Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

Poszukuję solidnego i rozsądnego cenowo wykonawcy płotu ze sztachet drewnianych na istniejącym stelażu metalowym (najchętniej z własnym materiałem). Jeśli możecie polecić takowego, proszę o info na priv lub na "ogólnym forumnie".

Wdzięczność zapewniona...:)

 

Pozdrawiam

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Witam,

Szukam wykonawcy przyłącza gazowego (gaz ziemny) na zewnątrz i wewnątrz. Najchętniej oferty kompleksowe z obsługą papierów itp. Mam już projekt zatwierdzony przez gazownię. Lokalizacja: Zerzeń.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

 

mam do sprzedania po budowie:

- 7 palet silki E24

- 4 palety siliki 1/2 e24

- 4 palety silki 12 cm

Ceny do uzgodnienia.

 

Ponadto mam do sprzedania 50m sztuk podpór ze stali malowanej o wytrzymałości do 18kN. Użyte do szalowania dwóch stropów. Cena 35 PLN za sztukę. Ponadto mam jeszcze 30 trójnóg i 40 głowic.

 

Kontakt na priv lub tel 501042216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

sprzedam za symboliczną złotówkę za sztukę:

112 szt. pustaków ceramicznych Leier thermopor 11,5 P+W - 11,5 cm x 37,5 cm x 23,8 cm - np. na ścianki działowe

http://www.leier.pl/markowicze/katal...ermopor_11.php

90 szt. pustaka ceramicznego U-220 Markowicze 11,8 cm x 25 cm x 22 cm

http://www.cozaile.pl/technologia-mu...y/pustak-u-220

 

Odbiór własny z Wawra,okolice ul.Marsa

zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

mam do sprzedania po budowie na Wawrze garaż blaszany 3m x 5m. Garaż kupiłem w maju 2010 r. Jestem pierwszym użytkownikiem. Stan bardzo dobry. Polecam, sam szukałem używanego jak zaczynałem budowę, ale nie udało mi się znaleźć i musiałem kupić nowy za ponad 1400. Ja sprzedam duzo taniej. Garaż trzeba rozebrać, mogę pomóc. Transport własny, mogę ewentualnie wskazać skąd w okolicy wziąć transport.

Mam też do sprzedania (za miesiąc) ogrodzenie - ok. 110 metrów - siatka powlekana betafence, zielona, grubości nie pamiętam, do tego słupki metalowe (ok. 40) i brama 2-skrzydlowa, bardzo szeroka, ok. 6metrowa, bardzo solidna, kuta.

Kontakt 607-040-288, lub wiadomość prywatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

UWAGA!!!

 

WYSTRZEGAJCIE SIĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GIERBLIŃSKI JACEK. FIRMA REMONTOWO – WYKOŃCZENIOWA Z WARSZAWA RADOŚĆ ul. Średnia 5 tel. 607864472!

NIERZETELNY, NIEKOMPETENTNY NIETERMINOWY A JEGO ROBOTA TO KPINA MÓWI, ŻE ZAKOCZY PRACE W 2 TYGODNIE A TRWAJĄ 2 MIESIĄCE, BO ZNADUJE INNEGO KLIANTA I ROBI NA DWA FRONTY.

U MNIE POŁOŻYŁ FUGĘ NA PODŁODZE 80 M2 I ZJAWIŁ SIĘ PO TYGODNIU ŻEBY JĄ DOCIERAĆ, OCZYWIŚCIE JUŻ CAŁA WYSCHŁA, WŻARŁA SIĘ W PŁYTKĘ I TRZEBA BYŁO CZYŚCIĆ „SZOPEM” A I TAK NIE DAŁO RADY DOCZYŚCIĆ. PŁYTKI ZNISZCZONE DO POPRAWKI FUGA A ON MÓWI ŻE NIE UMAWIAŁ SIĘ NA FUGOWANIE TYLKO UKŁADANIE PŁYTEK.

 

JEGO STRONA

http://www.jacek-gierbinski.tupolecam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Sztachety.

Termin dwa tygodnie jako (+3,5dnia wyszło). Z malowaniem dwukrotnym. (być może suche byłyby szybciej).

Cena w zależnoci od wysokoci, szerokoci, frezowania itd. (ja wzišłem wariant najtańszy - deska zaokršglona u góry, bez frezowania boków i innych ulicznień.

To doć duży tartak, więc robiš też więbę chyba (przynajmniej co podobnego widziałem na placu).

Namiar:

Drewler, Czarnolas (tam, gdzie lipa Jana)

Leszek Wójcik

0.48.6772027

602 107 324/ 604 605 607

Wyglšda faktycznie całkiem ok.

 

A ja was ostrzegam uważajcie na tego typka masakra krętacz i tyle:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

WYSTRZEGAJCIE SIĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GIERBLIŃSKI JACEK. FIRMA REMONTOWO – WYKOŃCZENIOWA Z WARSZAWA RADOŚĆ ul. Średnia 5 tel. 607864472!

NIERZETELNY, NIEKOMPETENTNY NIETERMINOWY A JEGO ROBOTA TO KPINA MÓWI, ŻE ZAKOCZY PRACE W 2 TYGODNIE A TRWAJĄ 2 MIESIĄCE, BO ZNADUJE INNEGO KLIANTA I ROBI NA DWA FRONTY.

U MNIE POŁOŻYŁ FUGĘ NA PODŁODZE 80 M2 I ZJAWIŁ SIĘ PO TYGODNIU ŻEBY JĄ DOCIERAĆ, OCZYWIŚCIE JUŻ CAŁA WYSCHŁA, WŻARŁA SIĘ W PŁYTKĘ I TRZEBA BYŁO CZYŚCIĆ „SZOPEM” A I TAK NIE DAŁO RADY DOCZYŚCIĆ. PŁYTKI ZNISZCZONE DO POPRAWKI FUGA A ON MÓWI ŻE NIE UMAWIAŁ SIĘ NA FUGOWANIE TYLKO UKŁADANIE PŁYTEK.

 

JEGO STRONA

http://www.jacek-gierbinski.tupolecam.pl

 

 

 

Łukasz.I po to jest takie forum żeby dziady kasy na normalnych ludziach nie zarabiali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...