Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W tychże przepięknych okolicznościach przyrody odebraliśmy dzisiaj... POZWOLENIE NA BUDOWE :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

 

GRATULACJE

......teraz to już poleci .......

 

Mamy taką cichą nadzieję :D

 

Słyszeliśmy, że byliście już naszej działce :D Może w końcu kiedyś będzie nam dane poznać się osobiście :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pozwalam sobie udzielic się na tym wątku, ponieważ poszukuje ekipy i może ktos z Was "po sasiedzku" mógłby pomóc. Nasza ekipa własnie nam oznajmiła, że nie przyjedzie :cry: i pilnie szukujemy innej. Chodzi o stan surowy, domek pietrowy, 170m , na Białołęce. Czy ktoś z Was ma moze namiary na jakąs ekipę albo może u kogoś z Was kończa i będą wolni za niedługi czas?

Byłabym ogromnie wdzieczna za pomoc. Bardzo proszę o info na priv albo adres [email protected]. Z góry ogromne dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Wróciłam właśnie niedawno z działeczki :lol: Taras, schody i balkonik wylane, górna łazienka wygładzona do końca, kartongipsy pozakładane, trzeba tylko zagipsować.

Jutro ekipa do poddasza wraca do pracy, więc po weekendzie pewnie będzie już większość poddasza wykończona. W sobotę, jak się nic nie zmieni, wchodzą glazurnicy. Dzisiaj przyjechało jeszcze trochę płytek, do końca na taras i schody i na podłogę do dolnej łazienki, a także wszystkie sanitariaty, z wanną Love Story na czele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: W przyszłym tygodniu ma przyjechać też ekipa do podwieszanych sufitów na parterze. To tyle dobrego :lol: A ze złych rzeczy, to nikt nie chce kupić mojego mieszkania, kominek nieobudowany, forsy malutko a 30-31 sierpnia wyprowadzka :o :o :o :o :o :o :o :o Będzie wesoło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Wróciłam właśnie niedawno z działeczki :lol: Taras, schody i balkonik wylane, górna łazienka wygładzona do końca, kartongipsy pozakładane, trzeba tylko zagipsować.

Jutro ekipa do poddasza wraca do pracy, więc po weekendzie pewnie będzie już większość poddasza wykończona. W sobotę, jak się nic nie zmieni, wchodzą glazurnicy. Dzisiaj przyjechało jeszcze trochę płytek, do końca na taras i schody i na podłogę do dolnej łazienki, a także wszystkie sanitariaty, z wanną Love Story na czele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: W przyszłym tygodniu ma przyjechać też ekipa do podwieszanych sufitów na parterze. To tyle dobrego :lol: A ze złych rzeczy, to nikt nie chce kupić mojego mieszkania, kominek nieobudowany, forsy malutko a 30-31 sierpnia wyprowadzka :o :o :o :o :o :o :o :o Będzie wesoło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam

 

czy mogę się usmiechnąć o namiary na ekipę od poddaszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No_kya super :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulacje

 

dzięki, dzięki :)

 

ale niestety już na początku pierwsza wtopa: tuż przed wejściem na plac ekipy zleciłem miejscowemu zaoranie działki i posianej na niej gorczycy; nie pomyślałem, że rozluźniony w ten sposób grunt uniemożliwi wjazd jakiemukolwiek ciężkiemu sprzętowi z dostawą materiałów budowlanych :-? :-? :-?

 

będzie jazda, kurka wodna

 

w poniedziałek zaczynają kopanie pod ławy fundamentowe

worek z pieniędzmi już się rozsupłał :-? :-?

 

e, jakoś to będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No_kya super :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulacje

 

dzięki, dzięki :)

 

ale niestety już na początku pierwsza wtopa: tuż przed wejściem na plac ekipy zleciłem miejscowemu zaoranie działki i posianej na niej gorczycy; nie pomyślałem, że rozluźniony w ten sposób grunt uniemożliwi wjazd jakiemukolwiek ciężkiemu sprzętowi z dostawą materiałów budowlanych :-? :-? :-?

 

będzie jazda, kurka wodna

 

w poniedziałek zaczynają kopanie pod ławy fundamentowe

worek z pieniędzmi już się rozsupłał :-? :-?

 

e, jakoś to będzie :)

 

ee nie jakoś, tylko dobrze będzie, jak na początku są jakieś obsuwy to potem juz nie powinno być, nie? w końcu liczba problemów i "wtop" powinna być zrównoważona :)

 

a jak juz jestem przy obsuwach, to nam np obsunęła się ziemia w wykopie pod fundamenty i piwnice ii pewnie jeszcze się obsunie, bo byliśmy przedwczoraj na działce i są kolejne pęknięcia ...:-? za chwile sie okaże,że wykop pod dom zajmuje całą powierzchnie działki... :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po weekendzie :lol:

 

Jak to zwykle bywa nic się nie może ułożyć zgodnie z planem i tak o to wczoraj nasi "pierdzieleni" glazurnicy obudzili się, że oni nie mają jak dojeźdzać na naszą działkę żeby robić, więc jesteśmy bez glazurników na 3 tygodnie przed przeprowadzką, więc jak łatwo się domyślić z przeprowadzki nici :( :( :(

I co ja mam teraz kur....................... zrobić??????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po weekendzie :lol:

 

Jak to zwykle bywa nic się nie może ułożyć zgodnie z planem i tak o to wczoraj nasi "pierdzieleni" glazurnicy obudzili się, że oni nie mają jak dojeźdzać na naszą działkę żeby robić, więc jesteśmy bez glazurników na 3 tygodnie przed przeprowadzką, więc jak łatwo się domyślić z przeprowadzki nici :( :( :(

I co ja mam teraz kur....................... zrobić??????????????????????????????

 

HMMM . wprowadzić się do glazurników??

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...