Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Orientuje się ktoś ile czasu w Wawrze trzeba czekać na przyłącze elektryczne i gazowe??

 

Ja na przyłącze gazowe czekam od wiosny 2009 roku, aktualnie mam już rurociąg w drodze i instalacje na działce i domu, czekam aktualnie na licznik.

 

A elektryczne to od ręki, złożyłem zlecenie i w ciągu kilku dni miałem prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, startuję z budową domu w falenicy, poszukuję sprawdzonej ekipy budowlanej do SSO i kierownika budowy. Jeśli ktoś może podać namiary to z góry dziękuję

 

Podaję namiar na sprawdzoną i godną polecenia ekipę do SSO - 530-369-863. Ekipa bardzo solidna, budowa przebiegła bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Serdecznie Budujących i Wykańczających

 

Sprzedam

 

Ponieważ pozostało po budowie z chęcią sprzedam:

 

1. 48 płyt GK zwykłych gr 12 mm wymiary: 300 x 120 (nowe) - wygodna do układania.

2. 18 worków Zaprawy Klejowej do siatki HUZAR 25 kg

 

Ceny, a jakże promocyjne: Za płytę 12 zł szt , za worek 15 zł szt.

 

Odbiór osobisty w Warszawie na Wawrze, mogę pomóc dostarczyć zaprawę :-)

 

pozdrawiam Witek

 

 

[email protected]

 

501 333 335

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ja na przyłącze gazowe czekam od wiosny 2009 roku, aktualnie mam już rurociąg w drodze i instalacje na działce i domu, czekam aktualnie na licznik.

 

A elektryczne to od ręki, złożyłem zlecenie i w ciągu kilku dni miałem prąd.

 

Strasznie długo z tym gazem, nam niby deklarują że wykonają przyłącze w ciągu 18 miesięcy, z kolei prąd w ciągu 12 misięcy od podpisania umowy. Mam nadzieję że uda się szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ile płaciliście miesięcznie za prąd budowlany (rejon PGE Otwock) - tzn. ile kW, ile opłaty stałej, a ile zużycie ?

Co do prądu to dostałem ofertę 2.000 pln za wykonanie prowizorki kablowej i przyłącza docelowego (na tym samym kablu - ok. 20m) - dobra cena ?

 

Ma ktoś na zbyciu pozostałości po budowie tj. stemple / deski szalunkowe / bloczki / stal itp. materiały ?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Witam w kolejnym sezonie budowlanym.

 

Właśnie skończyliśmy stan deweloperski więc mam do sprzedania niepotrzebne już:

 

- sławojkę drewnianą z możliwością postawienia na kanalizacji lub szambie (w środku mamy normalną muszlę z podłączeniem do wody)

- skrzynkę elektryczną (erbetkę budowlaną)

 

Kontakt do męża w sprawie szczegółów erbetki: 508 018 303 ewentualnie do mnie w sprawie sławojki 791 536 902.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...