Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

może w KR ISOBUD w Michałowie Reginowie ul.Warszawska 56 chyba

powołaj się że od pawła namiary a może cena się zmieni

najlepiej gadać z p.Krześem

 

Paweł bez urazy, ale ciągle polecasz ten Krisobud a ja tam byłem 3 razy, z czego 2 razy gadałem tym gościem i powiem Ci że wcale nie jest skłonny do jakiś większych odniżek ,raczej olewa sprawę i cen nie mają super atrakcyjnych, nawet "po rabacie".

 

Być może jak ty byłeś na etapie swojego budowania to było co tam załatwić taniej , ale chyba to już nie powróci.

 

Generalnie pytając kilkakrotnie bo akurat przejeżdzałem w okolicy zlewali ludzi mówiąc że ceny są takie jakie są - więc ja mam ich głęboko w dupie.

 

I NIE WIERZĘ W MAGICZNE SŁOWO :" SĄSIAD POLECAŁ I CHWALIŁ ŻE TANIO MACIE"

 

Jeszcze raz piszę : PAWEŁ BEZ URAZY !!!.

Ale nie uważam że są godni polecania!!!

Pozdrawiam

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja natomiast uważam że jak ktoś poleca to zawsze warto podjechać i pogadać.

skoro byłeś u nich i OLALI CIĘ to można powiedzieć że twój problem nie ich .

oczywiście zgodzę się że jest BUM budowlany i mają wszyscy wszystkich w d... bo i tak klient przyjedzie.

tylko od ciebie zależy czy będzie ci się chciało podjechać do osoby POLECANEJ i porównać ceny a to nic nie kosztuje .

może i w zeszłym roku byli konkurencyjni a może potrafiłem z nich więcej wydusić w tym MOŻE nie są, tego nie wiem,

ALE MYŚLĘ ŻE DLA OSÓB KTÓRE ZACZYNAJĄ BUDOWE LUB MAJĄ NÓŻ NA GARDLE POTRZEBNE SĄ TAKIE INFORMACJIE CO,GDZIE,ZA ILE

 

i wcale się nie MAM na co obrażać bo to nie mój interes I NIE MAM W NIM UDZIAŁU :roll:

staram się być tylko miły i DZIELIĆ się dobrymi i złymi INFORMACJAMI bo są one na pewno nam wszystkim bardzo potrzebne

 

POZDRO.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja natomiast uważam że jak ktoś poleca to zawsze warto podjechać i pogadać.

skoro byłeś u nich i OLALI CIĘ to można powiedzieć że twój problem nie ich .

oczywiście zgodzę się że jest BUM budowlany i mają wszyscy wszystkich w d... bo i tak klient przyjedzie.

tylko od ciebie zależy czy będzie ci się chciało podjechać do osoby POLECANEJ i porównać ceny a to nic nie kosztuje .

może i w zeszłym roku byli konkurencyjni a może potrafiłem z nich więcej wydusić w tym MOŻE nie są, tego nie wiem,

ALE MYŚLĘ ŻE DLA OSÓB KTÓRE ZACZYNAJĄ BUDOWE LUB MAJĄ NÓŻ NA GARDLE POTRZEBNE SĄ TAKIE INFORMACJIE CO,GDZIE,ZA ILE

 

i wcale się nie MAM na co obrażać bo to nie mój interes I NIE MAM W NIM UDZIAŁU :roll:

staram się być tylko miły i DZIELIĆ się dobrymi i złymi INFORMACJAMI bo są one na pewno nam wszystkim bardzo potrzebne

 

POZDRO.... :lol:

 

Ja też tak uważam :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Teraz faktycznie prawie lub nawet wszystkie hurtownie i składy budowlane są górą.Czują koniunkturę i w nosie maja potencjalnych klientów i tak towar sprzedadzą.

Jeśli zaś chodzi o ISOBUD to ja mam jak najlepsze wspomnienia ze WSPółPRACY Z NIMI.Są terminowi,uczciwi itd...

 

Paweł napiszcie ,proszę jakie okna,kolor ,dach i gdzie???

:wink: :wink: :wink: :wink: :p :p :p :p :p :p

 

Ciesze się z Wami i czekamy na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka nastapiła sytuacja na rynku budowlanym jak za czasów, gdy w sklepach był tylko ocet :) Juz nie ma klient nasz pan i tyczy się to też ekip.

Szaleństwo, istne szaleństwo... przez zawiłości z przyłączem, a teraz materiały mam juz 1,5 m-ca poślizgu, dobrze że bank nie wnika w harmonogram ;)

 

PS. Dzięki wielkie mago za namiary... dziś nie zdążyłem, bo internet padł i dopiero teraz wszedlem na forum ale jutro zaczynam poszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mago

 

bardzo prosze oto info

jeśli chodzi o DACH to będzie z tego:

Meyer-Holsen – Ravensberger angoba krystaliczna grafit

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.meyer-holsen.de/produkte/dk/linie_aktuell/ravensb_kristall_engobe.html?produkte&linie_aktuell&

a został zamówiony u p.Michała którego serdecznie polecam bo warto z nim potargować

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=45467&postdays=0&postorder=asc&start=300

 

natomiast OKNA po burzliwych negocjacjach moge polecić z 2 miejsc

można powiedzieć że szli łep w łep a niewielka kropla zdecydowała o wyborze

oczywiście gdyby ktoś chciał namiar to wysyłam na PRV...bezinteresownie

 

okna będą w Złotym Dębie,P4 WK2, i takie tam jeszcze dodatki

http://img102.imageshack.us/img102/6566/zlotydabel6.th.jpg

 

 

POZDRO.......

