Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

UWAGA! UWAGA! UWAGA! JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA. SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba pisać co to oznacza. Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy. MÓWMY IM ....... WON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z sąsiadów ma może stację uzdatniania wody? Wiem że firma OTAGO mocno działa w naszej okolicy. Czy ktoś może użytkuje ich zmiękczacz na żywicy jonowymiennej? Szukam sprawdzonej firmy i stacji uzdatniania wody w rozsądnej cenie. Muszę zbić mangan bo mam go ok 0,7-1,0 mg i zmniejszyć twardość 300-400 mg...

Będę wdzięczny zai nformacje.

Pozdrawiam Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

JESTESMY Z RADZYMINA RADZYMINA RADZYMINA

 

 

Witam nasza firma buduje na białołece i okolicach. (RADZYMIN WOŁOMIN SEROCK MARKI ZEGRZE ORAZ OKOLICE WARSZAWY)+ (Nadarzyn Piaseczno Góra Kalwaria itd) Wszelkie okolice w promieniu 100 km

Budujemy stany deweloperskie jak i pod klucz

Nasza Firma obecnie stawia dobudowe (kończymy) na ulicy AMBARAS oraz Nadarzynie STARA WIES na ul JEMIOŁOWEJ 2 budowy STANY POD KLUCZ

Ponad to dodam ze cyklicznie wystawiamy sie na targach MURATOR EXPO

Na ostatnich targach 16-17 również wystawiliśmy nasze produkty i usługi

http://WWW.WYBUDUJDOM.COM

Zapraszamy do kontaktu inwestorów meil: [email protected]

JESTESMY SPRAWDZONA FIRMA PRZEZ BUDUJąCYCH.

 

 

Biuro MARKI ul Piłsudskiego 139

 

tel 697 555 835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAG-BUD http://www.wybudujdom.com Budowa domów

BUDOWY DOMÓW http://www.wybudujdom.com

 

Stany surowe i deweloperskie

 

Firma budowlana istniejąca od 5 lat na rynku.

Jesteśmy nie wielka firma ale jak do tej pory radzimy sobie na rynku mazowieckim.

 

Budujemy kompleksowo domy jedno i wielorodzinne w tradycyjnej technologii murowanej, w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.Nasza firma zajmuje się budową domów jednorodzinnych, w tym także gruncie należącym do klienta, wg dowolnego projektu budowlanego, w technologii murowanej.

 

Budowa domów jednorodzinnych dzieli się na trzy etapy prac: stan surowy, stan developerski i domy pod klucz.

 

Stan surowy obejmuje:[/glow]

-wytyczenie geodezyjne budynku,

-roboty ziemne,

-ławy fundamentowe,

-ściany fundamentowe,

-podsypka piaskowa pod podłoże betonowe stanu zero,

-kanalizacja stanu zero,

-przepusty kanalizacyjne, wodne, energetyczne,

-izolacje termiczne i p. wilgociowe stanu zero,

-ściany nośne zewnętrzne i wewnętrzne,

-ściany działowe,

-stropy, słupy, podciągi, wieńce,

-schody żelbetowe,

-więźba dachowa,

-pokrycie dachowe wraz z orynnowaniem,

-kominy,

-wykończenie kominów ponad dachem.

 

Stan deweloperski obejmuje:

-okna i drzwi zewnętrzne oraz brama garażowa,

-rozprowadzenie instalacji ciepłej i zimnej wody oraz kanalizacji,

-rozprowadzenie instalacji c.o., ogrzewanie podłogowe,

-rozprowadzenie instalacji elektrycznej, alarmowej, TV, telefon,

-elewacja z ociepleniem i cokołem,

-podbitka dachowa,

-parapety zewnętrzne,

-tynki wewnętrzne,

-szlichty betonowe z izolacjami,

-ocieplenie dachu,

-płyty kartonowo-gipsowe,

 

Dom pod klucz obejmuje:

-kompletną kotłownię z grzejnikami,

-parapety wewnętrzne,

-wykończenie ścian i podłóg (malowanie, prace glazurnicze),

-montaż białego osprzętu (prysznica, wanny, umywalki, wc, baterii umywalkowej itp.),

-obłożenie schodów wewnętrznych i zewnętrznych, tarasów,

-położenie okładzin na płytach balkonowych, wykonanie balustrad,

-drzwi wewnętrzne,

-małą architekturę (podjazdy, podejścia, trawniki, zasadzenie zieleni),

-ogrodzenie,

-przyłącza (wodne, kanalizacyjne, energetyczne, gazowe)

 

Służymy pomocą w całym procesie budowy od pierwszej łopaty, po adaptacje.

