Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo Wam dziękuję :p :p :p

Za chwilę i Wy będziecie cieszyć się w swoich domkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Joannka-Już mieszkamy i pomalutku wykończamy .....się też... :wink:

 

A tak z ciekawości ......to z czego będziecie robili opaskę wokół budynku????

Właśnie zastanawiamy się z czego zrobić i jak szeroką :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję :p :p :p

Za chwilę i Wy będziecie cieszyć się w swoich domkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Joannka-Już mieszkamy i pomalutku wykończamy .....się też... :wink:

 

A tak z ciekawości ......to z czego będziecie robili opaskę wokół budynku????

Właśnie zastanawiamy się z czego zrobić i jak szeroką :-? :-? :-?

 

Cześć bardzo ładnie Wam wyszła ta podbitka, a patrząc ponownie na obróbki dachowe by Dachmur w dalszym ciągu uważam że są thebeściaki.

By the way z czego ta podbitka ??

Pozdro

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[]

Cześć bardzo ładnie Wam wyszła ta podbitka, a patrząc ponownie na obróbki dachowe by Dachmur w dalszym ciągu uważam że są thebeściaki.

By the way z czego ta podbitka ??

Pozdro

Konrad :wink:

 

 

Podbitka z plastiku,drewnopodobna.To tak dla wygody coby za jakiś czas nie odnawiać,malować.Zobaczymy jak będzie się sprawowała,ponieważ bardzo różne opinie słyszałam na temat plastików. :-?

A wygląda faktycznie ładnie,prawie jak drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullish

POLECIAŁO NA prv........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no i oczywiście jak by ktoś poszukiwał to mam ciekawe namiary na PRV...w dobrych cenach :lol:

- OKIEN 3 lub 6 komorowych w profilu REHAU

- DRZWI antywłamaniowych w klasie "C" z kasetonem z Dębu

 

TO PISZCIE BO WKRÓTCE ZNIKNIE MI INTERNET a nie wiem na jak długo

mam też sporo namiarów na elektryków,hydraulików,tynkarzy,do wylewek,do kuchni,dekarzy i takich tam....... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

POZDRO. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupę budującą w gminie Nieporęt :D

 

Nie wiem czy ten wątek to odpowiednie miejsce na rozpoczęcie nowej przygody z forum,ale sprawiacie miłe wrażenie drodzy forumowicze :lol: więc zaczynam od Was!!

 

Wraz z mężem zaczynamy budowę za 1,5-2 tyg na(w) Stanisławowie Pierwszym przy ul. Słonecznej :D

Działeczkę zakupilismy pół roku temu, mamy juz wszystkie pozwolenia, mapy itd itd- więc cała papierkowa robota za nami :lol:

 

Mamy nadzieję, że mili sąsiedzi wesprą nas czasem poradą :lol: i dobrym słowem :wink:

 

I już na początek mam pytanie: w zeszłym tygodniu wywierciliśmy studnię (tzn. polecany tu na forum p. Krzysztof nam wywiercił) i woda jest delikatnie mówiąc FUJ!!!! Wszyscy w okolicy macie takie żółtą wodę ???

 

M&M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gifownik.pl/gify_02xx/3d/19.gif NO I DZIŚ STALIŚMY SIĘ BEZDOMNYMI http://www.gifownik.pl/gify_02xx/3d/19.gif

 

http://www.gifownik.pl/gify_02xx/3d/44.gifSPRZEDALIŚMY MIESZKANIEhttp://www.gifownik.pl/gify_02xx/3d/44.gif

 

Ponieważ żona wyjechała na 2 tygodnie i jestem sam w domu ,

to chcąc pomóc bliźniemu

Renię mogę przyjąć na ten czas do siebie :wink: :wink: :wink:

 

:lol: :lol: :lol:

 

 

Mar..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności :D Gratulacje dla wszystkich budujących, nic tylko podziwiać efekty!!

 

U nas też domek rośnie, bedę ogromnie wdzięczny za namiary na ekipę tynkarską, którą możecie polecić do tynków zacieranych piaskiem kwarcowym + informacje o producentach okien, drzwi wejściowych i garażowych z którymi mieliście do czynienia i których możecie polecić.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupę budującą w gminie Nieporęt :D

 

Nie wiem czy ten wątek to odpowiednie miejsce na rozpoczęcie nowej przygody z forum,ale sprawiacie miłe wrażenie drodzy forumowicze :lol: więc zaczynam od Was!!

 

Wraz z mężem zaczynamy budowę za 1,5-2 tyg na(w) Stanisławowie Pierwszym przy ul. Słonecznej :D

Działeczkę zakupilismy pół roku temu, mamy juz wszystkie pozwolenia, mapy itd itd- więc cała papierkowa robota za nami :lol:

 

Mamy nadzieję, że mili sąsiedzi wesprą nas czasem poradą :lol: i dobrym słowem :wink:

 

I już na początek mam pytanie: w zeszłym tygodniu wywierciliśmy studnię (tzn. polecany tu na forum p. Krzysztof nam wywiercił) i woda jest delikatnie mówiąc FUJ!!!! Wszyscy w okolicy macie takie żółtą wodę ???

 

M&M

 

Tak w wiekszości przydaków, które posiadają studnię po Twojej stronie Kanałku woda jest do D.

 

Pozdrawiam

Konrad :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...