Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witanko.

Poproszę o info gdzie w naszej okolicy kupię najtaniej deski 25 i 32 mm.

Dawno nie kupowałem i ceny które mi zaoferowano to jakieś przegięcie.

Cena za deskę 32 mm - 920 zł/m3 (impregnowana 985 zł/m3)

 

Pozdrawiam.

Paweł.

 

Zapytaj w składzie na drodze do Nieporętu - po prawej, my tam kupowaliśmy piekną podbitkę. Czasami była cena "do zapłacenia" ;)

 

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko.

Poproszę o info gdzie w naszej okolicy kupię najtaniej deski 25 i 32 mm.

Dawno nie kupowałem i ceny które mi zaoferowano to jakieś przegięcie.

Cena za deskę 32 mm - 920 zł/m3 (impregnowana 985 zł/m3)

 

Pozdrawiam.

Paweł.

 

Zapytaj w składzie na drodze do Nieporętu - po prawej, my tam kupowaliśmy piekną podbitkę. Czasami była cena "do zapłacenia" ;)

 

Pozdrawiam

M.

 

ten skład to zdaje się "kubik - Bogdan Powała" czy jakos tak, w każdym razie tel 7748244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko.

Robiłem przyłącze wodociągowe 3 listopada 2007.

Stanisławów I, Nieporęt.

Przyłacze (pierwotnie miał być wodociąg) wodociągowe w drodze prywatnej. Zostało to wykonane i podpięte do wodociągu w drodze gminnej.

140 m rurką fi100 zaopatruje 3 domy. Całkowity koszt = 9.900 zł :-)

W razie czego mam namiar na bardzo dobrego i taniego gościa który projektuje przyłącza i tanią ekipę wykonawczą :-) Miałem problemy z gminą bo krzywili się że to nie od nich robią wodę - wyceniali mi na 21 tysi :-) Także widać że można zrobić to dużo taniej.

 

Pozdrawiam.

Paweł.

 

Paweł poproszę o namiery, bo mi podali ceny z kosmosu a Twoje są do przyjęcia. Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO BARDZO PROSZĘ o namiary na ekipę która wykonuje ogrodzenie podmurówka + siatka -ok 40 m. Ekipa którą mieliśmy umówioną właśnie zrezygnowała, a mamy w najbliższym czasie montować okna i zakładać elektrykę –strach bez ogrodzenia. Mamy ogrodzenie od strony sąsiadów –brakuje tyłu i przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO BARDZO PROSZĘ o namiary na ekipę która wykonuje ogrodzenie podmurówka + siatka -ok 40 m. Ekipa którą mieliśmy umówioną właśnie zrezygnowała, a mamy w najbliższym czasie montować okna i zakładać elektrykę –strach bez ogrodzenia. Mamy ogrodzenie od strony sąsiadów –brakuje tyłu i przodu.

 

Jeśli chcesz murowane, to nie mam, a lane z robi ten od składu z rondek... Szalują dołki i zalewają betonkiem. Mogą też "polepikować" takimi "kamyczkami", nie wiem, jak to się nazywa ;)

 

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sąsiedzi, Ci od stanu już posurowego, zamkniętego. Czy wiecie jak pięknie wygląda otynkowany w środku domek??!! Cuuudo!! A zwłaszcza własny domek.

 

Pozdro!

M.

 

Ja wiem, mój też już mi się podoba. Wreszcie przypomina dom, taka mała rzecz a mnie ucieszyła.

Pozdrawiam

 

Witam

a mnie ucieszy już zapewne za około 2 tygodnie, hehe.

Pozdrawiam

KOnrad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może ktoś z forumowiczów wie gdzie kupić w naszych okolicach słupy do podciągnięcia prądu budowlanego (betonowe lub drewniane)? A może ktoś ma do sprzedania takie słupy??? Kupiłbym ze 4 sztuki. Będę wdzięczny także za namiary na jakiegoś rozsądnego elektryka który mółgłby mi to ewentualnie podłączyć :wink: .

Pozdrawaim serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM pozostałe po budowie:

 

Styropian 10 (bez frezu - podłoga) - 2m3 x 80zł = 160zł

Styropian 15 (frez - ściana) 4,5m3 x 80zł = 360zł

Pustak MAX (288x188x220, Plecewice) 65szt x 2,90 = 188,50zł

Suporeks (12x24x59) 45szt x 4zł = 180zł

Klinkier z rozbiórki (Vega, CRH Klinkier, całe cegły) 85szt x 1zł = 85zł

Siatka ogrodzeniowa (3mm, oczko 6cm, cała rolka 10m) 100zł/rolka

Siatka, max i suporeks stan bardzo dobry, styropian przybrudzony (leżał od jesieni pod tarasem, nie utlenił się), klinkier - wiadomo - z rozbiórki, czyli widać na nim wpływ zaprawy, ale myślę że spokojnie nada się w jakieś mniej widoczne miejsce.

 

Zdjęcia mogę przesłać na PW.

 

WAŻNE: jeśli ktoś będzie zainteresowany, to odbiór własnym transportem (z Janówka k/NDMaz). Nie możemy tu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...