 

Załatwiamy formalności aż po wykonanie - realizacje projektu. Ograniczamy do minimum stres inwestora związany z budową własnego domu. Posiadamy w naszej ofercie materiały budowlane wysokiej jakości potrzebne do wykonania powierzonej inwestycji.

 

 

PAG-BUD

Marki, ul. Piłsudzkiego 139

http://www.wybudujdom.com

http://www.pag-bud.com.pl

[email protected]

tel. : 697555835/697555672

 

 

WITAM.

OPISAŁAM A RACZEJ WYPISAŁAM WSZYSTKO TO CZYM ZAJMUJE SIE FIRMA.

WSZYSCY WYPISUJĄ O FIRMACH TO CO JEST ZŁE.

NIKT NIE PISZE TO CO DOBRE BO PO CO..

JA PODEJDĘ DO TEGO INACZEJ.

FIRMA KTÓRA BUDOWAŁA MI DOM SPISAŁA SIĘ ŚWIETNIE.

MOGĘ SPOKOJNIE PROMOWAĆ TĘ FIRMĘ.

PO ROZMOWIE Z WYKONAWCĄ UŚWIADOMIŁAM SOBIE ZE FAKTEM JEST TO ZE WYPISUJĄ O BUDOWLAŃCACH SAME ZŁE OPINIE - I TU NIE PISZE O FIRMIE PAG-BUD.

DLATEGO BĘDĘ PROMOWAŁA MOJEGO WYKONAWCĘ

DLATEGO BĘDĘ PROMOWAŁA MOJEGO WYKONAWCĘ

 

WYKONAŁ U MNIE NA DZIAŁCE CAŁY DOM AŻ POD KLUCZ.

Z TEGO CO ZAUWAŻYŁAM I WIEM TO FIRMA NIE JEST AŻ TAK DUŻA WIEM ŻE ZATRUDNIAJĄ 15 OSÓB. PLUS 2 KIEROWNIKÓW JEDEN Z NICH PROWADZIŁ MOJA BUDOWĘ.

 

ROZMOWY Z KADRA BUDUJACĄ SĄ LOGICZNE, NIE SA TO LUDZIE NIE MYŚLĄ LECZ PRZECIWNIE.

MOJA BUDOWA MIAŁA KIEROWNIKA 1 W TYGODNIU MAJSTRA BUDOWY 5 DNI

BUDOWLAŃCÓW BYŁO 5- NORMALNYCH NIE JAKICHŚ TAM ZAMULACZY.

 

NA SAMYM POCZĄTKU PO WEJŚCIU DO BIURA ZOSTAŁAM PRZYJEMNIE PRZYWITANA PRZEZ PANA PRZEMYSŁAWA, PRZEDSTAWIŁAM PROJEKT I TYGODNIU OTRZYMAŁAM WYCENĘ.

P.PRZEMEK LOGICZNIE WYTŁUMACZYŁ MI TO CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO Z MOJA BUDOWA I ZARAZEM Z MOIMI PIENIĄŻKAMI.

W BIURZE MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ PORÓWNAĆ MATERIAŁY KTÓRE SĄ WYKORZYSTYWANE DO BUDOWY DOMU I TU POZNAŁAM ZNACZNE RÓŻNICE MIEDZY CERAMIKĄ A YTONGIEM MIEDZY WEŁNĄ A STYROPIANEM ITD.

MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ SAMA ZDECYDOWAĆ JAKIE MATERIAŁY WCHODZĄ W BUDOWĘ.

 

PRZYSZEDŁ DZIEŃ BUDOWY.!!!

PRZYJECHAŁAM NA PLAC I PIERWSZE CO MI SIĘ RZUCIŁO W OCZY I MIŁO ZASKOCZYŁO TO TO ŻE FIRMA PRZYJECHAŁA OKLEJONYM (ZNACZNĄ GRAFIKĄ) AUTEM DOSTAWCZYM.

WYSIEDLI PANOWIE BARDZO MILI ZRESZTĄ I TU KOLEJNE ZASKOCZENIE UBRANI JEDNOLICIE W SZARO ŻÓŁTO NIEBIESKIE KOMBINEZONY Z ODBLASKAMI ORAZ LOGIEM NA KURTKACH.

NASTĘPNIE WBILI 3 PALE I ROZWIESILI BANER TU (BUDUJE FIRMA http://WWW.WYBUDUJDOM.COM)

aż mi się miło robiło zdjęcia.

Majster budowy od razu Przejął pałeczke w rozstawianiu pracy.

Jeszcze tego samego dnia wykonali wstępny zarys budynku sznurkami oraz koparka zdarła DARNINE.

