Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

Dzięki mlk za namiar, wybieraliśmy się do nich. Szukam jeszcze jakiejś porządnej firmy, bo w ten weekend może nam się uda w końcu coś wybrać. Czas nagli.... Może zapytam jeszcze w grupie otwockiej... :roll:

może kupimy razem i lepszą cenę uda się wydębić?

 

brama dla mnie suwana o rozmiarze 4m kosztuje u nich ok 2400-2600 (zależnie od wzoru), przęsła o wys. 150 ok. 90-100zł/metr bieżący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dla mnie nie ma problemu. Też potrzebujemy bramę 4 m, ale muszę jeszcze mieć kawałek muru, żeby mi w nim osadzili szafki i żeby zamurować ten mechanizm od bramy. Możemy popróbować :D . A kiedy z nimi gadałeś? tzn. czy ceny są aktualne? i o jakie ogrodzenie pytałeś? Jakiś wzór czy najprostsze? Z podmurówką czy bez? Jakieś elementy z klinkieru?

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma problemu. Też potrzebujemy bramę 4 m, ale muszę jeszcze mieć kawałek muru, żeby mi w nim osadzili szafki i żeby zamurować ten mechanizm od bramy. Możemy popróbować :D . A kiedy z nimi gadałeś? tzn. czy ceny są aktualne? i o jakie ogrodzenie pytałeś? Jakiś wzór czy najprostsze? Z podmurówką czy bez? Jakieś elementy z klinkieru?

 

A.

byłem tam 2 maja

słupki i podmurówkę chcę zrobić z gotowych elementów stąd: http://styl-bet.com.pl/

 

ja też nie mam "kawałka muru" ale:

1. oni nie mają krótkich terminów realizacja - min. 3 tyg. a pewno mogłoby i dłużej poczekać u nich na odbiór (za transport do nas do Wawra chcą ok. 40zł)

2. zdaje mi się że brama jest "wolmostojąca" - w zestawie są słupki (na których suwa się brama), które trzeba zabetonować w ziemi, a potem do nich "dokleić" co się chce (słupki, podmurówka itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlk! Jesteś pewien, że podali Ci cenę za mb przęsła o wysokości 1,5m? Coś podejrzanie tanio! :roll: Nie wydaje Ci się? A z czego? kątownik czy profil zamknięty?

kliknij na fotkę to zobaczysz ją w pełnej rozdzielczości z metką z ceną za mb przęsła o wys. 125 i 150cm : 85 i 99zł

http://img54.imageshack.us/img54/8866/img49387lb.th.jpg

oczywiście mają też inne wzory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carson,

 

już teraz wiem, dlaczego sklepik jest tak długo nieczynny. Ja mam mieszkanie na Ogórkowej "Pod dębami" i często tam jestem (niestety mieszkam na Woli). A ta nieszczęsna autostrada będzie ponoć przebiegała zaraz za sklepem z balustradami. Więc chyba niestety niedaleko od Was. Pozdro m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlk Bardzo sie ciesze ze bede mial sąsiadów z forum ,apropo tej drogi to nie wiesz dokladniej jak bedzie przebiegac bo sporo szukałem ale nic dokladnego nie znalazlem.

klik: http://www.siskom.waw.pl/s2.htm

 

przy najbliższej okazji pojadę rowerem na budowę dłuższą trasą i zahaczę o Ogórkową

 

Edytka - jak przygotowania do rozpoczęcia budowy? Kiedy ruszasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka Jeśli jesteś z Ogórkowej to napewno znasz dwa male sklepiki na ogórkowej jeden z nich był mojej mamy. Sklepik zamkniety dzialke mielismy sprzedac ale po przeliczeniu w nowym budownictwie jakiegos mieszkanka zdecydowalismy sie na budowę.

