Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie mógłbym zakupić coś w rodzaju długich stempli drewnianych 6 metrowych ?

Ekipa musi zmontować sobie wyciąg do wciągania zaprawy itp.

Może ktoś z szanownych grupowiczów ma do odsprzedania ?

 

Pozdrawiam.

Paweł.

 

takich długich to w sprzedaży nie widziałem, ale widziałem sosenki w lesie o takiej długości hehe.

Konrad :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w sprawie rozwiązania problemu telewizji satelitarnej w domu, czy ma ktoś pomysł jak z jednego dekodera oglądać różne programy na kilku telewizorach. Czy ktoś ma u siebie takie rozwiązanie i czy jest to w ogóle możliwe??

 

Pozdrawiam

 

hmmm..... 8 lat temu trochę się bawiłem w zakładanie ludziom anten satelitarnych i Cyfry i Wizji takie tam pierdoły. Wtedy było wiadomo, że przy każdym telewizorze był potrzebny dekoder, nawet jeśli był na antenie zamontowany konwerter z podwójnym wyjściem właśnie na 2 pokoje .

No ale sporo lat minęło i może coś wymyślili coś podobnego jak internet bezprzewodowy.

 

Pozdrawiam

Konrad :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

mam takie zapytanko czy ktoś może wie albo orientuje się gdzie czegoś takiego szukać---tynki cementowo-wapienne z dodatkiem gliny

jak to się robi??????????? :-?

bardzo chciałabym mieć takie u siebie

a po za tym chciałam się pochwalić moim projektem ale nic z tego nie wyszło bo mi się to cholerstwo nie chce załadować

pozdro

Joannka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

czy ktoś z Was może mi polecić wykonawcę ogrodzenia ? Mam teraz ogrodzenie tymczasowe tzn. siatka na podmurówce,, a chodzi mi o wykonanie i montaz przęseł, myslę o sztachetach .... moze jakis dobry tartak ktos ma/zna ?

 

aha, mam dobrego wykonawce od ocieplenia poddasza - szybki, dokładny, porządny

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...