Kolejne dni to już wykopy fundament ściany strop dach okna elektryka tynki wylewki i prace pod klucz.

STAN DEWELOPERSKI KOSZTOWAŁ MNIE 2100 ZŁ ZA METR W TYM MIAŁAM OCIEPLONE WEŁNĄ I DACHÓWKĘ CERAMICZNĄ. WYDAJE MI SIĘ, ŻE TO DOBRA CENA, ZA DOM WYBUDOWANY ZE SPOKOJEM A ZA RAZEM TAKI PROFESJONALIZM FIRMY.

 

CHCIAŁA BYM OPISAĆ CAŁY PROCES BUDOWY BO NAPRAWDĘ WARTO Z TA FIRMA BUDOWAĆ ALE SZKODA MI WASZYCH OCZU DO CZYTANIA .

 

Jednym słowem firma bardzo godna polecenia.

Zapraszam do kontaktu ze mną.

Będę promowała tę firmę bo są warci tego by tacy fachowcy byli promowani przez ludzi.

Bardzo mili od szefa po majstra i samego murarza.

A nie dopisałam że budowa była jak najbardziej zakrapiana alkoholem ale z tego co widziałam to w soboty.

Ogólnie było Czysto na budowie bez wiekszych ekscesów.

 

Wydane pieniążki były warte tego domu.

 

POLECAM>>>>>polecam>>>>>>POLECAM>>>>>>undefined

Jak najbardziej będę starała się wszędzie promować tę Firmę!undefined

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszany z milion pięćset razy :)

Ja mam sytuację dość patową - tuż za mostkiem, a z tego, co wiem nadajniki są w Legionowie. Na chwilę obecną lecimy na sieci komórkowej. Rozwiązaniem byłaby Neostrada, ale chyba sami wiecie jak jest z TP SA, mi odpowiedzieli, że nie mają numerów, a co za tym idzie, możliwości. Do modemu mam podpiętą małą antenkę i jakoś leci, kiepściunio, ale leci. Sąsiad ma antenkę większą, ale nie jestem w stanie powiedzieć jak u niego z jakością.

Żeby uniknąć pytań - byli mili Panowie z Netii - nie da rady. Orange - jakaś nowa usługa na innych falach - nic z tego. Jedyne co, to normalne komórkowce :) Sferia nie działa.

 

Pozdrawiam

M.

 

 

Ostatnio gdzieś czytałem, że Cyfrowy Polsat ma nową ofertę bezprzewodowego internetu (nawet bez zakupu TV SAT).... podobno b.szybki. Sam nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

poszukuje solidnego kierownika budowy (budowa k. Serocka), start wiosna 2011. Jezeli mozecie polecic swojego - bede wdzieczna :)

 

Jan Rzeźnik Karolino koło Serocka.505716891 Powołaj się na Tomka z Dębego. Ja właśnie dwa tyg. temu zakończyłem budowę i oczekuje na dokumenty ze starostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
Mam prośbę czy mozecie polecić lub doradzić jakąś hurtownie budowlana (chodzi mi oczywiści o konkurencyjne ceny ale i również o dodatkowe bonusy np . limit kredytowy itp). Z góry dziekuje za informację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy mozecie polecić lub doradzić jakąś hurtownie budowlana (chodzi mi oczywiści o konkurencyjne ceny ale i również o dodatkowe bonusy np . limit kredytowy itp). Z góry dziekuje za informację

 

Ciężko Ci coś doradzić, bo nie wiadomo skąd dokładnie piszesz. Ja dużo rzeczy kupowałam przez Internet, sporo z różnych źródeł, natomiast bardzo pomocny okazał się Zakpol. Masz darmowy transport, można dorobić się rabatów, które nie są może porażające, ale za cenę przejechania 5 minut autem i zamówienia dostawy lub przywiezienia czegoś "na szybko" jest niezawodny. Obsługa jest profesjonalna, a zdażyło mi się również pożyczyć cegłę, żeby sprawdzić czy pasuje kolorystycznie :) No i oczywiście nie płaciłam za każdym razem, choć ciężko to nazwać kredytem kupieckim, ale moi fachowcy nie musieli mieć ze sobą kasy, kiedy podjechałam z nimi i ich "przedstawiłam"...

