Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witajcie,jak długo czekaliście na wydanie decyzji o warunkach zabudowy ?(ja ponad 10 miesięcy!!! ) i jak długo na pozwolenie na budowe? . W tym urzędzie żeby coś załatwić bez koperty to trzeba chyba mieć stalowe nerwy

 

Ja czekam na plan radość zachód. jest korzystniejszy od wz, która jest dla mojej działki. Czas oczekiwania na wz 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie w Aleksandrowie.Niedawno złożyłem wniosek o pozwolenie na budowe i znowu zaczeło sie..... wezwanie bo są uwagi ; że smietnik na mapce źle zaznaczony-jest kwadrat a powinno być kółko,że jest oczko wodne na dzialce (oczko powiększa sie jak śnieg topnieje i po dużych opadach deszczu) itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja czekam na plan radość zachód. jest korzystniejszy od wz, która jest dla mojej działki. Czas oczekiwania na wz 6 miesięcy.

 

:)

ja na WZ czekałam 4 miesiące w 2009 roku ale były wychodzone, wystane i wydzwonione średnio co tydzień :) - zależy na kogo biurko się trafi :)

na PnB mimo,że brakowało najróżniejszych papierków, udało się w 60 dni

ale mając "po drodze" urząd regularnie się tam meldowałam co tydzień i uparcie pytałam co się w mojej sprawie zmieniło od ostatniego piątku.

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wawrowicze,

 

Jestem uradowaną posiadaczką domku na Wawrze, której radość zostaje skutecznie osłabiona ostatnimi przygodami. Po perypetiach w końcu mam stan deweloperski, ale wizja wprowadzenia się rozkleja się jak stare kapcie po powodzi. Ekipa wykończeniowa z polecenia która miała do mnie przyjechać zostawiła mnie na lodzie i teraz szukam....

 

Ratujcie, ktoś słyszał, korzystał, wie o solidnej ekipie wykończeniowej na już? (glazura, punkty elektryczne, gładzie, malowanie)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest zadowolony ze swoich tynków cementowo-wapiennych i zechciałby mi je pokazać oraz podzielić się namiarami na tynkarzy?

Z góry dziękuję.

 

u mnie (Międzylesie) tynkarze dzisiaj weszli na budynek. Tynki tradycyjne, zapraszam za tydzień, dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na sprawdzonych elektrykow, hydraulikow, tynkarzy i parkieciarzy. Jakby ktos byl zainteresowany nr do ktorejs z ekip prosze pisac. Spotkalismy sie juz na kilku budowach i z czystym sumieniem moge ich polecic. Nr do elektryka p.Arek 660611374. Pozdrawiam budujacych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na sprawdzonych elektrykow, hydraulikow, tynkarzy i parkieciarzy. Jakby ktos byl zainteresowany nr do ktorejs z ekip prosze pisac. Spotkalismy sie juz na kilku budowach i z czystym sumieniem moge ich polecic. Nr do elektryka p.Arek 660611374. Pozdrawiam budujacych

 

jeżeli możesz to podeślij mi na maila dane do tych fachowców

[email protected]

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalając typ ogrodzenia, dopasowujemy do tego furtkę, bramę i ewentualne balustrady. Całość zamyka się w tym samym stylu i wystroju. Należy podkreślić, ze w zależności od upodobań klienta, jak również od warunków na posesji, wykonujemy bramy rozwierne lub przesuwne. Oferujemy także automatykę do obu rodzajów bram.

 

Wykonywane przez nas balustrady, balkonowe, . Balustrady są produkowane w układzie prostym jak i z "brzuchami". Cena również ustalana jest z klientem w zależności od ilości i rodzaju elementów kutych oraz od tego czy balustrada ma posiadać tralki proste czy gięte ("brzuchy"). Zapraszamy.

Ogrodzenia klinkierowe:

- przęsła ze sztachet, ślusarka zwykła lub kuta

-Bramy przesuwane, otwierane, podwieszane , z siłownikami elektrycznymi, furtki z elektromagnesem, domofonem lub video domofonem

-Rozbiórka starych ogrodzeń

- Balustrad balkony

Moj numer Tel kom: 668-549-304

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wawrowicze,

 

Jestem uradowaną posiadaczką domku na Wawrze, której radość zostaje skutecznie osłabiona ostatnimi przygodami. Po perypetiach w końcu mam stan deweloperski, ale wizja wprowadzenia się rozkleja się jak stare kapcie po powodzi. Ekipa wykończeniowa z polecenia która miała do mnie przyjechać zostawiła mnie na lodzie i teraz szukam....

 

Ratujcie, ktoś słyszał, korzystał, wie o solidnej ekipie wykończeniowej na już? (glazura, punkty elektryczne, gładzie, malowanie)

 

Pozdrawiam,

 

Mogę polecić zaprzyjaźnioną ekipę. Pracują teraz gdzieś na Białołęce. Myślę, że można do nich podjechać i zobaczyć efekty ich pracy. W razie zainteresowania mogę podesłać namiary na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tanio odstąpię stemple 3m w ilości ponad 300. W znacznej większości nie były w ogóle skracane. Posiadam również deski calówki na szalunki. Wszystko raz użyte. Do odbioru w Wawrze. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma godną polecenia ekipę układającą kostkę brukową? Ewentualnie jakieś doświadczenia z "zaprzyjaźnionymi" ekipami ze składów kostki? Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

 

Pozdrawiam,

Podłączam się, jeśli można.... Może być info na priv lub otwarte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...