Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kochani, pomóżcie, gdzie w Wawrze lub okolicach kupić cegłę klinkierową pełną na komin???

Wszyscy sprzedają tylko dziurawkę, a ja się boję, że taki komin będzie przeciekał i chcę z pełnej!!!

Dajcie jakiś namiar.

 

Pozdrowienia

WaldekZ

 

Widziałem cegłę pełną klinkierową w Leroy-u na Modlińskiej. Była firmy LODE i prezentowała się b.ładnie. Cena wtedy wydała mi się astronomiczna jakieś...3,5-4 PLN (chyba), aż sam kupiłem brązowy klinkier dziurawkę firmy CRH za 3,6 PLN :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - wszyscy napalają się na tynki cem-wap. Zna się ktoś na tych tynkach, co jest lepsze i dlaczego.

Do tej pory jedyne co słyszę to, że tynki cementowo-wapienne są lepsze, na pytanie dlaczego słyszę - bo są.

Jedyne co ustaliem to, że warto je stosować w przypadku porothermu bo są mocniejsze i łatwiej mocować obrazki na ścianach.

Zupełnie nie kupuje argumentu o "oddychaniu" ścian, które z zewnątrz obłożone są szczelnie styropianem a później równie szczelnie tynkiem.

 

Generalnie jaki tynk warto zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może jakąś dobrą ekipę od zabudowy poddasza (wełna + płyty gk)??

 

Polecani na forum, chociaż w innym wątku, nie pamiętam jednak już w jakim:

 

Tomasz Pietras 698347775,

Janusz Wrona 602595828.

 

Bardzo polecani, ale też nie najtańsi, ja nawet do nich dzwoniłam, ale mieli bardzo pozajmowane terminy.

 

fripp - zamówiłam drzwi z KP. Jednak...

 

pietka - no to gratulacje, że ruszyłeś. Wczoraj byłam u Zakrzewskiego i właśnie chwilę rozmawialiśmy o Osialu i Twojej budowie. Jak znajdziesz chwilę, to skrobnij słówko na priva, jak Ci z nim idzie.

 

Janusz Wrona 602595828 - a ja tego pana NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz Wrona 602595828 - a ja tego pana NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM.

 

O ile dobrze pamietam, to właśnie ten pan u mnie robił zabudowę kg na poddaszu. I z tego co pamietam, to ma on dość irytujący charakter (ciekawym doświadczeniem było jego spięcie z drugim bardzo irytującym osobnikiem na mojej budowie czyli z kierownikiem budowy). Ale gerenalnie nie mam większych zastrzeżeń co do pracy jaką wykonał. Zabudowa k-g jest u mnie już dwa lata i póki co nic złego się z nią nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekip: do tynków cem-wapiennych, odkurzacza centralnego, kominek DGP, ocieplenia i zabudowy poddasza. Jeśli ktoś może podzielić się namiarami to będę b. wdzięczna.

 

ja tez poproszę o namiary

 

ja również byłbym wdzięczny za namiary na ekipę do tynków cementowo-wapiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Muszę bardzo bardzo bardzo pochwalić nasz urząd dzielnicy. Wyobraźcie sobie, ze dosłownie w parę dni dostaliśmy pozwolenie na budowę, sprawnie i szybko uprawomocnione. I to w okresie urlopowym.

 

No po prostu rewelacja - urzędnicy pomagali nam naprawdę jak mogli.

Jestem pod ogromnym wrażeniem i chciałam wreszcie napisać coś bardzo pozytywnego o urzędnikach:)

 

Aha i od razu chcialam tez polecić okna z oknoplastu kraków i ich przedstawiciela na Ostrobramskiej - swietna obsługa, wszytsko na czas, czysty i dobry montaż:) a okna - nietypowe wykonane z dużą starannością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...