 

Nie polecam natomiast składu w Rembelszczyźnie przed rondkami jadąc od Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od 3 lat ostrzegam na tym forum przed bardzo nieuczciwą firmą z podkarpacia. Nazwa: REM-BUD Kazimierz Robert Lasik. Wyjątkowo nieuczciwi, prowadzą budowę w ten sposób aby wykonawcę blokować przed zmianą firmy - ciągle coś zostawiają niedokończone. Dodatkowo robią złośliwości, o których wiedzą tylko oni a inwestor dowie się w trakcie zamieszkania bez możliwości udowodnienia krzywdy. Na budowie nie ma tych samych ludzi - ciągle się zmieniają, czasami nie mają szlifierki więc tydzień lub więcej na nią trzeba czekać a budowa stoi- ciągle komuś ktoś umierał. Nie potrafią stawiać kominów a stawiają, więźba dachowa wbrew technice budowlanej, blacha obcinana bez lini prostej a skośnie, spływ brodzika w innym kierunku niż syfon!!! itp

 

NIE POLECAM - JEDNOCZMY SIĘ - ONI NAS ... - A MY IM DZIĘKUJEMY - niech poznają, że pracę należy szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci coś doradzić, bo nie wiadomo skąd dokładnie piszesz. Ja dużo rzeczy kupowałam przez Internet, sporo z różnych źródeł, natomiast bardzo pomocny okazał się Zakpol. Masz darmowy transport, można dorobić się rabatów, które nie są może porażające, ale za cenę przejechania 5 minut autem i zamówienia dostawy lub przywiezienia czegoś "na szybko" jest niezawodny. Obsługa jest profesjonalna, a zdażyło mi się również pożyczyć cegłę, żeby sprawdzić czy pasuje kolorystycznie :) No i oczywiście nie płaciłam za każdym razem, choć ciężko to nazwać kredytem kupieckim, ale moi fachowcy nie musieli mieć ze sobą kasy, kiedy podjechałam z nimi i ich "przedstawiłam"...

 

Nie polecam natomiast składu w Rembelszczyźnie przed rondkami jadąc od Wawy.

 

Ja natomiast sporo kupuje na tych Rądkach :) Tylko mi chodzi o ten sklep-rądka w widłach dróg na nieporęt i legionowo.

Tamtego jadąc od wawy też nie polecam ale trochę zakupów tam robiłem i czasami można się tam wybrać i popytać.

Jak to się stało,że Rądka w widłach dróg na nieporęt i legionowo.?? :

W Zakpolu czasami nie mają czegoś, bo po prostu tego nie sprzedają ( pewnych marek ) przykład- chciałem kupić wylewkę z serii Atlasa czy Sopro już nie pamiętam ale upatrzyłem sobie KONKRETNY produkt i w Zakpolu zaproponowali mi "to samo" tylko innej firmy. Na rądkach tego problemu nie miałem.

Sprawa cen to jeśli chodzi o Zakpol i rądka to w moim przypadku NA POCZĄTKU budowy to ceny były podobne. Jechałem tu i tu, brałem ofertę i porównywałem. Później przestałem to robić i już z pewnym rabatem urządziłem się na Rądkach. Nie wiem jak w dłuższych zakupach sprawa wyglądałaby w Zakpolu. W każdym bądź razie głównym źródłem porównywania dla mnie cen stał się internet i ostatnio bardzo się ucieszyłem jak dostałem na Rądkach bardzo dobre ceny na kleje Atlasa - wyszło taniej niż przez net bo odeszła wysyłka.

Żeby jednak nie wyszło to na krypto reklamę to dodam, że w Zakpolu też kupuję tylko rzadziej i też polecam tam zajrzeć. Jeśli chodzi o brak gotówki po "przedstawieniu" fachowców to funkcjonuje i tu i tu.

Podsumowując wydaje mi się, że każdy jest w stanie dogadać się i na Rądkach i w Zakpolu.

Tam gdzie pierwsze wrażenie będzie lepsze tam robić zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam.

 

Czy może ktoś polecić godną uwagi ekipę do adaptacji poddasza?

 

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam,

Michał

 

Rewelacyjna ekipa, polecam serdecznie - Jacek Kołodziej - 605-927-402. Szybcy, solidni, trochę doradzili, trochę odradzili. Robili mi też tynki zewnętrzne - ale tylko pod farbę. Przez nich przepłaciłam za tynki elewacyjne :) Za gładko było i wyszło duzo, dużo mniej materiału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna ekipa, polecam serdecznie - Jacek Kołodziej - 605-927-402. Szybcy, solidni, trochę doradzili, trochę odradzili. Robili mi też tynki zewnętrzne - ale tylko pod farbę. Przez nich przepłaciłam za tynki elewacyjne :) Za gładko było i wyszło duzo, dużo mniej materiału :)

 

Dzwoniłem, jednak pan Jacek już się poddaszami nie zajmuje. W każdym razie dzięki ;) Temat w dalszym ciągu aktualny i kolejne namiary mile widziane ;)

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...