Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Recommended Posts

Ale miałam dziś koszmrny sen :evil:

Śnił mi się nasz dom.....

Ale taki jakiś mały bez sensu całkowicie : w kuchni było miejsce na zrobienie 2 kroków, jakiś koszmarny zlew metalowy ohyda a w jadalni nie było nawt miejsca na stół :o W łazience koszmarne kafelki -każdy z innej parafii brrrrr.

Ktoś to umie rozszyfrowac :wink:

Mówią ,że sny na odwrót sie spełniają . Byle tylko nie okazało się ,że te kafelki będe miała w kuchni :o :o :o

Pozdrawiam cyla 8)

wiesz co to oznacza????? stajesz się maniaczką budowlaną - ale luzik ja się budze np. o piątej i mam przed oczami np. łazienkei kafelki do niej - wiec jesteś juz zarażona tym wirusem :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KOCHAM TEN STAN :lol: :lol: :roll: :roll: :lol: :lol: :roll:

Chociaż o 5 sie jeszcze nie budzę za bardzo spać lubię :lol:

Za to mój mąz chodzi od 5 po domu i kombinuje :roll: dospać z nerwów nie może :-?

 

no to gościu ma taki sam problem jak ja - a ja też jestem spiochen - potem w pracy wale barany o biurko :lol: :lol: :lol: :lol:

ale też kocham ten stan - nie moge się juz doczekać... i budowy i samochodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłam się o oglądała dm 03 zamiast pm 03. To zupełnie inne domy. Przepraszam za zamieszanie. Ale i tak chętnie zobaczę, co zmieniłeś.

 

eeee, to nie ma sensu zaśmiecać skrzynki. To są całkiem inne domy.

 

A do nas właśnie zadzwonił pan z Expandera -MAMY KREDYT

To fajowo! Ja będę z tym walczył we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam juz garaż blaszany na działce... ciekawe keidy panowie skończa szalowanie pod cokolik .... :roll:

 

A my czekamy na nasz już 2 tygodnie :evil:

Wściec się można. Do wybudowania domu potrzebna jest duuużaaaa góra pieniędzy i taka sama cierpliwości i żelaznych nerwów :-?

Pozdrawiam cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do świercz

 

gdzie sie budujesz - sorki ze nie szukam ale duzo tego

i ile dajesz za stan surowy otwarty? ile wychodzi za metr albo za etapy i jak duzy dom.z gory dzieki

 

buduje sie w puszczy zielonce, ale syteme gospodarczym z ojcem - wiec nic za robote nie płace, wiec nie potrafie odp. a dom nie jest duży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet wycenil rozbocizne na 60 tys.pyr poznanski

 

o ja pier...... PYROL! czy on poszaleli, rozumiem że rynek sie ruszył ale bez przesady. czyli rozumiem że bierzesz jedną firme na wszystko? - moim zdaniem chyba najlepsze rozwiązanie. moja siora tak bedzie własnie budować. tylko weż swojego dobrego kirbuda - to podstawa!!!! bo tamci jej wciskają swojego a ona ze swoim najmądrzejszym mężem się godzą na to - no cóż ich sprawa, nie bede się wtrącać, a tobie tylko radze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że warto!

puszcza zielonka jest the best - juz gdzieś to pisałem :)

 

ps. :cry: podobno stal na zbrojenie drożeje!!!!!!

A ma podrozec nie tylko stal ale beton na jesieni. poodbno to wynik ruszenia sie budowy autostrad.

Rok 2007 zapowiada sie samymi podwyzkami :evil:

ceramika budowlana tez drozeje od 1.08 bo transport wzrosl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cement juz podrożał od pierwszego lipca :cry:

A podwyżki materiałów budowlanych zawdzięczamy miedzy innymi płytom gnojowym dla rolników. Myśmy szukali bloczków fundamentowych w kilku miejscach i wszedzie zmniejszaja produkcję bo maja duże zamówienia od rolników :-? i nie zajmuja sie takimi pirerdołami jak bloczki fundamentowe - to samo jest z betonem z "gruchy"

Pozdrawiam cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sebo :p

Ano dołek na piwnicę wykopany :lol: (sama koparka-700PLN :cry: )

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/6/5/2/17263823_d.jpg

 

 

fundamenty zalane teraz kupujemy bloczki i będziemy stawiać ściany piwnicy. Na szczęście przyznali nam kredyt więc planujemy juz dalsze prace :lol:

Aha > No i kibelek stoi :wink:

 

A to szalunki i zbrojenia :lol:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/6/2/2/17263824_d.jpg

 

Pozdrawiam cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...