Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jakiś rok, dwa lata temu sporo było postów na forum nt. firmy solid - była ona zazwyczaj przedstawiana jako przykład, jak nie powinna wyglądać tego typu firma. Co prawda chodziło głównie o jakość instalacji alarmowych przez nich montowanych, ale podejrzewam, że jakości zbyt mocno nie różnicują pomiędzy poszczególnymi usługami, więc w przypadku samej ochrony pewnie jest podobnie. Tak czy inaczej - warto przeszukać archiwum.

 

Nadal nie udało mi się znaleźć miejsca, gdzie mógłbym kupić szybę kominkową - jeśli ktoś wie, to będę wdzięczny za informacje.

 

wbrat z tego co wiem, to Hajduk robi szyby na zamówienie - może warto do nich przedzwonić ?

 

http://www.hajduk.com.pl/?k=strony_p&m=90&ns=24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania:

 

Warszawa Międzylesie przy Centrum Zdrowia Dziecka:

 

1) Barak mieszkalny (wolny od nowego roku 2009) 1700zł

http://www.empikfoto.pl/albumy24/115019/390816/previews/14553669_barak.jpg

2) Prowizorka budowlana 400zł

http://www.empikfoto.pl/albumy24/115019/390816/previews/10749708_1.jpg

3) Porotherm 25 PW -10 palet po 3zł/szt

4) Stemple sosnowe (używane 1 raz wyłącznie na naszej budowie) 250szt (dł.2,70-3,00m) po 3zł/szt.

5) Koza metalowa w stanie b. dobrym (z rurami gotowa do podłączenia) 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Cisza na forum grupy, a ja z małym pytankiem - potrzebuję namiary na tanie meble kuchenne, szafy itp. Jeżeli ktoś ma taniego stolarza, to poproszę o namiary.

 

daga75,

podaję Ci link do forum "Solidni Warszawa i okolice"- tam jest cała kopalnia kontaktów :o , m. inn. meble kuchenne i szafy 8)

http://forum.muratordom.pl/solidni-warszawa-i-okolice,t61043-60.htm?highlight=rzeczoznawca

 

Pozdrawiam,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od jakies czasu podczytuje wieczorami caly watek grupy wawerskiej. Do kilku osob z grupy wyslalam zapytanie na priv w sprawie namiarow na rozne ekipy i chcialam bardzo serdecznie podziekowac za odeslane namiary. Czesc namiarow spisalam z postow gdzie byly oficjalnie podawane. Nie zdarzylam doczytac jeszcze wszystkich stron tak aby byc na biezaco, a niestety dzis okazalo sie ze pilnie potrzebuje architekta. Na etapie w ktorym teraz jestem jesli chodzi o czytanie postow grupy nie udalo mi sie dobrnac do namiarow na architektow jesli w ogole byli jacys polecani. W zwiazku z tym chcialam zapytac czy mozecie mi polecic architekta? Potrzebny mi architekt ktory wykonal by projekt rozbiorki budynku (tak, tak - projekt rozbiorki). Bede bardzo wdzieczna za namiary.

 

Wiem ze nie wypada tak po prostu wpadac tu i prosic o namiary wiec oficjalnie sie przedstawie tzn napisze pare slow o sobie. Planuje budowe domu wg projektu Doskonly EN z pracowni Domy z Wizja. Mam dzialke na Marysinie, na ktorej stoi dom do rozbiorki. Bylam dzis w gminie zeby zlozyc wniosek o rozbiorke a oni mi wlasnie wyskoczyli z projektem rozbiorki. Procz tego okazalo sie dzis ze mam nielegalnie podlaczona kanalizacje ktore bede musiala zalegalizowac i no i dzis sie dowiedzialam w gazowni ze na warunki zlacza gazowego (przylacze mam na dzialce ale nie podciagniete do budynku) bede czekac trzy miechy. A dzis wlasnie mialam zlozyc wniosek o WZ. Jak na razie jestem zalamana bo myslalam ze moze uda mi sie w dlugi weekend majowy rozebrac chalupe a na jesieni chociaz fundamenty wylac. Ale po dzisiejszych akcjach juz sie pogodzilam ze zaczniemy w przyszlym roku na wiosne.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich budujacych

 

Piechcia10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIES SIE DZIS ODNALAZL DOSC NIEDALEKO ZRESZTA DOMU

 

przepraszam za offa w tym watku ale dotyczy Waszej okolicy i moze ktos przypadkiem bedzie mogl pomoc

 

w dniu 23/01/2009 w Międzylesiu w okolicach ul. Dzieci Polskich/ Bielszowicka zaginął pies rasy beagle. W chwili zaginięcia pies miał na sobie kaganiec czarny z materiału. Pies mógł wsiąść do autobusu. Czeka zrozpaczona rodzina. Za znalezienie Maksa nagroda. Prosimy o wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiem ze nie wypada tak po prostu wpadac tu i prosic o namiary wiec oficjalnie sie przedstawie tzn napisze pare slow o sobie. Planuje budowe domu wg projektu Doskonly EN z pracowni Domy z Wizja. Mam dzialke na Marysinie, na ktorej stoi dom do rozbiorki. Bylam dzis w gminie zeby zlozyc wniosek o rozbiorke a oni mi wlasnie wyskoczyli z projektem rozbiorki. Procz tego okazalo sie dzis ze mam nielegalnie podlaczona kanalizacje ktore bede musiala zalegalizowac i no i dzis sie dowiedzialam w gazowni ze na warunki zlacza gazowego (przylacze mam na dzialce ale nie podciagniete do budynku) bede czekac trzy miechy. A dzis wlasnie mialam zlozyc wniosek o WZ. Jak na razie jestem zalamana bo myslalam ze moze uda mi sie w dlugi weekend majowy rozebrac chalupe a na jesieni chociaz fundamenty wylac. Ale po dzisiejszych akcjach juz sie pogodzilam ze zaczniemy w przyszlym roku na wiosne.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich budujacych

 

Piechcia10

Jeśli mogę coś doradzić... Do WZ potrzebne jest wyłącznie zapewnienie ze STOENu o dostawie energii (nie pamiętam jak się to fachowo nazywa) na które czeka się dwa tygodnie. Warunki przyłącza gazowego są niepotrzebne (dopiero na późniejszym etapie). Także składaj o WZ jak najszybciej, na to diabelstwo się czeka pół roku, w międzyczasie załatwiaj warunki przyłączenia ze STOENu (to nie to samo, co potrzebne do WZ), z gazowni, z wodociągów i co tam jeszcze masz w pobliżu... :D

 

P.S. Z architektem nie pomogę... mój nie zajmuje się rozbiórkami.

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

UWAGA!

Sprzedam po okazyjnej cenie NOWE KOŁNIERZE DO OKIEN POŁACIOWYCH FAKRO (8szt, wymiar 78x160). Kołnierze mają symbol EHN i są przystosowane do dachówek wysokoprofilowanych.

Kolor RAL 8019 (ciemny brąz).

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam,

 

http://img14.imageshack.us/img14/3383/ehnsnh6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...