 

i małgosiu prosimy o jakieś foteczki z kuchni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja natomiast uważam że jak ktoś poleca to zawsze warto podjechać i pogadać.

skoro byłeś u nich i OLALI CIĘ to można powiedzieć że twój problem nie ich .

oczywiście zgodzę się że jest BUM budowlany i mają wszyscy wszystkich w d... bo i tak klient przyjedzie.

tylko od ciebie zależy czy będzie ci się chciało podjechać do osoby POLECANEJ i porównać ceny a to nic nie kosztuje .

może i w zeszłym roku byli konkurencyjni a może potrafiłem z nich więcej wydusić w tym MOŻE nie są, tego nie wiem,

ALE MYŚLĘ ŻE DLA OSÓB KTÓRE ZACZYNAJĄ BUDOWE LUB MAJĄ NÓŻ NA GARDLE POTRZEBNE SĄ TAKIE INFORMACJIE CO,GDZIE,ZA ILE

 

i wcale się nie MAM na co obrażać bo to nie mój interes I NIE MAM W NIM UDZIAŁU :roll:

staram się być tylko miły i DZIELIĆ się dobrymi i złymi INFORMACJAMI bo są one na pewno nam wszystkim bardzo potrzebne

 

POZDRO.... :lol:

 

Ja doceniam to że inni chcą się dzielić swoimi doświadczeniami , tylko akurat tam to mnie wq@#$% i tyle.

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...mam już ekipę od sierpnia :) drogo jak za zboże ale jest ;)

Paweł, dzięki za pomoc i mecenat :) ;)

 

teraz dopiero się zacznie ;)

 

aha, za jakieś 3-4 tygodnie powinienem mieć PROND ;) na działce (dziś byłem, kopali rów pod kabel; firma jest z Sochaczewa i nazywa się Błysk :) ;) )

 

SERDECZNE GRATULACJE I CZEKAMY NA POSTĘPY

i oczywiście służę radami i pomocą wszelką bo wiem jak trudno jest zacząć 1 dom

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

ps.

jak przestanie padać to jesziem na działkę koło 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

levior

a tak po polskiemu

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

bylem przekonany ze okna z fotki to avante ... ale jak widac pomylilem sie :(

famix to dystrybutor tych okien w wawie ...

 

pozdr

pawel

 

OTO INFO

Jak by ktoś szukał OKIEN to polecam

- w profilu REHAU p.MARCIN 0695-292-193

- od Jezierskiego p.ŁUKASZ 0698-035-168

nam udało się wynegocjiować SUPER CENE i rabacik dla INNYCH na hasło "od PAWŁA z FORUM"

 

 

no_kya

poleciało na PRV..... myśle że pomoże troche

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alle się porobiło! Z dziką radością stwierdziłam że podciągnęli nam prąd :D i zaraz potem wlazłam na forum i dowiedziałam się,że Generała okradli :evil: . My frycowe bo też już zapłaciliśmy kiedy nam Veluxy rąbneli. Solid solidem, ale żaluzje trzeba będzie zamontować. No i straż sasiedzka by się przydała! Kiedy zaczynamy manewry? Co do zbiornika na gaz płynny: zamierzamy go wkopać częściowo wlaśnie ze względu na wody gruntowe, a powstały pagórek zamaskować skalniakiem. Gaspol chyba wybierzemy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alle się porobiło! Z dziką radością stwierdziłam że podciągnęli nam prąd :D i zaraz potem wlazłam na forum i dowiedziałam się,że Generała okradli :evil: . My frycowe bo też już zapłaciliśmy kiedy nam Veluxy rąbneli. Solid solidem, ale żaluzje trzeba będzie zamontować. No i straż sasiedzka by się przydała! Kiedy zaczynamy manewry? Co do zbiornika na gaz płynny: zamierzamy go wkopać częściowo wlaśnie ze względu na wody gruntowe, a powstały pagórek zamaskować skalniakiem. Gaspol chyba wybierzemy.

Pozdrowienia

 

WITAMY SĄSIADÓW

 

dawno was TU nie było a tyle się wydarzyło :cry: :roll: :cry: :roll:

a jak tam przygotowania do wykończeniówki - kiedy startujecie z robotą bo my przymierzamy sie na początku Lipca

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzien bylismy poza zasięgiem, zbieralismy siły i myśli po rozmowach z hydraulikiem, elektrykiem firmami od gazu, okien, wylewek....itd itp. Może się uda za jakieś 2 tyg.

Facet od ogrodzenia mi sie gdzieś zagubił więc szukam nowego.

To tyle z placu boju. UDANEGO STARTU I ROWNIE UDANEGO LADOWANIA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię barak w rozsądnej cenie

jako lokum dla budowlańców

Wieliszew - ok. legionowa

Ps. Pozdrawiam Nieporęt i okolice...

 

Cześć

moja koleżanka właśnie skończyła stan surowy więc być może będzie chciała się pozbyć barakowozu, tyle że nie wiem czy będzie Ciebie intersowało sprowadzanie tego sprzętu aż z Warszawy z ul.Bartyckiej

Pozdrawiam

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...