Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Po budowie została mi paleta pustaków stropowych - oddam za cenę zdecydowanie poniżej rynkowej - odbiór własny. Zostało mi też trochę stali różnych grubości. Ją również chętnie za niewielkie pieniądze oddam.

Warszawa - Aleksandrów.

 

Pustaki stropowe ciągle do wzięcia. Zostało też jeszcze trochę stali.

 

Serdecznie zapraszam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telekomunikacja nie chce nam podłączyć telefonu stacjonarnego, podobno z przyczyn technicznych.

 

Czy ktoś z Was miał podobny problem?

 

Jaka jest alternatywa na terenie Wawra?

 

Zależy mi bardzo na internecie, dotąd korzystaliśmy z Neostrady.

 

 

 

Proponuję rozważyć Internet mobilny. Jeśli chodzi o Wawer to sam używam PlayOnlne i działa całkiem dobrze. Cena mocno konkurencyjna w stosunku do Neostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, w trakcie budowy powstaje mi co jakiś czas trochę śmieci (jedzenie po murarzach, butelki plastikowe itd). Co robiliście z tego typu rzeczami, czy jest możliwośc wywiezienia tego samemu (raczej w miarę legalnie?)

Dzięki za wszelkie informacje

pozdrawiam

 

Hej,

 

U mnie powstają całe góry śmieci. Czekam dnia kiedy będę mógł wybrać wykonawcę, gdzie jednym z kryteriów będzie zabranie własnych śmieci i odpadków. Póki co staram się je systematycznie wywozić do śmietnika gdzie mieszkam i płacę za wywóz śmieci, ale generalnie przegrywam tą nierówną walkę. Znajomy z okolic Marek w na początku roku płacił ok. 700 zł za wynajęcie kontenera. Przywożą, pakujesz śmieci i zabierają. Niestety to trochę kosztuje. Też zastanawiam się czy jest jakiś lepszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Telekomunikacja nie chce nam podłączyć telefonu stacjonarnego, podobno z przyczyn technicznych.

 

Czy ktoś z Was miał podobny problem?

 

Jaka jest alternatywa na terenie Wawra?

 

Zależy mi bardzo na internecie, dotąd korzystaliśmy z Neostrady.

 

 

 

Proponuję rozważyć Internet mobilny. Jeśli chodzi o Wawer to sam używam PlayOnlne i działa całkiem dobrze. Cena mocno konkurencyjna w stosunku do Neostrady.

 

Play ma dobra oferte ale trzeba koniecznie najpierw sprawdzic zasieg. Ja chcialem wymienic neostrade na Play ale okazalo sie ze nie wszedzie maja zasieg wystarczajacy do netu. W kazdym punkcie sprawdza po adresie czy internet "pojdzie" czy nie

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadła w nasze ręce ulotka o takiej treści:

 

JESTEŚMY MIESZKAŃCAMI MIĘDZYLECIA

 

Chcemy, aby ulica Żegańska była przebudowana wraz z tunelem do ul. Zwoleńskiej. Tak przewidywały Plany Zagospodarowania Przestrzennego Wawra i do tej pory czekaliśmy na realizacje tej inwestycji....

 

ZOSTALIŚMY OSZUKANI !!!

 

Prowadzona jest procedura SPECUSTAWY dotycząca przebudowy ul. Żegańskiej jako arterii czteropasmowej z pasem zieleni, tunelem o parametrach autostrady, przewidziane są ekrany 3 metrowe aby stłumić hałas.

Nasza główna ulica jest tylko fragmentem TRASY NA ZAPORZE łączącej lewobrzeżną Warszawę.

Przyjęte parametry techniczne jednoznacznie dowodzą, że będzie to TRASA TRANZYTOWA - również dla TIR'ów.

Musimy zdać sobie sprawę, że cały ruch zostanie wtłoczony w centrum Międzylesia dzięki 3 rondom.

Zaplanowano przejścia podziemne, aby przedostać się na drugą stronę ulicy, na wysokości Urzędu Gminy Wawer.

Na Dzieci Polskich będą kładki. Powstanie nowe Międzylesie ale już brutalnie rozerwane na dwie części, trudną do sforsowania rzeką pojazdów.

Spotęgowany hałas, zwiększona emisja spalin i zapylenia, drgania budynków od ruchu ciężkich pojazdów.

Tuż obok Centrum Zdrowia Dziecka zostanie zniszczony Mazowiecki Park Krajobrazowy.

 

NIE ZOSTAŁY OGŁOSZONE KONSULTACJE SPOŁECZNE.

 

Urząd Dzielnicy i nasi radni pozbawiają społeczeństwo możliwości decyzji o przyszłości Międzylesia...... Z rozmachem planują wyburzenia budynków mieszkalnych, usługowych, nawet budynek Liceum.

Poszerzają Zwoleńską do kanałku na 36m i planują wyburzyć stare domy, niszcząc nie tylko budowle, ale i całe życie ludzi nie spodziewających się WYWŁASZCZEŃ.

 

LICZNE PROSTESTY MOGĄ URATOWAĆ NASZE MIĘDZYLESIE!!!

 

Chcemy aby Aleja Dzieci Polskich, Żegańska i Zwoleńska wraz z tunelem pod torami pozostały drogami lokalnymi a Mazowiecki Park Krajobrazowy nie został zniszczony.

 

ŻĄDAMY OBWIESZCZENIA KONSULTACJI( SPOŁECZNYCH

31.08.2009 XXXII Sesja Rady Dzielnicy Wawer o godzinie 17:00

 

Przyjdźcie na tę Sesję - sala konferencyjna nr 115 (łącznik I piętro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Mam do sprzedania parę bloczków betonowych

http://www.allegro.pl/item735238480_bloczki_betonowe_2_80_zl_za_szt_od_reki.html

Oraz parę bloczków Ytong

http://www.allegro.pl/item735247173_ytong_po_5_50_zl_za_szt_od_reki_okazja.html

Chętnych proszę o kontakt.

Jak potrzeba to podwiozę przyczepką po kosztach paliwa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...