Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Na początku miało być 100 %

Po tem 80%

a teraz to nie wiem, bo idę po wynik negocjacji a ja mam prośbę PILNĄ;

Szukam speca od studni. Kopać nie trzeba ale unowocześnić. SPRAWA BARDZO PILNA HELP!!!

 

100 % :o ktoś tam chyba nie zna realiów - 50 to mi się wydawało dużo, szczególnie w pierwszym etapie - z wykończeniówką jest łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

dzięki serdeczne.

jakby ktoś chciał z już mieszkających to znalazłem niedrogiego gościa do wywozu tzw. 'nieczystości płynnych' (=szamba): p. Jurek 692 460 258 - liczy 120-130zł (zależnie od miejsca), a inni mi mówili 150

Witam :)

Mółbyś jeszcze raz sprawdzić ten numer. Dodzwoniłam się do biura przewodnickiego. :roll: Sprawa dość pilna

pzdr

gośka

mam tylko ten numer :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do budowlanki - zostało mi 5 rolek isovera 5 cm. Sprzedam po cenie, za jaką kupiłem (dawno to było). pewnie trochę taniej, niż teraz kosztuje, ew do dogadaniu po weryfikacji cen.

Jest także rbtka do wzięcia. Kompletna. Przyczepić kabelek elektrony wpuścić i szczęśliwość zapanuje. :) :wink:

 

Pozdrawiam.

G.

 

po ile ta welna? 2-3 rolki bym wzial, ale nie dzis bo jestem chory :(

 

edit: ile jest metrów w rolce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antolki, gratulacje :-)

 

My mamy kredyt na budowę w Mbanku i nie trzeba żadnych faktur. Tylko dziennik budowy i zdjęcia, któe robimy sami. Bardzo sprawnie pracują. Polecam ;-)

 

Hi ja też mbank ale jak że inny, negocjowaliście to czy jak? Z drugiej strony bardzo lubimy naszego pana doradcę i on powiedział, że będzie do nas jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto ma za sobą etap układania kostki brukowej mógłby się podzielić jakimś namiarem? Wiosna idzie, czas szykować się do walki :).

 

U mnie robiła ekipa z Węgrowa. Jestem baaardzo zadowolony. Jakość ok. Cena też nieźle (w paździeriku 25 zł m kw ale teraz juz pewnie więcej)Zasuwaja az sie trzęsie, o nic sie nie pytaja nie marudzą, nie narzekają, jak im czegoś brakuje (np piasku do podsypki) to sobie sami zamówili zapłacili i dopiero na koniec sie rozliczylismy.

Służe namiarami na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto ma za sobą etap układania kostki brukowej mógłby się podzielić jakimś namiarem? Wiosna idzie, czas szykować się do walki :).

brałem ekipę z Jadaru na trakcie (na przeciw Marcpolu) - miejsce do zakupu kostkki polecam, ekipę p. Roberta ani trochę (dużo nerwów aby jaśnie panowie raczyli zrobic cokolwiek), zdaje mi się że mają tam także drugą polecaną ekipę

za to cena była całkiem ok: 25zł/m2 + (chyba) 8zł/mb obrzeża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka brukowa - polecam wcześniej wymieniany JADAR z Traktu. U mnie pracowała druga ekipa - P. Grzegorza - nie mam w tej chwili wizytówki, w każdym razie jestem zadowolony (przynajmniej na razie). Układali mi na początku grudnia.

MLK - info o wełnie na priv, odezwę się tel.

pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto ma za sobą etap układania kostki brukowej mógłby się podzielić jakimś namiarem? Wiosna idzie, czas szykować się do walki :).

 

U mnie robiła ekipa z Węgrowa. Jestem baaardzo zadowolony. Jakość ok. Cena też nieźle (w paździeriku 25 zł m kw ale teraz juz pewnie więcej)Zasuwaja az sie trzęsie, o nic sie nie pytaja nie marudzą, nie narzekają, jak im czegoś brakuje (np piasku do podsypki) to sobie sami zamówili zapłacili i dopiero na koniec sie rozliczylismy.

Służe namiarami na priv

 

 

Będę bardzo wdzięczny za namiar. Dzięki! :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka brukowa - polecam wcześniej wymieniany JADAR z Traktu. U mnie pracowała druga ekipa - P. Grzegorza - nie mam w tej chwili wizytówki, w każdym razie jestem zadowolony (przynajmniej na razie). Układali mi na początku grudnia.

G.

 

Dzięki. Czyli jeśli z Jadaru, to będę celował raczej w ekipę P. Grzegorza.

 

A tak przy okazji - jakie są orientacyjnie ceny kostek brukowych (najtańszych)? Robota widzę ok. 25zł/m2. A ile trzeba liczyć za 1m2 kostki i pozostałego materiału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto ma za sobą etap układania kostki brukowej mógłby się podzielić jakimś namiarem? Wiosna idzie, czas szykować się do walki :).

 

U mnie robiła ekipa z Węgrowa. Jestem baaardzo zadowolony. Jakość ok. Cena też nieźle (w paździeriku 25 zł m kw ale teraz juz pewnie więcej)Zasuwaja az sie trzęsie, o nic sie nie pytaja nie marudzą, nie narzekają, jak im czegoś brakuje (np piasku do podsypki) to sobie sami zamówili zapłacili i dopiero na koniec sie rozliczylismy.

Służe namiarami na priv

 

 

Będę bardzo wdzięczny za namiar. Dzięki! :)

 

pozdrawiam

 

Ja też poproszę jeśli można. Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...