Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Czy ktoś może zna w oklicy ul. Poprawnej, Sęczkowej, Wąbrzeskiej lub Traktu Lubelskiego jakiegoś posiadacza ciągnika rolniczego z maszynami?

Potrzebuje kogoś z glebogryzarką do obróbki ok.1200 m.kw...

Pls pomóżcie...

 

witam,

podłączam się pod pytanie bo tez szukam..

metrów trochę mniej ale glebogryzarka i koparka do wyciągnięcia karp drzew owocowych i bzów potrzebna bezwzględnie..

 

ktoś ma jakieś namiary ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto si�� przypomnie�� :)

zalogowa��am si�� na forum i pojawi��am na grupie w zesz��ym roku w czerwcu...pe��na zapa��u, wiary w ludzi i życzliwych urz��dników......wszystko na nic :)

dla przypomnienia - nasza dzia��ka w Wawrze, ze starym , niezamieszka��ym domem który w mi��dzyczasie okaza�� si�� by�� do rozbiórki...a nie do rozbudowy jak planowali��my

czas oczekiwania na WZ: cztery miesi��ce - krótko czy d��ugo ? nie wiem, wiem tyle, że od drugiego miesi��ca dzwoni��am tam w każdy poniedzia��ek a w co drugi czwartek uskutecznia��am osobiste wizyty - upierdliwa by��am, a co :)

czas oczekiwania na decyzj�� o przeniesieniu wjazdu na dzia��k�� - trzy miesi��ce !! pono�� termin urz��dowy to miesi��c a dla trudnych przypadków dwa...

moje osobiste wrażenia po wizytach w Urz��dzie - najlepiej urz��dnikom wychodzi za��amywanie r��k i pochylanie si�� nad ci��żkim losem inwestora ze s��owami - " ja naprawd�� nic wi��cej nie mog�� zrobi��, bo Pani przecież widzi ile ja mam papierów..."

 

a z pozytywnych stron - projekt indywidualny gotów ! w przysz��ym tygodniu zaczynamy "bój" o pozwolenie na rozbiórk�� i budow��...już i tak straci��am nadziej��, że w tym roku stanie SSO...

wyremontowali��my oficynk��, usun��li��my krzaki i drzewa ( z wawerskim wydzia��em ochrony ��rodowiska w kwestii pozwolenia na wycink�� wspó��praca uk��ada��a si�� wzorowo ) . Mam tez namiary na sympatyczn��, fachow�� ekip�� do wycinki i piel��gnacji drzew. Cenowo może nie najniższa pó��ka ale za to szybko i czysto - zabieraj�� każdy listek i wiórek, wi��c nie ma problemu z gór�� zieleniny :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie maja ma na nasza dzialke zjechac ekipa do SSO a my jeszcze nie mamy kierownika budowy!

Przejrzalam juz forum i moj maz rozmawial z tymi, których nmiary tu znalazłam, ale do kazdego ma jakies zastrzezenia. Najbardziej podobal mu sie T. Kaczorowski - ale za drogi - 7000 za sam SSO. A my byśmy chcieli, zeby kierbud jeszcze dopilnowal dobrego ocieplenia wszystkich mostkow termicznych.

Rozmawialismy tez z Anna Gut i Apanasewiczem jeszcze chyba dwoma (nazwiska nie pomne).

Czy doswiadczeni forumowicze moga jeszcze kogos dobrego polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Mam do sprzedania płytki klinkier Przysucha,

kolor: Rubinowa czerwień,

wymiary [dł x szer x wys] 245 x 245 x 14 mm.

Ilość: 8 pudełek po 6 sztuk płytek => 48 sztuk

Cena na sztuki 3,00; cena za wszystkie 100,00

Odbiór w okolicy ronda na Wale.

Kontakt 501 200 814

 

http://i1.fmix.pl/fmi1887/071a0d8100225dfb4c2b9ff0

http://i1.fmix.pl/fmi693/b887d0c5001b958e4c2b9fc0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego fachowca od studni głębinowych. Potrzebuje wykopać studnie w Radości, może ktoś z Was może polecić jakiegoś sprawdzonego studniarza? Z góry dzięki

 

Z czystym sumieniem moge polecic p.Wysockiego korzystałem z jego usług wielokrotnie (na na moich budowach) robił rowniez studnie u mnie w domu w Aninie

tel.501075087

227735113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...