Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

OK,

mam ceny drewna z Tartaku w Stawigudzie koło Olsztyna specjalizującym się w drewnie budowlanym.

 

Podaję ceny - są niemałe :(

 

700 PLN / m3

+ 70 PLN za impregnację

+ 10% za przycięcie na wymiar

 

słabo jest :(

 

szukam dalej

 

transport podobno ok 1,5 EUR/km do W-wy wynosi 3000 PLN.

 

Mam tartak 110 km od Warszawy

cena 590 PLN/m3 netto z impregnacją + 350 PLN transport

Namiar dostalem od kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Fripp - dzieki za namiary! Z nieba mi spadl szczegolnie ten ostatni - niedlugo zaczynamy, a musze z dzialki wywiezc mase scietych krzaczorow.

Wykorzystuje tez podany przez Ciebie wczesniej namiar na pana spod Wegrowa (siatki i slupki ogrodzeniowe). Ma dobre ceny :)

 

.

Wywóz jest chyba strasznie drogi. Wycinałem w sobote krzaki i za wywóz gość chciał 300 PLN, a z 100 postawił człowieka, który caly dzień palił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fripp - dzieki za namiary! Z nieba mi spadl szczegolnie ten ostatni - niedlugo zaczynamy, a musze z dzialki wywiezc mase scietych krzaczorow.

Wykorzystuje tez podany przez Ciebie wczesniej namiar na pana spod Wegrowa (siatki i slupki ogrodzeniowe). Ma dobre ceny :)

 

.

Wywóz jest chyba strasznie drogi. Wycinałem w sobote krzaki i za wywóz gość chciał 300 PLN, a z 100 postawił człowieka, który caly dzień palił.

 

Zgadza sie KaJot :( niestety za wywoz krzakow policzyli 350 +7% vat :roll: moj kierbud zaproponowal wywiezienie do siebie na dzialke (na odludziu) i spalenie (nie chce zadymiac sasiadow) 8)

 

Tosinek, moj sasiad sciagal szambo z Radomia, podobno to "szambowe zaglebie" :lol: i nawet z policzeniem za dowoz podobno sie oplacalo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w listopadzie umawiałem się na prace wykończeniowe z firmą, która wydawała się solidna. Niestety po kilku przełożeniach terminu rozpoczęcia okazało się, że jednak nic z tego. Poszukuje, więc sprawdzonej firmy, która świadczyłaby tego typu usługi. Najbardziej zależałoby mi na firmie świadczącej kompleksowe usługi, ale na chwilę obecną najbardziej zależy mi na tynkach wewnętrznych i wylewkach.

Będę wdzięczny za wszelkie namiary.

PKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można kupić 2 palety cegły pełnej - do komina ?

A może macie jakieś namiary na wełnę do ocieplenia dachu - podobno za chwilę ma dość znacznie podrożeć .

 

Zobacz na allegro, http://allegro.pl/item182884393_cegla_pelna_1_15zl_szt_vat_warszawa_marki.html

może tak razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można kupić 2 palety cegły pełnej - do komina ?

A może macie jakieś namiary na wełnę do ocieplenia dachu - podobno za chwilę ma dość znacznie podrożeć .

 

Zobacz na allegro, http://allegro.pl/item182884393_cegla_pelna_1_15zl_szt_vat_warszawa_marki.html

może tak razem?

No można by razem - tylko trzeba ten towar zobaczyć .

Widziałem już takie cegły co się do niczego nie nadawały .

W epoce braku zdarza się chłam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam działki na Wawrze okolice na mapie: Zbytki... czyli Jeziorowa, Masłowiecka, Bronowska, etc.

Pilnie!

Mieliśmy przyobiecaną działkę od znajomej, ale ma problem z ustaleniami dot. własności, mama już mieszka przy Jeziorowej za naszą namową , wiec musimy PILNIE! zacząć budowę, błagam, jeśliktokolwiek widział ktokolwiek wie o działce w tej okolicy za rozsssądną cenę (btw. jaka jest w tej okolicy rozsądna cena??) to proszę o podanie namiarów,

 

pozdrawiam,

Edyta

 

Kochani pliz, czy na pewno nic nei wiecie o działkach w tych okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie i u mnie cos zaczyna sie dziac na dzialce i wreszcie moge kogos polecic :lol: -> znanego tu juz Pana Flisinskiego - studniarza. Bardzo sympatyczny czlowiek, sprawnie pracuje - wykopanie 14m studni zajelo mu ok. 8h. Zaproponawal mi tez zamontowanie na czas budowy pompy "no name", aby straty w wypadku kradziezy byly mniejsze (pompa kosztowala 200zl 8). Normalna pompe mamy zamontowac dopiero, gdy bedziemy sie wprowadzac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(btw. jaka jest w tej okolicy rozsądna cena??) to proszę o podanie namiarów,

 

pozdrawiam,

Edyta

 

Kochani pliz, czy na pewno nic nei wiecie o działkach w tych okolicach?

 

ceny w tych okolicach to juz 300-350 zł/m

 

i nie bardzo jest co kupic, sama szukałam 1,5 roku...

 

odezwij sie do agencji nieruchomosci Anin (mecenas Piątek) - oni handlują tymi ziemiami bo czesto robią tam podziały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wykańczam dom na Wawrze. W zasadzie zaczynam go wykańczać. Na razie dajemy sobie radę, ale miło będzie dołączyć (jeśli można) do grupy Wawerskiej, by w razie potrzeby móc liczyć na wsparcie i doradctwo.

Pozdrawiam zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...