Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystko zależy czyja jest ta szosa - znaczy czy droga jest drogą publiczną, czy nie. Może być własnością gminy i nie być drogą publiczną - wtedy można zrobić zjazd wyłącznie w porozumieniu z gminą. Jeśli jest to droga publiczna na zjazd musisz dostać pozwolenie na budowę. Jeśli nie ma planu miejscowego uzyskać trzeba wcześniej decyzję o warunkach zabudowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aido czytam ten wątek i stasznie mi Cię żal kup w końcu tą działkę bo tylko doradzasz innym a sama jesteś w lesie zdaje sobie sprawę ,że nie tak łatwo znalężć działkę w rozsądnej cenie wokolicach Krakowa ale w twojej sytuacji kupiłabym tańszą a gdzieś dalej miasto się rozrasta .Podam Ci mój przykład kupiłam działke oddaloną tylko o 10 km od mojego miasta ale była o wiele tańsza niż w "centrum" mąż na początku nie chciał sie zgodzić ale jak mu podałam przykład ,że ludzie dojeżdżają i 30 km do pracy i jak "usłyszał"te ciszę i spokój to zmienił zdanie.Co do kredytu to ja też będę budowała na kredyt ale jako zabezpieczenie mam nieruchomość komercyjną która obecnie wynajmuję a w przyszłości chcemy ja sprzedać.Ale w twojej sytuacji nie zastanawiałabym sie lepiej płacić za swoje niż wynajmować .Zycze Ci abys jak najszybciej znalazła tą działkę :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniak34 problem w tym że nas nie stać na pochopne nieprzemyślane decyzje, dlatego wszystko trwa i trwa....no ale wkońcu dopne swego;) U nas neistety te odleglosci sa wieksze a moj maz wszystko przelicza ze potem sie bedzie codziennie o tyle i tyle wydawac wiecej na paliwo, wiec ...przeliczamy czy to się oplaca itd ;) Pozatym na szukanie działki trzeba miec troche czasu i troche pieniedzy, a tego nam włąsnie ostatnio brakowało. ale wznowimy poszukiwania pełna para na pewno:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, kupi, bo gdzies tam jest odpowiednia. Aido zapewne nie jesteś jedyna osobą jeszcze bez działeczki i ciągle poszukujacą jej. Ja swojej również szukałam długo, długo, momentami traciłam nadzieje, ze to wogóle mozliwe, no i w końcu znalazła sie tuż pod nosem. Zatem twierdzę, że prócz zapału szukania, pieniędzy i wszystkich innych rzeczy potrzebna jest też odrobina szcześcia, odpowiedni moment. Znajdzie się ta wasza działeczka, zresztą gdzieś na muratorze wyczytałam kiedyś, ze najdłużej z budowy trwa zwykle właśnie znalezienie tego kawałka swojej ziemi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida77

 

No właśnie: kup wreszcie tę działkę :wink:

 

Ale też masz rację: co nagle to po diable.

 

A takie pytanie: skąd sobie wzięłać Aida?

 

Opera z muzyką Verdiego?

 

Hmm lubię muzyke poważna, ale pomysł na nick, to nie stąd;) Dopiero potem wyczytałam o operze. No wiec dawno dawno temu, wsrod wysokich wierzowcó grałam sobie na komputerze w diablo ;) Moze nie az tak dawno bo to chyba bylo na studiach ierwszy rok, az głupio;) ale wczesniej nie miałam jakos komputera. No i tak sobie stworzyłam jakąs postać, eneida, Eneida poległa w bojach, powstała Aida, no i ta Aida zostala dłużej, potem miałam etap czatów i ciągle była aida jeszcze na forum e.pl, którego teraz już nikt nei pamięta. Fakt faktem ta Aida została dodzis z mała doróbą 77, bo nick aida w wielu mkeijscach był już zarezerwowany a ta Aida77 była bardziej unikatowa, moja. No i jestem czy tu czy tam to juz w sięci zwykle jako Aida :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem na odpowiednią działkę to jest jeden problem. Zwariowały ceny działek :evil: . Ja na szczęście zakup działki mam za sobą (jakoś tak całkiem sprawinie nam poszło :)), ale za to moi znajomi nie mogą znaleźć tego odpowiedniego miejsca, więc od maja tego roku do teraz na bieżące śledzimy ceny działek i co..., ceny rosną z tygodnia na tydzień :-? W tej wiosce gdzie ja kupiłam działkę za 50 zł/m słyszałam już o cenie i 100 zł/m !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam OSZOŁOMKI pragnę i ja zapisać się do tego zacnego grona. Sytuacja nasza jest następująca: zero własnych posiadłości, nieruchomości itp., zero działki budowlanej. Natomiast mamy wybrany projekt, w głowie go już nawet adaptowałam do mego własnego wyobrażenia o domu, częściowo umeblowałam itd.

Chęci mamy wielkie i już wyobrażamy sobie jak siedzimy przed kominkiem w naszym Własnym Miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam OSZOŁOMKI pragnę i ja zapisać się do tego zacnego grona. Sytuacja nasza jest następująca: zero własnych posiadłości, nieruchomości itp., zero działki budowlanej. Natomiast mamy wybrany projekt, w głowie go już nawet adaptowałam do mego własnego wyobrażenia o domu, częściowo umeblowałam itd.

Chęci mamy wielkie i już wyobrażamy sobie jak siedzimy przed kominkiem w naszym Własnym Miejscu

Oby te marzenia się spełniły...........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida77

 

diablo, no tak diablo. To grałaś łuczniczką? Domyślna postać kobieca.

Diablo I miało swój klimat. Ja się też zagrywałem, drugi rok studiów.

Najpierw barbarzyńca, potem mag.

Niesamowity klimat, jak kumple pierwszy raz odpalili wraz z intro w ciemnym pokoju w akademiku.

Aż strach się było bać :wink:

Pozdrawiam miłośniczkę diablo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałabym do Was dołączyć gdyż zamierzam na wiosne ruszyc z budową domku oczywiscie na kredyt i bez wkładu.

Zaczełam załatwiać formalnosci i juz powoli tonę w tych informacjach.

Potrzebuję moze nie tyle pomocy co poprostu pogadać z kijmś kto romunie temat.

Ukłony w stronę Aidy też mieszkam w Krakowie aktualnie na Krowodrzy dokładnie Opolskiej więc moze kiedyś jakiś spacer w parku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no i zapomniałam napisać ze należę do tych szczęściarzy którzy juz prawie mają działkę a prejekt juz wybrany i zamówiony http://www.domdlaciebie.com.pl/CMS/default/default.html?akcja=szczegoly&id_domku=144 niestety będzie gotowy dopiero na połowę grudnia i to nas trzyma strasznie ale tak nam sie podoba że nie jesteśmy w stanie z niego zrezygnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...