Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukam dobrego fachowca od studni głębinowych. Potrzebuje wykopać studnie w Radości, może ktoś z Was może polecić jakiegoś sprawdzonego studniarza? Z góry dzięki

 

Bardzo polecam

studniarz Adam Badura

tel. +48604541375

Wierciliśmy dwie studnie u niego (blizniak), bezproblemowo, sprawnie i rzetelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

chciałam we wrześniu/koniec sierpnia ruszyć z budową. marzy mi się SSO jeszcze w tym roku..

ekipy , które znalazłam i miały wolne terminy ,złożyły oferty, ale po bezpośrednich rozmowach w końcu żadna z nich nie wzbudzaj mojej "sympatii".

Jedna, która wzbudziła cenę dała zaporową - czyli im z kolei nie zależy na robocie..

budowa w Wawrze/Marysin Wawerski - 250 m2, parter i piętro

wiem,że to dość późno, ale różne rzeczy się zdarzają....

 

jeśli możecie pomóc będę wdzięczna - może się uda ruszyć jeszcze w tym roku...

 

aha, może ktoś ma namiary na koparkę z operatorem ?

też będę wdzięczna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koparka koparko ladowarka itp

bardzo uczciwi wykonawcy z ...Marysina

601 271 510

 

p.s w sprawie sso napisz na mejla [email protected]

 

witam,

 

chciałam we wrześniu/koniec sierpnia ruszyć z budową. marzy mi się SSO jeszcze w tym roku..

ekipy , które znalazłam i miały wolne terminy ,złożyły oferty, ale po bezpośrednich rozmowach w końcu żadna z nich nie wzbudzaj mojej "sympatii".

Jedna, która wzbudziła cenę dała zaporową - czyli im z kolei nie zależy na robocie..

budowa w Wawrze/Marysin Wawerski - 250 m2, parter i piętro

wiem,że to dość późno, ale różne rzeczy się zdarzają....

 

jeśli możecie pomóc będę wdzięczna - może się uda ruszyć jeszcze w tym roku...

 

aha, może ktoś ma namiary na koparkę z operatorem ?

też będę wdzięczna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów (przyszłych),

Może możecie polecić działającego w tym rejonie elektryka, który zrobi tzw. „prowizorkę budowlaną”.

Z góry dziękuję.

 

mi robił prowizorkę Pan Piotr Budny (jest z Wawra) , zrobił to estetycznie i szybko, wszystko działa od kilku miesięcy. tel. 501-122-800. Odbiór w RWE załatwiał sam, ja wczesniej złożyłem wniosek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

wprawdzie to nie temat budowlany, ale próbuję i tutaj:

 

Otóż 25 lipca 2010 r. , w niedzielę ok godz.17 zwiał z ogrodzonej dzialki niewychodzacy młody kocurek. Szukam go juz od 10 dni bez rezultatu.

zdarzenie miało miejsce w rejonie ul. ks.Malinowskiego w Józefowie, blisko granicy z Warszawą - Falenicą (zachodnia strona torow).

Kot ma 2 lata, jest biały, ma szary grzbiet, ogon długi, czarny w jasne paski. Ważne - oczy ma NIEBIESKIE.

Rasa - polska, dachowa.

Kot jest pełnoprawnym samcem, inaczej - nie jest kastrowany.

 

Link do wątka na forum kociarzy:

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=114887&hilit=zagin%C4%85%C5%82+kot

 

Ktokolwiek wie cos od losie koteczka - dobrym czy nie, prosze o wiadomość na pw.

Wkleilam też ten post na forum Grupy Otwockiej..

 

Będę wdzięczna za każdą informację.

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich.

 

Chciałbym przestrzec przed robieniem zakupów w firmie "Grupa Profil" mieszczącej się w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 247A.

Zamówiłem w tej firmie blachodachówkę (około 250m) wraz z rynnami, oknem dachowym, i łatami. Towar przywożono mi na raty. Najpierw łaty i kontrłaty, bo mają za mały samochód żeby weszło wszystko na raz i żeby dekarze mogli już zacząć kryć dach. Okazało się, że zapomnieli o deskach wiatrówkach, ale resztę dowiozą za dwa dni.

Dekarze przybili łaty i zmyli się, bo nie było towaru do dalszej pracy. Za dwa dni, kiedy byłem w pracy otrzymałem telefon, że wiozą resztę. Zapytałem czy jest już wszystko, czyli rynny, okno, wyłaz, itd. Tak, jest wszystko. Rozładowali, żona zapłaciła i pojechali. Okazało się, że nie przywieźli okna, bo się nie mieściło, ( ale kasę za okno już dostali). Po kilku ostrzejszych słowach za godzinę było i okno.

Dwa miesiące później zrobiłem dobudówkę i musiałem zamówić jeszcze 30m blachodachówki a żeby była ta sama blacha ponownie udałem się na Radzymińską 247A.

Zamówienie zostało przyjęte z terminem realizacji do 2 tygodni. Po 2 tygodniach zadzwoniłem do firmy Grupa Profil z zapytaniem o moje zamówienie. Pan stwierdził, że musi zadzwonić do producenta czy już wyprodukowali. Okazało się, że jeszcze nie, trzeba poczekać jeszcze ze 2 tygodnie.

