Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Recommended Posts

Kropi 2 ary neicałe 2 ary... Ale to juz po odliczeniu granicy błedu;) ehh coraz bardziej sie oddala tadziałka..a taka się wydawała idealna, balam sie haczyku, myslalam ze to kwestia tylko tego goscia ze cche kase, ze to ten haczyk..ale ..moze on dlatego tak chcial bo liczyl ze ktos tego nei sprawdzi? Bo co to za dzialka budowlana skoro nei mozna na niej budowac? :roll: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bylismy dzisiaj w sądzie i urzędzie gminy...W księgach wszystko ok, gorzej z planem zagospodarowania...Bo pomnimo tego że ejst aktua;ny i dzialka jest budowlana to jest za mała :cry: :cry: Więc obecnie pozwolenai na budowe bysmy nie dostali...No ale podobno ma wejsc jakiś aneks odnosnie tych wielkoście i juz nie bedzie ograniczen.. i jesli to wejdzie to pozwolenbie powinnismy dostac.

 

No i nie wiemy co robic..Pani daje 99% że do konca roku aneks będzie. No ale 99% to nei 100...Wiec mamy zagadkę. Gdyby ta diałka nei była taka fajna to pewnie byśmy rezygnowali...no ale jest!!

 

Więc nie wiemy co robić.

 

aha Pani mowi ze z tym aneksem to dlatego że ejst cala masa ludiz z odrzuconymi pozwoleniami z powodu tych wielkosci i uznali ze to bez sensu i ze bedzie aneks.

 

Generalnei wycieczka była fajna;)

 

A urzędnicy ok;) Mała wszystkich rozmiękcza;) "Jaka słodka" i te sprawy ;)

 

 

Co o tym sądzicie? Na ile jakaś Pani która się zajmuje planami nie myli się co do aneksów itd :roll:

 

 

Oj . to niedobrze. Nie robiłabym ruchów dopóki to się nie wyjaśni - możesz się nieźle wtopić ...:) Pośpiech nie jest dobrym doradcą.

Może umowa przedswstępna z zastrzeżeniem umowy głównej po tym aneksie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Aida.. myslałam ze juz ruszyło cos pozytywnego z ta działka. Z moich doswiadczeń wynika ze nie ma tego złego, jak nie ta to znajdzie sie inna , na której z pewnoscia postawicie swój domek. Ja trzymam cały czas kciuki, a pozytwne myslenie pokona wszelkie urzędasy.

Kropi niestety czas oczekiwania na wypis z KW w duzej mierze zalezy od miasta gdzie sie je załatwia.. ja tez sie łudziłam ze wersje elektroniczna drukuja od reki.. ale dostałam papierek aby zgłosic sie za miesiac po czym czekała na mnie spora kolejka.. wiem ze w W-wie daja od reki wiec niestety co miasto to miasto.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze wystąpić do gminy z zapytaniem na pśmie, czy będzie to uregulowane. Mają obowiązek odpowiedzieć w ustawowym terminie :)

Nefer...o umnowie przedwstepnej pisałam wczesniej gosc nie chce sie zgodzic, mzoe dlatego... A tamto to chyba nie jest oficjalne...więc nie ma jak o to pytac... Koibeta powiedziala co wie ale to nie ejst nigdie oficjalnie napisane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Aida.. myslałam ze juz ruszyło cos pozytywnego z ta działka. Z moich doswiadczeń wynika ze nie ma tego złego, jak nie ta to znajdzie sie inna , na której z pewnoscia postawicie swój domek. Ja trzymam cały czas kciuki, a pozytwne myslenie pokona wszelkie urzędasy.

Kropi niestety czas oczekiwania na wypis z KW w duzej mierze zalezy od miasta gdzie sie je załatwia.. ja tez sie łudziłam ze wersje elektroniczna drukuja od reki.. ale dostałam papierek aby zgłosic sie za miesiac po czym czekała na mnie spora kolejka.. wiem ze w W-wie daja od reki wiec niestety co miasto to miasto.

 

Pozdrawiam

Dzieki Ewa,,,,trzymaj jeszcze skoro to ciągle otwarta sprawa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze wystąpić do gminy z zapytaniem na pśmie, czy będzie to uregulowane. Mają obowiązek odpowiedzieć w ustawowym terminie :)

Nefer...o umnowie przedwstepnej pisałam wczesniej gosc nie chce sie zgodzic, mzoe dlatego... A tamto to chyba nie jest oficjalne...więc nie ma jak o to pytac... Koibeta powiedziala co wie ale to nie ejst nigdie oficjalnie napisane..

