Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

U mnie cement na dachu się znajdzie, ale pogadaj z architektem, może w jakichś hurtowniach,jeśki masz wątpliwości, czy to dobre rozwiązanie.

A z tymi papierami, to raczej się pośpiesz, bo to może potrwać, niestety :o :evil: :(

ale bądżmy dobrej myśli :wink:

 

ja też planuję dachówkę betonową - prawdopodobnie będzie to Brass lub Euronit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już o dachach - ja mam w projekcie cement, ale tak jak sporo rzeczy w tym projekcie - zmieniłem to - na blachę. I proszę mnie nie przekonywać o wyższości jednego nad drugim bo póki jestem przekonany, że dobrze robię to mam spokojny sen i zero nerwów :D :D 8) 8)

 

mpiatek - pochwal się bliżej gdzie? tj jaka część Wawra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to i ja skrobnę coś od siebie.

Budujemy dom z poddaszem użytkowym ca 200 m użutk.

Dom już stoi, przykryty dachówką Narvik, okna wstawimy na wiosnę i ruszymy z wykończeniówką. Teraz zastój i chwila wytchnienia przed Świętami. A następne Święta już na Wawrze!!!! :lol:

 

ehhh...nic tylko pozazdrościć. Jaka część Wawra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wyglda na to, |e jednak zbli|a si koniec gehenny z urzdem (swiec Panie nad Kafki dusza )

Cholerka, polskie litery mi zezarlo

sorki, przeprowadze dochodzenie, co i jak.

 

A my odebraliśmy uprawomocnione pozwolenie z urzędu i oste,plowany dziennik budowy!

 

Cylihowska - to ta koło cmentarza?? szukałem tam też działki (oraz na Borkowie)

 

A tak wogóle, to:

 

ZDROWYCH WESOŁYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT W RODZINNYM GRONIE!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlk! Tak, Cylichowska prowadzi do cmentarza, ale ja na całe szczęście do cmentarza mam 800 m i z okna raczej nie będzie go widać (jak się sąsiedzi wybudują). Poza tym jest osłonięty drzewami.

Gratulacje za przebrnięcie drogi urzędowej i odebranie decyzji! Kiedy zaczynacie? Jaki macie projekt?

No i oczywiście Wesołych i Pysznych Świąt!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pozdrawiam i dołączam do budujących w Wawrze/Mrówcza- Miedzylesie/,poczatki były bardzo bolesne WZIZ :evil: 9 miesięcy, ale potem osloda 1 miesiac i pod choinką pozwolenie na budowę ,start na wiosnę .

Domek 1 rodzinny z poddaszem uzytkowym ciężko będzie z mediami 40 m do Mrówczej, mam nadzieję ,że w grupie uzyskam cenne wskazówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć,że tylu przyszłych krajan po właściwej :wink: :D :) stronie torów się pojawiło, bo wawer, międylesie, to wszyscy od razu tam pod lasem myślą,a tu tyż piknie jest i bliżej miasta. Może trochę się tu, dzięki temu infrastruktura poprawi? Szkoły, sklepy, itp?

Tymczasem pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...