Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: MIESZKAMY :lol: :lol: :lol: :lol:

 

kurcze ale jest fajnie,

pozdro dla wszystkich i nie poddawajcie się bo naprawde warto stawić domy

 

GRATULACJE! ;) :) :)

 

gonimy Was i staramy się nie poddawać - choćby nie wiem co wrzesień musi oznaczać zaokrętowanie ;)

 

p.s. przejeżdżam codziennie ale grilla jeszcze nie poczułem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary na geodetę....

Po weekendzie będę dzwonić:)

 

Co do warunków zabudowy to rzeczywiście cholernie długo to trwało... Ale nareszcie są:)

A co do tych domków stawianych przez Osmana - mógłbyś się może jakimiś zdjęciami podzielić??;)

Marzy nam się dom z bala i powoli zaczynamy się rozglądać za jakimś dobrym wykonawcą...

 

marta_p

proszę, oto kilka fotek:

 

http://images33.fotosik.pl/242/9ecdf58eeb1b7a81.jpg

 

http://images26.fotosik.pl/208/7227ad34d17bd1db.jpg

 

http://images23.fotosik.pl/207/2c5ffb3f09339b2d.jpg

 

Pozdrawiam,

Osman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni sąsiedzi, wieśniacy, czy macie jakąś metę na kafelki?? Jestem przerażona moim drogim gustem! Pomóżcie, bo małż zbankrutuje...

 

Pozdrawiam

M.

 

My kupowaliśmy trochę wykończeniówki w DOLCAN -ie na Radzymińskiej - w sumie nie daleko od nas i wszystko mają w troche niższych cenach niż na mieście no i przy większych zakupach mozna negocjować rabaty. Bliższe namiary na prv.

 

Pzdr

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni sąsiedzi, wieśniacy, czy macie jakąś metę na kafelki?? Jestem przerażona moim drogim gustem! Pomóżcie, bo małż zbankrutuje...

 

Pozdrawiam

M.

 

My kupowaliśmy trochę wykończeniówki w DOLCAN -ie na Radzymińskiej - w sumie nie daleko od nas i wszystko mają w troche niższych cenach niż na mieście no i przy większych zakupach mozna negocjować rabaty. Bliższe namiary na prv.

 

Pzdr

Ula

 

Dzięki wielkie :) Jade właśnie na Bartycką pokatować swe oczy, a że jadę służbowo, więc posprawdzam i swoje ;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko.

Kondrad.....miałem zamiar podjechać do ciebie w niedzielę na budowę z ciekawości jak u Ciebie prace postepują ale kurcze bałem się skręcić w prawo jadąc już wcześniej parę ładnych metrów w niezłym błocku. Powinniście chyba z sąsiadami cosik zrobić.....albo furki odpowiednie :-)

 

Pozdrawiam.

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni sąsiedzi, wieśniacy, czy macie jakąś metę na kafelki?? Jestem przerażona moim drogim gustem! Pomóżcie, bo małż zbankrutuje...

 

Pozdrawiam

M.

 

Ja całość kafli, klei, fug, panele, deskę barlinecką i wszystkie sanitariaty kupiłam w firmie Novator. Najpierw zrobiłam objazd po sklepach wybrałam co mi się podobało i zamówiłam u nich. Ceny przystępne i przy dużym zamówieniu można liczyć na rabat. Tylko firma ma siedzibę na Al. Jerozolimskich w Michałowicach. W razie co służę bliższym namiarem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pozbędę się następujących pozostałości po budowie - moze komuś coś sie przyda:

 

- 2 skrzydła bramy tymczasowej z desek calowych (z siatką i okuciami)

- kilkadzisiąt mb. siatki leśnej (1,5m) na tymczasowe ogrodzenie

- kibelek drewniany (1 rok)

- pompa ogrodowa - nówka (2 m-ce)

- trochę blatów do szalunków podmurówki (proste, czyste, nowe)

- paleta silki E24 (nierozpakowana)

- garaż blaszak (1 rok)

 

Odbiór własny: Kąty Węgierskie

 

Jak coś to proszę o info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko.

Kondrad.....miałem zamiar podjechać do ciebie w niedzielę na budowę z ciekawości jak u Ciebie prace postepują ale kurcze bałem się skręcić w prawo jadąc już wcześniej parę ładnych metrów w niezłym błocku. Powinniście chyba z sąsiadami cosik zrobić.....albo furki odpowiednie :-)

 

Pozdrawiam.

Paweł.

 

Cześć

 

no ja dopiero co w aucie zamontowałem nową osłonę pod silnik, a właśnie podczas weekendu majowego na naszym błocku jąchyba właśnie znowu urwałem. Teraz sucho przejechać się da, no i nawet goście od wodociągu utwardzili drogę po tych rozkopanych rowach.

A fura by się przydała jakaś konkretna terenowa tak czy inaczej.

Konrad

P.S.

Powinienem być na działce w sobotę. Jak chcesz to wpadaj. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...