Wysyłaj pismo szybciutko do gminy - niech Ci to oficjalnie potwierdzą - choć też nie wiem czy nawet jeśli - to co to pomoże jak im się zmieni? Może poszukaj nowego "miejsca na ziemi"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz powaznie? Wkopales sie wtaka sytuacje? hmma co mowili?

 

troszke inny temat, ale tez z serii "gmina zalatwi" , "gmina wezmie pod uwage", "zaraz bedzie" itd. Budowac nie mozna sie do dzis.

 

btw - na ile poznalem mechanizmy rzadzace uchwalaniem MPZZ , to zadnego aneksu nie bedzie. O ile pani w gminie byla pewnie mila , to wyzej problemu nie ma - w mysl "to niech sobie sasiednia dzialke kupia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, podobno uznali że to trzeba zmienic, bo abrdzo duzo pozwolen na budowe zostało odrzucone z tego powodu wiec uznali ze to trzeba zmienic... No ale własnie..kurcze KASA, to ona tutaj rządzi....jak utopimy pieniadze za t a dzialke to ju koniec...

Nie wchodź w to Aida, bo Cie nie stać !!! Kobito!!! Okazje są dla bogatych :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, podobno uznali że to trzeba zmienic, bo abrdzo duzo pozwolen na budowe zostało odrzucone z tego powodu wiec uznali ze to trzeba zmienic... No ale własnie..kurcze KASA, to ona tutaj rządzi....jak utopimy pieniadze za t a dzialke to ju koniec...

Nie wchodź w to Aida, bo Cie nie stać !!! Kobito!!! Okazje są dla bogatych :):)

 

No własnie...

:roll: :roll: :cry: :cry: :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida !

Kiedyś oglądałam ten projekt- Arletta z Archipelagu i miałam na niego ochotke :lol:

http://www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3090500&ProjID=515

Tyle ,że on jest z garażem :-?

Ale poddasze do późniejszej adaptacji :)

Pozdrawiam cyla 8)

 

Szkoda że ten garaz jest..faktycznie super, no ale jak jest poddasze to i tak mozna je zrpbic na potem wiec nie jest zle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, podobno uznali że to trzeba zmienic,

 

To pewnie zmienia. W nastepnym planie ... Czyli dolicz do chwli do kiedy obowiazuje aktualny jeszcze trzy lata i ... bedzie akurat.

 

jak utopimy pieniadze za t a dzialke to ju koniec...

 

Szczerze - jezeli problem nie dotknal osobiscie nikogo z rodziny włodarzy gminnych , to szans na zmiany nie ma.

 

btw - wiesz czemu wlasciciel nie chce sprzedac na kredyt ? Bo bank wymaga wypisu z MPZZ. I kredytu pod budowe na taka dzialke nigdy nie da. I on o tym doskonale wie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida

 

Nie ryzykujcie, albo działka jest budowlana albo nie jest.

Albo jest wypis z planu na podstawie którego możecie się budować lub wz albo ich nie ma.

 

A to, że urzędnicy coś obiecują, to tak jakby obiecywali gruszki na wierzbie. Poza tym mało jest sytuacji, że masz wszystkie papiery w porządku, a i tak urzędy Ci brużdżą? Poczytaj wątek o domu pod linią wysokiego napięcia.

 

Tym bardziej, że nie macie kasy. Pal licho, gdybyście mieli wolne środki.

 

Moim zdaniem zdecydowanie odradzam.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida77 daj sobie spokój - chyba że chcesz zacząć budowe za jakieś 10 lat.... bo te obiecanki tyle mogą trwać! Proponuje szukać czegoś dalej - czegoś pewnego i z mozliwościa podpisania umowy przedwstępnej - i widzisz teraz dlaczego gościu nie chciał jej podpisać - chce obchnąc jak najszybciej jakimś mośką którzy nie sprawdzą jak jest naprawde - czyli działki budowlane na których nie można się budować - EXTRA! w ogóle muszę powiedzieć że z tego właściciela to nizła świnia!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida :p Nie poddawaj się ! Wasz kawałek ziemi gdzieś na Was czeka po cichu :lol: Jak znam życie to sam Wam w rece wpadnie. A pośpiech to faktycznie zły doradca :roll:

Ja właśnie wróciłam z naszej działki, byli geodeci ( 320 PLN :evil: ) Pomierzyli,polatali z takim żółtym czyms na trzech nóżkach , powbijali kołeczki , w kołeczki gwoździe itp. I już wiemy gdzie będzie domek stał :lol:

Wieczorkiem pokaże Wam miły memu sercu narożnik naszego domu :wink:

Pozdrawiam cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...