Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Recommended Posts

Z ekipa faktycznie tragicznie - moja teoetycznie kończy u mnie we wrześniu ale juz mają nastepne zlecenie - zreszta u mnie tez prowadziali 2 budowy naraz i zdarzały ie przestoje 2- 3 dniowe.

Poszukaj po wiochach i z polecenia bo tanich partaczy nikt nie potrzebuje, drogich fachowców nikt nie chce a dobrych i niedrogich fachowców juz nie ma - wszyscy w Angli i w Szwecji.

Na dzień dzisiejszy zostają ci tacy kasiarze jak hauspol z Poznania albo Arvid i Karol z Mielna - oni mają dużo ludzi ale ceny....

Brzydlaczku budujesz taki sam domek jak siostra mojej przyjaciólki - juz stoi i szopy nie przypomina.

A moje "cudo" to http://www.dobredomy.pl idylla IIDom z dachem z koszmaru sennego dekarza - wielospadowym i wielkim- 269 m - nawet boję się mysleć ile mnie będzie kosztował - do tego dachówka ceramiczna i dłuższe o 20 cm krokwie bo podnosimy dach o 2 cegły kolankowe i ma być symetrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aszonie 7771

 

nie strasz mnie no slonko ze mi tylko na stan surowy starczy bo przedwczesnie posiwieje :-( ja gotowke to bede miala tylko na wykonczeniowke pokroju drzwi podlog itp. na reszte musi starczyc kredyt.nawet gdybym miala sama to zbudowac :-(

 

ech dzialki piekne,fakt, moze wobec tego zamieszkamy w namiotach na swoich dzialeczkach i bedziemy podziwiac widoki :-) a zima to w garazach :-) drewno na opal z lasu :-) jakos damy rade.bedziemy sie wspierac po sasiedzku :-) ja Tobie troche chrustu podrzuce i cieple rekawice a Ty mi jakis obiadek :-)

 

smutne to ze naprawde tak malo od nas zalezy.nawet jesli mamy super wszystko przygotowane.niestety pogoda jest jeszcze niezalezna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu

 

napisz kiedys gdzie oni zamiescili ( pewnie miedzy PESEL-em :-) a adresem ) i jak bardzo drobnym druczkiem te platnosc juz od lipca.oczywiscie my tez wolelibysmy placic po wybudowaniu a nie w trakcie :-( KB daje nam najkorzystniejsza oferte wiec chyba na nich sie zdecudujemy

 

 

pozdrawiam i zycze stropu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza nastała? He? Zaraz spadniemy na ostatnie strony! Dziś dzwonili do mnie z UG, jutro odbieram poprawione WZ, dzięki temu postawię na działce dom, taki jak ja chcę, a nie jak wygodniej było urzędnikom :-? Tak ich męczyłem, że teraz dzwonią do mnie na komórkę żeby zrelacjonować postępy 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin- klient nasz pan :wink:

A u nas też postęp :lol: W końcu przestało padać :D Bo już myślałam ,że nie przestanie :evil: Ściany piwnicy urosły do właściwych rozmairów a i fudamenty widac z daleka :p :p :p

Taraz czekamy aż kasiurka z kredytu zacznie spływać to i reszta mam nadzieję szybko urośnie :wink:

Pozdrawiam cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już ich wkurzaja te przestoje więc machaja rekami aż miło :lol:

Ładnie, ładnie. A w tle jak okiem sięgnąć tylko łąki i łąki... i troszkę drzewek. Ale tam musi być fajnie :) Mi wczoraj w tym zakichanym mieście kolejny raz chcieli ukraść samochód. Już nie mam siły. Ja chcę mieć szybko domek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, od czego tu zacząc musze sie troche pozalic, objechalismy w sobote i niedziele troche działek i nic :( , albo drogo albo daleko, a jak juz cos fajnego to nie ma planu zagospodarowania i 2 domy w miejscowości, strach ryzykowac. Czy ktoś z podwarszawskich miejscowosci słyszal cos o Kłudnie? to wioska pomiedzy Milanówkiem a Bloniem.....bedziemy wdzieczni za wszelkie informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już ich wkurzaja te przestoje więc machaja rekami aż miło :lol:

Ładnie, ładnie. A w tle jak okiem sięgnąć tylko łąki i łąki... i troszkę drzewek. Ale tam musi być fajnie :) Mi wczoraj w tym zakichanym mieście kolejny raz chcieli ukraść samochód. Już nie mam siły. Ja chcę mieć szybko domek!

:o :o :o a możesz napisac gdzie to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem, jestem.....u mnie bez zmian, czekam aż się znajdzie właściciel działki którą chcę kupić coby sfinalizować umowę bo go gdzieś wcięło i nikt nie wie gdzie jest (pewnie na urlop se chłop wyjechał :D ).

Cyla- jak patrzę na twoją budowę na zdjęciu to już nie mogę się doczekać kiedy u mnie coś wybudują...a tu początek dopiero na wiosnę przy dobrych wiatrach :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...