 

 

Witaj Carson,

 

oczywiście, że znam sklepik i Twoją mamę. :lol:

Ładny kawałek tam macie. :)

Jak wczoraj przejeżdżałam, to miałam się zatrzymać i spytać o barak, bo taki ładny stoi na działce. A mi potrzebny dla ekipy. Może jest na sprzedaż albo można go wynająć???

 

pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mlk - przygotowania pełną parą, zamierzam zacząć w lipcu. Tylko nie mam jeszcze pozwolenia, musiałam uzupełniać dokumenty i termin wydnia się oddalił. Wczoraj dzwoniłam do gminy to "bardzo miła Pani" :evil: powiedziała, że jak uzupełniłam to powinno być dobrze i mam czekać na telefon od niej.. więc czekam...

Podpisaliśmy umowę ze STOENEM, teraz trzeba podłączyć, w przyszłym tygodniu ma to nastąpić :lol:

 

Z ciekawszych rzeczy, wczoraj jeźdździłam po okolicy i przy Horetncji i Draceny kopią już gaz, mam nadzieję, że to jest ten który do nas również dojdzie.

 

BESS - możesz przesłać mi zdjęcie baraku. Wczoraj byłm tam obok Ciebie i nie wiem który to. Z pewnością będę w week&, więc możemy sie umówić..

 

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mlk - przygotowania pełną parą, zamierzam zacząć w lipcu. Tylko nie mam jeszcze pozwolenia, musiałam uzupełniać dokumenty i termin wydnia się oddalił. Wczoraj dzwoniłam do gminy to "bardzo miła Pani" :evil: powiedziała, że jak uzupełniłam to powinno być dobrze i mam czekać na telefon od niej.. więc czekam...

Podpisaliśmy umowę ze STOENEM, teraz trzeba podłączyć, w przyszłym tygodniu ma to nastąpić :lol:

 

Z ciekawszych rzeczy, wczoraj jeźdździłam po okolicy i przy Horetncji i Draceny kopią już gaz, mam nadzieję, że to jest ten który do nas również dojdzie.

 

BESS - możesz przesłać mi zdjęcie baraku. Wczoraj byłm tam obok Ciebie i nie wiem który to. Z pewnością będę w week&, więc możemy sie umówić..

 

Pozdrawiam

Edyta

 

jak już coś zacznie się dziać to przejdę się na spacer do sąsiadki na wizję lokalną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BESS - możesz przesłać mi zdjęcie baraku. Wczoraj byłm tam obok Ciebie i nie wiem który to. Z pewnością będę w week&, więc możemy sie umówić..

 

 

Edyta

 

Wysłane. Dodam jeszcze odpowiadając na pytanie z priva, że od zakrętu na Zasadowej to już "rzut beretem".

 

mlk - jeszcze nie policzyliśmy tego styropianu, bo do niektórych paczek trudno się teraz dostać. Jak już wytynkują do końca garaż, przeniesie się paczki i damy wtedy Ci odpowiedź. Tynkarze podali termin zakończenia na 18 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlk - jeszcze nie policzyliśmy tego styropianu, bo do niektórych paczek trudno się teraz dostać. Jak już wytynkują do końca garaż, przeniesie się paczki i damy wtedy Ci odpowiedź. Tynkarze podali termin zakończenia na 18 maja.

 

ale oni się ślimaczą :( :( :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlk - jeszcze nie policzyliśmy tego styropianu, bo do niektórych paczek trudno się teraz dostać. Jak już wytynkują do końca garaż, przeniesie się paczki i damy wtedy Ci odpowiedź. Tynkarze podali termin zakończenia na 18 maja.

 

ale oni się ślimaczą :( :( :x

 

Fakt. Też chciałabym zakończyć sprawę tynków. A i tak mają mniej pracy przed rozpoczęciem u Ciebie, gdyż zdecydowałam się na gładź gipsową na parterze, więc odpada im ta trzecia warstwa z piaskiem. A i tak zółwie tempo... Ale dokładni są, to pocieszające. Po powrocie od Ciebie, już po wylewkach położą mi gładź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...