Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nieśmiało grupa nieporęt i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.....no i przyszła pora by się troche pochwalić ostatnimi 2 miesiącami pracy.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mamay :dach,okna,alarm,kabelki do prądu,tynki,brame garażową i rozpoczętą hydraulikę.

 

http://img508.imageshack.us/my.php?image=dsc00043an6.jpg

http://img206.imageshack.us/my.php?image=dsc00051rr0.jpg

http://img206.imageshack.us/my.php?image=dsc00053of1.jpg

http://img264.imageshack.us/my.php?image=dsc00055gi0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....no i przyszła pora by się troche pochwalić ostatnimi 2 miesiącami pracy.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mamay :dach,okna,alarm,kabelki do prądu,tynki,brame garażową i rozpoczętą hydraulikę.

 

Bardzo ładnie wyszło :lol: .

 

Ja szukam obecnie wykonawcy drzwi wejściowych i garażowych - Paweł - gdzie zamawiałeś swoje?

 

Moze ktoś z Was wie, czy gdzieś w okolicy są solidne firmy u których zamówię bramę i drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

podbijam i dodaje cos nowego do sprzedania :)

 

dodaje:

-odżelaziacz z automatyczną głowicą, używany dwa lata ... co dla tego typu sprzętu nie jest dużym obciążeniem

 

http://images28.fotosik.pl/77/a6a5fe46b5d9be1a.jpg

 

dalej do sprzedania:

- beton komorkowy (H+H) 24

- beton komorkowy (H+H) 12

- silke E12 jedna palete

 

lokalizacja w gm. nieporet tuz przy granicy z bialoleka

szczegoly bezposrednio telefonicznie 602 230 559

 

pozdrawiam, p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

WIĘŹBA

 

mam już jedną ofertę, mam już podpowiedź bullisha (dzięki) ale chcę jeszcze zgłębić temat.

Proszę więc o wskazówki lub zeznania ;)

skąd braliście więźbę na swoje dachy lub skąd zamierzacie wziąć? czy dźwig jest niezbędny przy stawianiu więźby?

 

z góry bardzo Wam dziękuję za odpowiedź

 

no_kya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

WIĘŹBA

czy dźwig jest niezbędny przy stawianiu więźby?

 

Zazwyczaj cieśle sobie radzą bez dźwigu przy stawianiu konstrukcji.

 

Ale zalezy to głównie od wymiarów belek i rodzju konstrukcji. U mnie ze względu na duży przekrój krokwii narożnych, długości i specyficzną konstrukcję więźby musiałem zamówić dźwig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magi fajne te drzwi, a jak cenowo wychodzi zakup drzwi w górach??? Bo u nas będzie potrzeba za jakiś czas 13 sztuk, takze po mału zbieram informacje w tym temacie.

 

Pozdrawiam

Ula

 

Hej

Nas drzwi wewnętrzne kosztowały około 1400 zł za całość i 2500 za zewnętrzne. Oczekujemy teraz na schody a potem też z gór będziemy mieli kuchnię i garderoby.

Cenowo to wyszło tak samo jak tutaj, ale jest to nasz znajomy i postanowiliśmy, że większość drewnianych rzeczy w domu on nam wykona.

Namiary moge podać na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem tutaj nowa i zupełnie zielona w temacie :). Jak dobrze pójdzie w przyszłym roku czeka nas budowa :) (okolice dalekiej Białołęki). W związku z tym prośba do doświadczonych, którzy już przebyli (albo są w trakcie ;) ) tę drogę o namiary na sprawdzonych i godnych polecenia: kierownika budowy; ekipę - razem lub osobno - fundamenty, ściany, dach; pana co ma koparkę umie się nią posługiwać i przy okazji potrafi przesadzić kilka drzewek (samosiejki-ale jakie piękne!); speców od instalacji-gaz, elektryka etc. I wszystko inne co wyda Wam sie godne polecenia i może się przydać, a o czym być może jeszcze nie mam pojęcia.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie wybierania okien i mam problem. Oglądałem u sąsiadów okna ze szprosami poziomymi i bardzi mi się podobają. Tyle tylko, że on ma drewniane okna urzędowskiego ze szprosami zewnętrznymi, moja kieszeń jest w stanie wytrzymać okna plastikowe ze szprosami wewnętrznymi. Nie wiem tylko czy taki wariant cały czas będzie mi siępodobał.Widziałem kilka fotek w muratorze, ale zawsze lepiej na zywo. Czy widzieliście moze cos takiego, a moze macie jakies przemyślenia dotyczące szprosów (ciągle mam wątpliwości).

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie wybierania okien i mam problem.

 

ja akurat mam przemyslenia bardzo pozytywne :)

sam bede mial plastiki ze szprosami poziomymi, ale tez 'niestety' zewnetrzne 26 mm. fotami bede sie mogl jednak pochwalic dopiero pod koniec pazdziernika :(

 

z gustem sie nie dyskutuje, ale osobiscie wole 'grube' naklejane poziome niz cienkie wewnatrzszybowe w kratownice.

 

pozdr, p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, jestem tu nowa chociaż nie ukrywam że od dłuższego czasu jestem biernym uczestnikiem tego forum, jestem na etapie zbierania i uzupełniania papierów i stąd moja prośba czy mogę prosić o namiary na sprawdzonych i godnych polecenia: architekta który zaakaceptuje nam gotowy projekt, geodetę który pomoże odnależć nam granice naszej działeczki i posadowi nam nasz domek a i pana z koparką; z góry dziękuję za wszelkie informację i pozdrawiam ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, jestem tu nowa chociaż nie ukrywam że od dłuższego czasu jestem biernym uczestnikiem tego forum, jestem na etapie zbierania i uzupełniania papierów i stąd moja prośba czy mogę prosić o namiary na sprawdzonych i godnych polecenia: architekta który zaakaceptuje nam gotowy projekt, geodetę który pomoże odnależć nam granice naszej działeczki i posadowi nam nasz domek a i pana z koparką; z góry dziękuję za wszelkie informację i pozdrawiam ciepło

 

Poleciało na PW :D :D

Mile wdziany jest email zawsze można wiecej przesłać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanie z serii "nierówna walka". Czy robiliście już przyłączenie docelowe ze stoenu i czy w sytuacji gdy do mojej działki prowadzi droga prywatna (współwłasność kilku posiadaczy ziemskich) mogę oczekiwać, że stoen pociągnie w tej drodze prąd na swój koszt ? nie wiem czy rozmawiać z nimi z pozycji siły czy raczej uniżonego odbiorcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanie z serii "nierówna walka". Czy robiliście już przyłączenie docelowe ze stoenu i czy w sytuacji gdy do mojej działki prowadzi droga prywatna (współwłasność kilku posiadaczy ziemskich) mogę oczekiwać, że stoen pociągnie w tej drodze prąd na swój koszt ? nie wiem czy rozmawiać z nimi z pozycji siły czy raczej uniżonego odbiorcy.

Witam!

Do mojej posiadłości ;) także prowadzi droga prywatna i u mnie RWE Stoen nie robił problemów z ułożeniem kabla w ziemi (wcześniej była prowizorka na drewnianych słupach). Teraz trochę zmieniło się prawo energetyczne (które daje też duże prawa odbiorcom, np. RWE na swój koszt musi postawić odbiorcy skrzynkę docelową i umożliwić podłączenie do niej przyłącza z domu odbiorcy).

Także nie powinno być problemu, ale też nie przesadzaj z tą siłą :lol: :lol: , bo zawsze lepiej jest się uśmiechnąć do Pani w okienku (prawie zawsze działa... :wink: )

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...