Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...

Witam,

 

Mam do odsprzedania 23 szt paneli podstawowych Belgijskiej podbitki OROBEL (miesiąc temu zakupione i zostało )

 

http://www.orobel.pl/kolory.htm

 

kolor 143 (Antracyt)

panele są nowe (nieporysowane) długości standardowej tj. 6 mb. o szerokości 10 cm

 

W sumie będzie to więc 138mb czyli 13,8 m^2

 

cena?: płaciłem ok. 3,1 zł/mb ale...

 

odbiór: Michałów-Grabina - Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Priv.

 

Pozdrawiam grupę

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
Witam wszystkich z okolic Nieporętu i nie tylko. Zdecydowałem z żoną o zainwestowaniu w przydomową oczyszczalnie ścieków. Ze względu na niewielkie gabaryty działki, oraz lepszą sprawność, poszukuję rozwiązań typu oczyszczalnia biologiczna. Bardzo proszę o komentarze oraz opinie o producentach POŚ oraz wykonawcach z naszych rejonów. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Zdecydowanie polecam:

 

„EKO-POL J.Kononów, M.Gruszka” Sp.jawna

Bukowiec, ul. Przylesie 7

tel. 042 213-27-66

tel. kom.: 0510 209-465, 0501 562-086

e-mail: [email protected]

 

Uzytkujemy od 2 lat, w Stanisławowie 1, ze studnią chłonną.

Koszt zakupu i montażu:ok. 8000zł

koszty eksploatacyjne: duży plus

Wygoda użytkowania: DUUUUŻy plus (szambojet raz w roku!, poza tym jak kanalizacja)

Można u nas obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

czy macie sprawdzonych speców od alarmu i rekuperatora, możecie kogoś polecić?

potrzebuję też ekipy od poddaszy

 

dzięki

Art

 

 

Hej,

 

rekuperatora niestety nie mam więc nie mam nikogo.

Od alalrmu mam super chłopaka Rafał Adamczyk 502 640 580 u mnie robił i zrobił dużo fajnych rozwiązań. Wszystko co sobie wyyśłiłam zrealizował:)

Polecam bardzo z czystym sumieniem

A poddasze się robi właśnie więc będę mogła wypowiedzieć się za jakiś czas co do ekipy:)

 

POzdrawiam

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zapraszam do kontaktu w sprawie rekuperacji 516 952 633 Dariusz Doliński.

Mieszkam w Józefowie i zakładałem w swoim domu ciekawy system.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Hej,

 

rekuperatora niestety nie mam więc nie mam nikogo.

Od alalrmu mam super chłopaka Rafał Adamczyk 502 640 580 u mnie robił i zrobił dużo fajnych rozwiązań. Wszystko co sobie wyyśłiłam zrealizował:)

Polecam bardzo z czystym sumieniem

A poddasze się robi właśnie więc będę mogła wypowiedzieć się za jakiś czas co do ekipy:)

 

POzdrawiam

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Ponad trzy lata po moim wpisie w tym wątku, chyba wszystko wskazuje na to, ze zagoszczę tu na dłużej (tfu tfu, przez lewe ramię :) ). Projekt się adaptuje, działka się mierzy, w ciągu miesiąca papiery będą w starostwie. Trzymam kciuki, żeby w lipcu udało się zabrać za fundamenty

 

Szukamy kierownika budowy. Będziemy wdzięczni za namiar na jakiegoś sprawdzonego :)

 

 

Witam . Mam po budowie do oddania za przysłowiową flaszkę kibelek . Stan dobry , brakuje deski . Odbiór w Wieliszewie . Dla zainteresowanych mogę wysłać zdjęcia na meila . Więcej informacji pod nr. tel. 505-061-816 [email protected]

 

Gienku, aktualne jeszcze? Mogę prosić zdjęcia? Co prawda mąż jest decyzyjny, ale może mu się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
w Nowej Wsi k/Serocka ktoś wyrzucił ok 5 tyg. kotka. Czarny w białych skarpetkach i krawacie. Nie mogę go zatrzymać gdyż dwa moje koty mówią ok, ale dwa kolejne i pies są przeciwne. Kotek jest bardzo towarzyski, bardzo lubi być na rękach, głośno mruczy. Niestety za kilka dni - jeżeli nie znajdę nowego opiekuna - muszę odwieźć go do schroniska. Nie mogę ryzykować, że mu któryś zwierzak łomot spuści. Chętni do adopcji - muszą mieć dobre ręce - pls o wiadomość na priv. Mogę kotka dowieźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Broń Boże, nie polecam tej firmy!!!!!!! Miałem przyjemność współpracować z panem Przemysławem. Odradzam wszystkim budującym współpracę z nim. Nieterminowy, niesłowny, z ulotną wybiórczą pamięcią. Mimo umowy o rozliczeniach pieniężnych po ukończeniu etapów, większosć etapów musiałem sponsorować SAM!!!!!! bo panu kasa mu się skończyła a jak to stwierdza nie będzie mieszał pieniędzy firmowych i prywatnych!!!! Nie dokończył mojej inwestycji, gdy dowiedział się, ze już większość należności ode mnie spłynęła do niego!!!! Po prostu sie wypiął i musiałem kończyć sam aby wyrobić się przed zimą. Ekipie, którą podnajął do naszej budowy także nie zapłacił do końca!!! Stronę internetową która mu stworzyłem http://www.wybudujdom.com także używa bezprawnie, gdyż za nią nie zapłacił!!!!!!!!!Sprawa zakończy się prawdopodobnie w sądzie! Na samo wspomnienie współpracy z nim mam drgawki, a wiem, że na poprzedniej budowie inwestorzy pozbyli się go juz na początku inwestycji z tych samych powodów. Z ciekawostek podam, że Pan Przemysław fundamenty tarasu chciał wylewać do połowy, a grubość wylewki dużego tarasu wyliczył sobie na ok 5cm dla oszczędnosci!!!! Omijać z daleka!!! Nie dać się nabrać na jego gadkę piękną bo w tym jest mistrzem... niestety tylko w tym!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...