis zaskoczyła pewna pani,przyszła do nas i koniecznie chciała kupić od nas mieszkanie :roll: JUŻ<TERAZ I ZALICZKE CHCIAŁA DAĆ.A my nawet nie wiemy kiedy będziemy sie wyprowadzać!!!!!!!!!

Przyrzekłam jej na kolanach ,że pierwsza bedzie wiedziała,kiedy się zdecydujemy na sprzedaz ,ale czuje ,że tak łatwo nie odpusci i się pokaże jeszcze nie raz -tak dla przypomnienia :o :roll: :wink:

pzdr cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyla kurcxze no fachowiec faktycznie :evil: Mozna się wkurzyc..A nie da sie go pogonic, postraszyć?

 

Zima za 6 dni? Nie słyszałam...kurcze a my ciągle opon zimowych nie mamy..bo kasa kurcz poszła na leki i i ciąże :-?

 

Olasa a u Was jak postępy?

 

No i cała reszta oszołomów :)

 

Hehe bo ja chociaz wątek założyłam to z robotami gdzieś na samiutkim końcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro tak ładnie prosisz ... ;)

U nas póki co trwają prace wokół dachu, czyli podbitki, kominki wentylacyjne i takie tam. Nadal walczymy z ZE - kurwie syny, jak mawiał wiedźmin Geralt - zarzekali się, że słup i kable będą do 15.12.2006 r.a wraz z nimi podłączenie do siec. Fakt, infrastruktura była. Prąd nawet w szafkach był już 10 grudnia, a umowę na dostawę prądu ZE podpisał z nami między świętami a sylwestrem. Ale co z tego skoro do dziś nikt nie dokonał odbioru. Szukaliśmy już pomocy i u lokalnych radnych i wśród szych koncernu. Po interwencjach obiecali w ZE: "w poniedziałek to już na pewno". No zobaczymy.

Z innych nowin: mam już "pomalowane" ściany przez hydraulika i umówioną ekipę od wylania posadzek. Tylko ten prunt ...

Ale jestem dobrej myśli. Jak doświadczenie uczy nie ma nic bez powodu - czas pokaże czemu miał służyć ten przestój.

Przez te boje i pracę brak mi czasu na uzupełnienie dziennika. A sporo zmieniło się od ostatniego czasu.

Może w weekend uda mi się nadrobić braki.

 

Ah, no i wczoraj nasz wykonawca zabił mnie pewna informacją. Właśnie wczoraj podpisał umowę na budowę (od wiosny) kolejnego domu. Bardzo zbliżonego i konstrukcyjnie i metrażowo do budowanego przez nas. I w tej chwili za wykonanie takiego domu woła o 70% drożej niż za bydowę mojego domu. Taka różnica w ciągu zaledwie 6 m-cy ??!! Szok :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, tak nam zaspiewali 46tys za robocine, a znajomej w marcu 2006 35tys za stan sur otwarty.

 

No skoro tak ładnie prosisz ... ;)

U nas póki co trwają prace wokół dachu, czyli podbitki, kominki wentylacyjne i takie tam. Nadal walczymy z ZE - be syny, jak mawiał wiedźmin Geralt - zarzekali się, że słup i kable będą do 15.12.2006 r.a wraz z nimi podłączenie do siec. Fakt, infrastruktura była. Prąd nawet w szafkach był już 10 grudnia, a umowę na dostawę prądu ZE podpisał z nami między świętami a sylwestrem. Ale co z tego skoro do dziś nikt nie dokonał odbioru. Szukaliśmy już pomocy i u lokalnych radnych i wśród szych koncernu. Po interwencjach obiecali w ZE: "w poniedziałek to już na pewno". No zobaczymy.

Z innych nowin: mam już "pomalowane" ściany przez hydraulika i umówioną ekipę od wylania posadzek. Tylko ten prunt ...

Ale jestem dobrej myśli. Jak doświadczenie uczy nie ma nic bez powodu - czas pokaże czemu miał służyć ten przestój.

Przez te boje i pracę brak mi czasu na uzupełnienie dziennika. A sporo zmieniło się od ostatniego czasu.

Może w weekend uda mi się nadrobić braki.

 

Ah, no i wczoraj nasz wykonawca zabił mnie pewna informacją. Właśnie wczoraj podpisał umowę na budowę (od wiosny) kolejnego domu. Bardzo zbliżonego i konstrukcyjnie i metrażowo do budowanego przez nas. I w tej chwili za wykonanie takiego domu woła o 70% drożej niż za bydowę mojego domu. Taka różnica w ciągu zaledwie 6 m-cy ??!! Szok :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...