Po kolejnych 2 tygodniach dowiedziałem się, że już jest wyprodukowane, ale to za małe zamówienie i nie opłaca im się jechać tylko po to, bo na paliwo nie zarobią. Trzeba poczekać aż uzbiera się więcej klientów. Nie potrafili powiedzieć ile czasu trzeba czekać i czy wogóle w tym roku zrealizują zamówienie.

Po tygodniu dowiedziałem się, że uzbierało im się więcej zamówień, ale zepsuł się samochód - nalał do diesla benzyny i przejechał jakieś 100 km :-) i stoi teraz u mechanika.

Kilka dni później powiedziano mi, że właśnie rozładowują samochód na placu i chyba ta moja blacha jest, ale pan, z którym rozmawiam nie prowadzi tej sprawy i nie potrafi mi powiedzieć, kiedy dostarczą towar do mnie. Drugi pan - brat tego pierwszego powiedział, że to jest za małe zamówienie i albo muszę zapłacić za transport albo sam odebrać. Przy zamawianiu oczywiście nie było mowy o kosztach transportu. Kiedy wreszcie przypomniałem im, że zamawiałem u nich wcześniej towar na cały dach oraz że obiecywali mi czas oczekiwania około 2 tygodnie a minęło już 6 to przestali mówić kosztach transportu. Powiedzieli, że dziś nie dadzą rady a jutro muszą jechać na mazury i wrócą za dwa dni.

Po 2 dniach zadzwoniłem żeby dowiedzieć się kiedy przywiozą mi towar, stwierdzili, że gdybym zadzwonił rano to by przywieźli, bo cały dzień nic nie robią ale o 15:00 to już za późno bo brat musi iść do lekarza a jutro jadą na mazury i nikt mi tego nie przywiezie.

Przywieźli wreszcie po kilku dniach jadąc z dużym transportem niedaleko mnie, ale okazało się, że nie wszystko. Brakowało trochę folii i kilku elementów rynny. Powiedzieli żebym podjechał za dwa dni do nich to już będą brakujące rzeczy. Za dwa dni nie miałem czasu, więc zadzwoniłem tydzień później, że mogę podjechać po fakturę i brakujące rzeczy. Jeden z panów braci powiedział, że nie obiecuje mi tych brakujących rzeczy, bo mogą być na samochodzie i muszę zadzwonić do jego brata. Brat nie odbierał telefonu a że byłem niedaleko podjechałem do „firmy” panów braci. Okazało się, że obaj bracia siedzą obok siebie więc przerzucanie z jednego na drugiego jest celowe aby zbyć klienta. Brakującego towaru oczywiście nie mieli, jeden powiedział, że miał dla mnie ten towar ale pewnie musiał go komuś wydać.

Poprosiłem o fakturę bo już nie miałem siły i ochoty z nimi dyskutować. Wyliczanie faktyry trwało jakieś pół godziny, wreszcie pan od faktury stwierdził, że muszę dopłacić 200 zł. Powiedziałem, że nie 200 tylko 100 i dopłacę jak będę miał już wszystko co zamówiłem bo za to co otrzymałem już zapłaciłem. Tak ale jemu brakuje 200 (zapomniał, że tą 100 wynegocjowałem przy zamawianiu blachy). No to stwierdził, że tą 100 muszę zapłacić za transport. Po tym tekście zalała mnie krew, powiedziałem, że nie zapłacę za transport, bo przy zamawianiu nie było mowy o kosztach transportu a poza tym transport był przy okazji i po 2 miesiącach od złożenia zamówienia.

Zostałem oskarżony o naciąganie na koszty transportu ale po ostrzejszej wymianie zdań faktura została wydrukowana. Drugi z panów braci obiecał mi, że jutro przywiezie mi resztę towaru. Minął tydzień towaru nie widzę.

Tak więc Szanowni Państwo przestrzegam przed tą „firmą”, niech każdy kto ma zamiar skorzystać z ich usług dobrze się zastanowi czy warto tracić czas i nerwy. Na moich oczach kiedy czekałem na fakturę jeden z panów braci tłumaczył się klientowi, że nie może czegoś znaleźć ale poszuka na spokojnie i oddzwoni a innej pani powiedział, że czas oczekiwania na blachę na garaż to około tygodnia

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Poszukuję wykonawcy przyłącza gazowego do domku. Projekt/uzgodnienia robi Gaz Media z Wołomina i za ok. 25m przyłącza na działce żądają 6k pln - wydaje mi się, że to trochę dużo. Do zrobienia są 2 przyłącza do bliźniaka

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

MT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania po budowie w Józefowie:

 

- bloczki silikatowe Silka E8 - ok. 200 szt.

- bloczki silikatowe Silka E24 - ok 45 szt. (jedna paleta)

- klej do silikatów by Xella - 3 worki

- deski szalunkowe używane o różnych długościach: 4,8m, 4,2m, 3,6m, 2,9m, 2,1m

- gotowe blaty szalunkowe o różnych długościach

 

Drewno przywiezione wraz z więźbą z bardzo dobrego tartaku

 

Oczywiście ceny znacznie poniżej rynkowych.

 

Kontakt: 508 018 303.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...